Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

Niech pokaze cos przeciwko powaznym obronom a teraz tylko takie :D

haters gonna hate :) 

Tak w  ogóle to był mecz przeciwko Harden Team (bez Westiego), które tu w realu jest chyba i tak lepsze od teamu, którym u nas dysponuje Sylvinho, a przypomnę, że C_M ostatnio pisał, że nie mam szans z naszymi Wizards co niby jest logiczne :) Prawie 30pkt. różnicy :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

 

Tak w  ogóle to był mecz przeciwko Harden Team (bez Westiego), które tu w realu jest chyba i tak lepsze od teamu, którym u nas dysponuje Sylvinho, a przypomnę, że C_M ostatnio pisał, że nie mam szans z naszymi Wizards co niby jest logiczne :) Prawie 30pkt. różnicy :) 

 

Jak kilka dni temu Harden w jeszcze bardziej okrojonym składzie poprowadził Houston do zwycięstwa i zdobył 40 punktów to siedziałeś cicho. Także takie podwójne standardy to nadają się do śmietnika i tyle.

Poza tym ja się bardzo cieszę, że real Suns wygrali ten mecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Sylvinho. napisał:

Jak kilka dni temu Harden w jeszcze bardziej okrojonym składzie poprowadził Houston do zwycięstwa i zdobył 40 punktów to siedziałeś cicho. Także takie podwójne standardy to nadają się do śmietnika i tyle.

Poza tym ja się bardzo cieszę, że real Suns wygrali ten mecz :)

ja też się cieszę, że wygrali. Kibicuję im w walce o playoffs :) 

Nie chodzi mi o atak na Twój team, a bardziej o nabijanie się z mojego Kellego Oubre - padło na mecz przeciwko Twojemu Hardenowi, chociaż ostatnio Kelly tez miał 30pkt. przeciwko komuś.. Jeszcze nawet nie wiem ile komu dam w 2T W/L - dopiero zaczynam to liczyć, bo już chyba 4-5 teamow rozegrało po 53 mecze. Ogólnie to ciężko u nas coś napisać, żeby kogoś nie urazić ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

gdzie Ty widzisz hejt w tym zdaniu ? znowu jakieś dorabianie ideologii ? 

 

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

Niech pokaze cos przeciwko powaznym obronom a teraz tylko takie :D

:) 

Czyli obrona Houston z Hardenem, Tuckerem, Covingtonem i Housem jest niepoważna? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

 

:) 

Czyli obrona Houston z Hardenem, Tuckerem, Covingtonem i Housem jest niepoważna? :) 

z pewnością nie będzie lepsza niż średnia ligowa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mniemaniu, mając sporo czasu w pociągu to Bucks w tym roku idą do Fnału. Iguodala nie wiemy jaki wróci ale Knicks ze swoką ALTUALNĄ rotacją to będą walczyć o PO a nie finał.

Na Zacnodzie @polishllama69 to człowiek skurwil. No się wije a na te plyoffy po tym co wczoraj usłyszałem. A no i pamiętaj o naszym pakcie. Krórko, treściwie i w punkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Eld napisał:

Na Zacnodzie @polishllama69 to człowiek skurwil. No się wije a na te plyoffy po tym co wczoraj usłyszałem. A no i pamiętaj o naszym pakcie. Krórko, treściwie i w punkt

czekam na dzisiejszy materiał :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, polishllama69 napisał:

ja już czekam na bronienie Oubre. btw nic nie słychać od Alonzo o Mitchellu ostatnio a chętnie bym poczytał 

Przy świetnej grze innych, kilka słabszych meczy Mitchella w Orlando różnicy nie zrobi - w końcu ciągnął drużynę przez pierwszą połowę trymestru. Teraz kolej KATa. Nawiasem mówiąc, czemu nikt się nie zająknął, że KAT w końcu wygrał mecz? No ale nie możemy się podopierd$#ać do KaTa, to pojedźmy po Oubre i Mitchellu. :) Słodkie to :) 

A jeszcze wczoraj pisałeś w przerwie między hejtowaniem Oubre, że go nie hejtujesz.. ehhhh.. Dziś Oubre na słabych % miał 20pkt. (Beasley w debiucie w Wolves na bardzo dobrych % 23pkt.) i był -2, ale uwage moją przykuł Mikal Bridges z -18 pomimo, ze grał ponad 30 min. (Oubre ponad 40min.). Twoja defensywa chyba jest trochę overraited. Dobrze, że masz tego Washingtona. :) 

 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

takze tego, licze na oddane paru zwyciestw za zeszly semestr za juancho i beaslea.

jesli macie hoonor

Za Beasleya oczywiście, że dodamy W :) Bardzo dobrze wpłynęła na niego gra z KATem, który jak dobrze liczyłem miał do Beasleya 3 asysty.

.. ale będzie trzeba odjąć za Kawhi.. :( 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Craig tym razem zatrzymał Bookera, jak dokończy trymesrt w takim stylu, negowanie jego miejsca w s5 Wizz będzie dość nieeleganckie

dołożył jeszcze 3 trójeczki, w tym te dwie ostatnie mega ważne gdy klarowały się losy meczu

Harrisek też dobry mecz, w ogóle Harris-Craig to pewnie top3 int D duet w lidze

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.