Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Eee tam, mało się działo tbh :P 

W skrócie:

Lakers oczekiwania: wuja tam, nic się nie wydarzy
Lakers reality: o, jest zajebiście
Wolves oczekiwania: będzie złoto, Drummond król w Hawks
Wolves reality: Ale że w Cavs, ku*wa... w Cavs?

ale Ty jesteś przewidywalny :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tako konkluzje, że trade DLO - Wigg to u nas win-win, jeśli Kerr i otoczenie, w które wchodzi AW nie wypeswaduje mu, aby robił tylko to, co umie najlepiej, to już nikt tego nie zrobi

a jak to pyknie ze zdrowym Currą i Klayem, to może być ciekawie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

oj tam oj tam :P Tyle było o Drummondzie potencjalnie z lepszymi playmakerami, a tu jeb do Sextona, który ma mniej APG od Dre go wysłali xD Trudno nie pokręcić beki z naszego obwoźnego:)

Lol,

Faktycznie dla Minnesoty kierunek Drummonda jest po c***u :P znowu trafil w kiepskie srodowisko i znowu nie bedzie mozna zweryfikowac jego przydatnosci w systemie ktory ja mu oferuje- to  i fakt, ze znowu bedzie najlepszym podajacym w druzynie jest barszo sla mnie rozczarowujace :( ale indywidualnie to akueat dla Drummonda jest nienajgorszy kierunek :)

 

Na plus mam tez wymiane Winslowa, oraz to ze Wood pewnie wskoczy do s5 Pistons :)

Nie jest to dobre rrade deadline ale nie sadze by akurat w postrzeganiu Minnesoty cokolwiek zmienilo- po prostu stracilem potencjalny upside ze wzgledu na Drummonda i tutaj stoje w miejscu- takze nie wiem co Jasiek chxesz osiagnac tymi tekstami bo brzmisz jakbys chcial odciagnac uwage od tego ze wartosc Russella jest niewiele wieksza od Wigginsa ;) choc marzeniem kibicow Minnesoty bylo oddanie Wigginsa za spadajace kontrakty :)

Imo jedyny trade ktory cokolwiek u nas zmienil to DAR polaczony z KATem, co niejakO rozjasni sytuacje Orlando + Iguodala w Heat co pomoze zweryfikowac forme Iggyego a tak to nie uwazam zeby jakiekolwiek zmiany mialy realny wplyw na nasze uniwersum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

oj tam oj tam :P Tyle było o Drummondzie potencjalnie z lepszymi playmakerami, a tu jeb do Sextona, który ma mniej APG od Dre go wysłali xD Trudno nie pokręcić beki z naszego obwoźnego:)

Ja na wieść, że Drummond trafił do ekipy z Garlandem i Sextonem:

giphy.gif

 Też ja:

giphy.gif

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Imo jedyny trade ktory cokolwiek u nas zmienil to DAR polaczony z KATem, co niejakO rozjasni sytuacje Orlando + Iguodala w Heat co pomoze zweryfikowac forme Iggyego a tak to nie uwazam zeby jakiekolwiek zmiany mialy realny wplyw na nasze uniwersum :P

KAT były sfrustrowany swoim otoczeniem w Minnesocie, co było widać po mowie jego ciała podczas gry. Russell i nawet ten Malik Beasley sporo mogą zmienić w jego podejściu. Do playoffs w tym sezonie raczej daleka droga i szanse są minimalne, ale mogą sobie zbudować solidne fundamenty pod przyszły sezon. Wreszcie to oglądanie Soty w tym sezonie - mam nadzieję - będzie do czegoś prowadziło. :) 

Zupełnie niespodziewanie zaczynam kibicować D'Angelo Russellowi, Malikowi Beasleyowi i Juancho Hernangomezowi. :D 

6 godzin temu, polishllama69 napisał:

czytam wpisy Ely i mam inne wrażenie nt Mitchella

 

Fani konkretnych teamów są stronniczy i maja klapki na oczach - wiem to po sobie ;) Po kilku latach zamknięcia się w twierdzy o nazwie Miami Heat otworzyłem się na inne teamy po wejściu do BeGM. 

Zabierzmy z Jazz Mitchella i będą płakać, że ich sufit to I runda playoffs, bo na Gobercie - którego naprawdę bardzo cenię, lubię i szanuję ofensywy nie zbudujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.