Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, człowiek...morza napisał:

dlaczego

Wyjaśniłem wyżej przy opisie - policz nieobecności Lowrego i KATa, a z drugiej strony Doncicia, Middletona (po powrocie grał kilka meczy na limitowanych minutach zresztą) oraz Vucevicia + problemy na pf Heat i wkomponowywanie Oladipo akurat pod nieobecność Doncicia. 

U mnie tych problemów nie ma - nie gra Lowry - zwiększam minuty Mitchella, Nunna i Josepha.

Nie gra KAT - zwiększam minuty znającego system Zellera + dochodzą dobrzy obrońcy podkoszowi Silva i Pelle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

 

U mnie tych problemów nie ma - nie gra Lowry - zwiększam minuty Mitchella, Nunna i Josepha.

Nie gra KAT - zwiększam minuty znającego system Zellera + dochodzą dobrzy obrońcy podkoszowi Silva i Pelle.

 

Pal licho tego lowryego bo mitchell nunn i joseph to bardzo dobre zabezpieczenie ale kiedy nie ma townsa to masz problem ewidentnie. Silva zagral 39 minut w tym trymestrze, pelle jakis garbage time w 10 meczach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Pal licho tego lowryego bo mitchell nunn i joseph to bardzo dobre zabezpieczenie ale kiedy nie ma townsa to masz problem ewidentnie. Silva zagral 39 minut w tym trymestrze, pelle jakis garbage time w 10 meczach. 

lowry to w gruncie rzeczy najlepszy gracz magic pod aktem nabijania winow w rs, wiec nie wiem czy takie pal licho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

lowry to w gruncie rzeczy najlepszy gracz magic pod aktem nabijania winow w rs, wiec nie wiem czy takie pal licho

No ale w jego role moga wejsc mitchell, nunn lub joseph - solidne zabezpieczenie. Zabezpieczeniem townsa sa zeller, silva i pelle. Widac roznice.

Zreszta brak lowryego to juz przeszlosc bo w 2t zagral wszystkie mecze, a pauzowal sporo w 1t.

Wiec wyglada na to ze magic u Ciebie sporo zyskuja na zdrowym lowrym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Duże minuty Cory Josepha kosztem pauzującego Lowryego i gra na C Zellera+Pelle+Silvy zamiast kontuzjowanego KATa to jak dla mnie ogromne problemy, znacząco obniżające poziom gry zespołu. Nie dość, że nie grają Twoje gwiazdy to poziom ich zastępstwa jest mocno meh. Nie wiem po co prowadzić narrację, że "Magic to w sumie prawie nie przeszkadza".

Mamy potem traktować KL i Townsa jak półkasztanów? 

Ale ich nieobecności się nie sumują.

Lowry nie grał w 1T, a KAT w 2T.

Joseph fajnie broni, ale pomijasz tu Nunna.  Przy dobrze grającym KATie w 1T, nieobecność Lowrego byłaby dużo mniej odczuwalna - naturalnie by mi go brakowało, ale dodatkowe minuty wykorzystałby zwłaszcza Nunn. 

 

Natomiast bez KATa zdążyłem zagrać już w 5 meczach w 1T, w tym w 3 ostatnich 1T, czyli nie było tu szoku dla drużyny. Jako, ze nie było innych poważniejszych braków (Gordon mi wypadł w sumie na kilka meczy), to zgrana drużyna by to jakoś ogarnęła. Może i strzelę sobie w kolano tym stwierdzeniem, ale nieobecność KATa jakos szczególnie mi obrony nie pogorszyła - Cody Zeller to gracz, który na przestrzeni swojej kariery pokazał, że potrafi grać dobrze w drużynach, tóre o coś grają (vide poprzednie sezony), a Silva i Pelle fajnie mi poprawiaja obrone na te 15-20min. w meczu.

Natomiast w ataku Magic mogliby wreszcie uwolnić w pełni ofensywn możliwości Mitchella i Lowrego - ich wybory do ASG mi tu idealnie pasują, a Zeller akurat w ofensywie jest świetny i tu mógłby zdobywać te kilka pkt. więcej bez problemu. Dochodzi mi tez dobra forma Oubre, który tu mógłby robić za 3 opcję ofensywną. Dodaj Nunna, Zellera i Princea ze swoim spaceingiem oraz Gordona i mamy 7 graczy z których 3 zdobywa po 20 pkt. - Mitchell, Lowry i Oubre (tak było w realu w tym okresie) i 4 po kilkanaście - Gordon, Nunn, Zeller i Prince.

Po prostu w tym okresie mniej trzeba odjąć moim graczom z ich średnich ofensywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fluber napisał:

Pal licho tego lowryego bo mitchell nunn i joseph to bardzo dobre zabezpieczenie ale kiedy nie ma townsa to masz problem ewidentnie. Silva zagral 39 minut w tym trymestrze, pelle jakis garbage time w 10 meczach. 

Silve i Pelle licze tu całościowo łącznie z 1T, gdyż u nas nie grali. Pelle przeskoczył w rotacjo O'Quinna w 76ers, ale skończył mu się limit tych 45 meczy na 2way. Obaj są solidnymi rip protectorami pomimo, że to rookie - pokazali sie tu z bardzo dobrej strony - grają oczywiście głównie w lineupach rezerwowych choć zapewne czasami któryś z nich zostaje na ważne minuty w meczu. 

6 minut temu, fluber napisał:

No ale w jego role moga wejsc mitchell, nunn lub joseph - solidne zabezpieczenie. Zabezpieczeniem townsa sa zeller, silva i pelle. Widac roznice.

Zreszta brak lowryego to juz przeszlosc bo w 2t zagral wszystkie mecze, a pauzowal sporo w 1t.

Wiec wyglada na to ze magic u Ciebie sporo zyskuja na zdrowym lowrym:)

Lowry w 2T grał we wszystkich meczach. Zwróć uwagę jakie bilanse wykręciły pod nieobecność KATa rl Raptors z Lowrym i Jazz z Mitchellem. Przypominam raz jeszcze mecz z Dallas z 2T, gdzie Lowry z 4 rezerwowymi odrobili od końcówki 3qw. 30 pkt. różnicy i wygrali mecz. 

3 minuty temu, fluber napisał:

Doncic opusci 7 meczow z gtaczy ktorych wymienil Alonzo ale vucevic i middleton zdrowi jak ryby.

ale zsumuj to z 1T - bo mi chodzi tu o sumę meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

W ogóle z Magic to dochodzimy czasem do absurdów niesamowitych. Teraz mamy Heat oceniać też za 1 trymestr, bo Magic mają kontuzje w T2. 

Może jeszcze dodatkowe W za przegraną serie z Bostonem?

Lucas przestań pier%#@lić głupoty bo sam mi dałeś z d.. 18W w 1T. 

Gdyby nie takie kwiatki jak Twój bilans to nie byłoby teraz tego problemu. Teraz pewnie dasz mi za to z 10W-15L :P  

 

Nie chce tu niczego wymuszać, ale chciałem tylko zwrócić Waszą uwagę na tą dysproporcję.  Naturalnie przyjmę na klatę każdy bilans, jaki Wam wyjdzie, ale porównajcie te nieobecności o których pisałem wyżej i zróbcie jak uznacie. :) 

3 minuty temu, fluber napisał:

Calkiem trafne okreslenie:) 

Literówki przy szybkim pisaniu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Lucas przestań pier%#@lić głupoty bo sam mi dałeś z d.. 18W w 1T. 

Jak mnie pamięć nie myli to dałem Ci drugi bilans na Wschodzie. Patrz na kolejność, a nie liczne W, bo każdy daje sobie inne widełki. U mnie są jedne z najbardziej płaskich bilansów w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ingram miał dwa słabe pierwsze mecze od momentu powrotu Ziona (gdzie starterzy zawalili mecze ze Spurs i Nuggets, które były swobodnie do wygrania), ale w minutach obok Ziona wyglądał dobrze - ostatnie mecze miał już świetnie, np. wczoraj z Bucks grał zajebiście, na razie obok Ziona ma 61.1%TS, to jest naturalnie bardzo dobry fit, bo ZW ma zajebiste gravity i ogólny impakt w ataku jak na nastoletniego rookie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

przykładowo @polishllama69 krytycznie się wyżej wypowiedział o Oubre - do czego ma naturalnie prawo, ale nie dostrzega problemów na swoim podwórku - te rozmowy w rl o Kennarda biorą się chyba jednak z niezadowolenia rl Suns Bridgesem a nie Oubre

a nei wpadłeś na to, że oni szukają ball-handlera za Rubio, ale też grajka, który pogra jednocześnie na SG ? nie mniej gratuluję, bo KATa dość lubiłem, ale zaczyna wzbudzać on we mnie niechęć i to sporą i dopóki nie zostanie wyjaśniona kwestia kto za co odpowiada w D Magic są pierwsi na wschodzie do odjęcia W (w T1 miałem wyjebane i nie pilnowalem tych kwestii) podpowiem Ci nawet, że Suns Monty się wypowiadał jak to rozwiązać, ale to już zostawiam researchowi :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

 

2) Russell ma w sumie pecha z tymi urazami łącznie, też akurat wypadają mu mecze z kasztanami tej ligi pod nabijanie stats niestety. Niemniej tych absencji jego znacznie mniej niż w 1T, a także w tym trymestrze mam naprawdę zajebistych rezerwowych na obwodzie (trio Brown-Huerter-Korver), więc o ile smuci mnie każda absencja DLO

To sobie dzisiaj podbil tym minus 48:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.