Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Ja nie wiem, czy w Kings Rubio w ogóle gra jakieś duże minuty, w momencie gdy Schroeder robi 21-4-5 na 47,7% FG i 44% za 3 (przy 6 próbach na mecz) :)

jest wpisany jako starter :D Sarić też 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, polishllama69 napisał:

 

aha, Marcus Morris też bardzo mocno spuścił z tonu i wydaje mi się, że nie wszystko grał 

Opuścił 5 meczów, robi w tym trymestrze 20-5 i rzuca 39% za 3 ( 6,5 próby na mecz) - całkiem spoko.

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

jest wpisany jako starter :D Sarić też 

Ale to nie shevcu to uzupełniał, zresztą to nie było odświeżane, bo Schroedera nie ma w rotacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Opuścił 5 meczów, robi w tym trymestrze 20-5 i rzuca 39% za 3 ( 6,5 próby na mecz) - całkiem spoko.

mimo wszystko zjechał mocno z tym co grał w T1 a przecież to była od zera budowana drużyna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

mimo wszystko zjechał mocno z tym co grał w T1 a przecież to była od zera budowana drużyna 

No nie wydaje mi się. W1 T rzucał ledwie 43% z gry i robił też mniej punktów i był bardziej minusowy (-4,2 vs -2,2) .Jedyne co na plus było w 1T to 2 opuszczone mecze ( a teraz 5) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, polishllama69 napisał:

mimo wszystko zjechał mocno z tym co grał w T1 a przecież to była od zera budowana drużyna 

Morris gra na podobnym poziomie. Jak czytam Twoje posty to widze ze bardziej interesują ciebie Kings niż Jazz co jest dla mnie komiczne :) poczekamy do opisów a co do tych exceli to ktoś tam na to patrzy czy na opisy bo już chyba wam się nudzi za bardzo :) ten sam forbes to kręci te same cyfry co wychwalany przez iggiego murray także izzi :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, shevcu napisał:

Morris gra na podobnym poziomie. Jak czytam Twoje posty to widze ze bardziej interesują ciebie Kings niż Jazz co jest dla mnie komiczne :) poczekamy do opisów a co do tych exceli to ktoś tam na to patrzy czy na opisy bo już chyba wam się nudzi za bardzo :) ten sam forbes to kręci te same cyfry co wychwalany przez iggiego murray także izzi :)))

po prostu oglądam za dużo Suns :D a akurat Oubre Sarić i przez długi moment Rubio mnie wkurwiają, no i fakt ejdnego w pełni grywalnego line-upu to jest komedia tam

a o moich Jazz się nie martw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

świetnie pokazuje swój jak zwykle c***owy poziom wiedzy XD

widziałeś co odpierdalają irl Rubio i Sarić ?

dodatkowo Iggy coś tam pierdzi o fatalnym Forbesie a przy Rubio i Gobercie spacing musi być

aha, Marcus Morris też bardzo mocno spuścił z tonu i wydaje mi się, że nie wszystko grał 

Jakbym był młodszy to bym poszedł na AWF i napisał magisterkę „ Najsłabszy gracz wszechczasow Sryn Srorbes”. Koszmarny koleś. 
mimo ze jestem w Krakowie wpis trzeźwy. ;) jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Jakbym był młodszy to bym poszedł na AWF i napisał magisterkę „ Najsłabszy gracz wszechczasow Sryn Srorbes”. Koszmarny koleś. 

Rok temu podobnie pomstowałeś na Patty Millsa :)

A to solidne grajcary. Forbes to w sumie był blisko zostać x-factorem serii z Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Ja wiem, że Forbes gra słaby sezon, ale Ignazz lubi sprzedawać graczy Spurs jako najgorszych leszczy ever, by tłumaczyć swoich Aldridgów, D. Murrayów i Rudy Gayów ;)

Aldridge to nadleszcz jbc :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj. Tu się mylisz. Ja tam serio mam dobro spurs nad ta nasza gierka. Od dawna nie reklamowałem spurs bo ich nie sprzedaje. 

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja wiem, że Forbes gra słaby sezon, ale Ignazz lubi sprzedawać graczy Spurs jako najgorszych leszczy ever, by tłumaczyć swoich Aldridgów, D. Murrayów i Rudy Gayów ;)

O ten wpis mi chodzi 

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

Aldridge to nadleszcz jbc :D 

Leszcz. Ale dosyć tani

Skupiacie się nad szczegółami a ogółu nie doceniacie. Szkoda. 

Fajny głęboki skład gdzie Collins i Monte ostatnio świetnie grają. 

Reddish zadziwił mnie samego. LMA poprawił dystans. Bertans wrócił. 

Murray poprawił obronę. 

Marcus. Wejdz na spurstalk. Poczytaj. 

Ocena Forbesa i Belli nijak się ma do naszej gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

 

T5,5 Thunder - Thunder już nie mają tak dużych problemów z kontuzjami, ale ciągle jest niestety mają, Nurkić ciągle nie gra, Bagley co chwilę kontuzjowany, Marc Gasol się sypie, ale świetny SGA może ich tutaj ładnie pociągnąć, a i Powell mial swoje momenty

 

Tu lekko hold your horses z big manami bo jak zacząłem pisać opis to wychodzi lepiej niż się spodziewałem. Generalnie denerwujące trochę jest, że utarło się iż nie ma Nurkića, Gasol coś tam sobie naciąga i koniec kropa, OKC mają c***a a nie bigów. A tu i Kakminsky zagrał parę meczów, i defensywny Clark prawie cały trymestr no nie nie zapominajmy o Kanterze którego wiele w Bostonie nauczyli. OG gra na PF a Bagley jednak się zjawiał. Mam do rozpisania 96 minut na PF i C. Spokojnie tym co mam to posklejam. Nie po to szalałem w końcówce okienka aby odpuścić.

Ale generalnie zapraszam na opis. Nie będzie smęcenia, nie będzie Lakersowania a mam nadzieję miłe dla oka teksty.

---------------------------------------------------------------

Beasley i Hernangomez w RL Wolves.

Dobrze wróży.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Wrzucę swój wstępny podział na tiery przed głosowaniem po pobieżnej analizie zespołów ( bez bilansów). Jakby ktoś czuł się wyjątkowo urażony, to chętnie dowiem się, czy coś ważnego pominąłem:

Wschód:

T1 - Bucks - tu raczej bez komentarza, Giannis idzie po MVP, a RL Bucks po 1 seed i to z dużą łatwością

T2 - Heat, Hornets - Miałbym Miami w T1,5, ale ostatecznie uraz Doncića i jednocześnie zardzewiały Oladipo sprawiają, że mam ich w T2 razem z moim zespołem, gdzie ciągle jest nadspodziewanie zdrowo, szeroko i w formie.

T2,5 - Raptors, Magic - bardzo mocne zespoły, ale dłuższe absencje ich największych gwiazd ( Siakam, Towns) sprawiają, że mam ich ociupinkę niżej niż T2

Raczej tylko jakiś kataklizm lub seria kontuzji może zmienić to, kto będzie w TOP 5 ,a kto poza...

Giannis jest fantastyczny, ale u nas chyba musi grać na trójce + nasi Bucks nie maja takiej głębi składu, co powinno dać im kilka L więcej - sam zakładam W moich Magic z Bucks i to na wyjeździe bez KATa (a oni bez Kemby i być może Antka - w zależności od interpretacji tak jak pisałem). 

Zgadzam się, że te 5 teamów odjechało reszcie dość bezpiecznie, ale co do kolejności to już nie byłbym tego taki pewien. :) 

Wiadomo, że główni faworyci Wschodu boją się młodych i nieprzewidywalnych Magic + mam niewyparzony język i m.in. dlatego obrywa mi się z nawiązką często nawet za wyimaginowane rzeczy - przykładowo @polishllama69 krytycznie się wyżej wypowiedział o Oubre - do czego ma naturalnie prawo, ale nie dostrzega problemów na swoim podwórku - te rozmowy w rl o Kennarda biorą się chyba jednak z niezadowolenia rl Suns Bridgesem a nie Oubre ;) ale co kto lubi pojechanie po graczach moich Magic jest przecież u nas zawsze na propsie :)  

Liczę się z tym, ze nasi Heat i Hornets mogą mieć w 2T nieco lepsze notowania niż moi Magic, ale warto tu również spojrzeć szerzej, bo przykładowo w Heat jak zsumujemy nieobecności Doncicia, Middletona i Vucevicia + problemy na pf i próby wkomponowania teraz Oladipo do składu, przy moich nieobecnościach tylko KATa i Lowrego w 1T, to nie ma takiej możliwości, żebym w sumie stracił 2 seed. Natomiast tak - i Heat i Hornets mogą się do mnie zbliżyć, gdyby jednak mieli mnie wyprzedzić - to by znaczyło, że mi zaniżono bilans w 1T. U mnie jest za duża stabilizacja i głębia składu by mogło być inaczej. Mitchell i Lowry chyba muszą sobie dobrze roadzić skoro ich wybrali do ASG, a Nunna do Meczu Debiutantów. :) KAT, gdyby nie kontuzja, tez by był w ASG, także warto mieć to na uwadze przy ocenie Magic. :) 

W łikend może uda mi się szczegółowiej usiąść nad 2T i obaczę, co mi z tego wyjdzie, ale wstępnie uogólniając zgadzam się z tym, co przedstawił Fluber. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.