Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Qcin_69 napisał:

Westbrick-Sabonis

To ja w tym roku team lebron:)

Westbrook chyba sie niezle wnerwil na lebrona za to ze wybral go jako przedostatniego i tylko z lekka pomoca covingtona dojechal lakersow az milo. W 2 polowie 26 punktow 11/15 z gry i plus 18 ( harden chyba wyszedl na 2 polowe ale nie jestem pewien...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no ale co tu kryć, dangelo i drummond pieknei zweryfikowani.

w powaznych organizacjach niechciani.

lepszego potwierdzenia do tego, ze nie nadaja sie do grania o najwyzszse laury nie da sie znalezc.

Dotson jakoś tez nie trafił do contendera, tak jak i Malik Beasley, Juancho Hernangomez, Kent Bazemore... ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

no ale co tu kryć, dangelo i drummond pieknei zweryfikowani.

w powaznych organizacjach niechciani.

lepszego potwierdzenia do tego, ze nie nadaja sie do grania o najwyzszse laury nie da sie znalezc.

Możesz jeszcze dopisać to o Wigginsie ze on jest chciany w poważnej organizacji ? Wtedy twoja wypowiedz jest kompletna o tych weryfikacjach.Ciebie  Nic nie to kosztuje a od razu lepszy humor ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Możesz jeszcze dopisać to o Wigginsie ze on jest chciany w poważnej organizacji ? Wtedy twoja wypowiedz jest kompletna o tych weryfikacjach.Ciebie  Nic nie to kosztuje a od razu lepszy humor ;) 

wiggins jest chciany w powaznej organizacji

ogolnie nie zdziwi mnie jak za rok okaze sie, ze to gsw sa wygranymi tej wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

wiggins jest chciany w powaznej organizacji

ogolnie nie zdziwi mnie jak za rok okaze sie, ze to gsw sa wygranymi tej wymiany

+1

Za odchodzacego i tak KD dostali Wigginsa, 1st i 2nd pick no i Wigginsa, ktory podobnie jak Russell jest hit or miss, ale latwiej cos pozytecznego z niego uzyskac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.