Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W świetle ostatnich rozmów na linii spurs - knicks GM który uzgodnił rok temu wymianę zgodnie z życzeniem Gracza w coraz większym stopniu wątpi czy Leonard  jest szczęśliwy w Nowym Yorku. 

GM spurs zawsze wypowiadający się z sympatia w stosunku do NYC otwarcie przyznaje ze to ogromny błąd. 

Moim zdaniem Knicks bardzo szybko zatęsknią za poprzednim GM który dał Mistrzostwo NBA.

Otwartego konfliktu nie ma ale czasy życzliwych wpisów należą do przeszłości.  

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po prawdze to ta nowa sota to taka po c***u druzyna.

w ataku sami gracze stopujacy pilke.

obrona zapowiada sie na jedna z gorszych w lidze.

niby talent jest, ale boiskowej chemii tu nie ma zadnej.

w konsekwencji konkluzja jest taka, ze de facto kazdy z graczy soty moze obawiac sie o swoje miejsce. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historycznie te najlepsze drużyny w nba rl dawne Bulls, spurs, pistons, Boston czy historycznie mocne  gsw, lakers i ostatnio Toronto mimo talentu operowali na niesamowitej obronie zespołowej gdzie nie było słabych punktów 

tu widzę zestaw wprost przeciwny gdzie samotnymi wyspami nie są gracze jak Tony Parker którego trzeba ukryć tylko dobrzy obrońcy. Takie zbieranie punktów roto się zrobiło. 

Wracając do własnego ogródka:

Edit: 52.000.000$ / 4 dla Dejounte Murraya to godna rozważenia oferta? 

Chyba nawet za ostro porownujac do Roziera 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

tak po prawdze to ta nowa sota to taka po c***u druzyna.

 w ataku sami gracze stopujacy pilke.

 obrona zapowiada sie na jedna z gorszych w lidze.

 

Dokladnie, pomysl zestawienia ze soba Bookera/Lillarda/Tatuma mogl narodzic (i skonczyc) tylko w NBA 2k. Fatalne fity. 

Co do Suns to nie rozumiem tego ruchu, Phoenix w naszej zabawie maja troche benefit of the doubt. Booker nigdy nie snil o takim wsparciu, w dodatku tak swietnie dopasowanym. Ja z latwoscia moglbym uwierzyc w PO dla Phoenix jesli wystartowaliby z S5 Horford/JJJ/MKG/Booker/Dinwiddie. Idealne srodowisko pod takiego scorera.

Porter powinien miec dobry sezon, ale do PO teamu to moze 3 opcja w ataku, a tu ma byc pierwsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzie numer do Bruce Bowena. 

 

Tucker nie kryje dobrze niskich a taki do latania potrzebny 

Obiecany numer:

Kierunkowy do Minneapolis oraz 

66 3333 623 

 

Prosić Bruca 

Sugestia: nie wysyłać na rozmowy Wallego Szczerbiaka 

 

 

 

Ps aby zapamiętać ten numer nie trzeba zapisywać wystarczy użyć klawiatury i liter 

Minneapolis 66 3333 623 

minnesotta NO DEFE NCE 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eld napisał:

Ten Laker lata tak czy siak.

Sam zacząłem sobie robić krótką listę komu sypnąć za rok i wyszło mi: Davis, Siakam, Green, Simmons. Oni mogli by na to liczyc przy utrzymaniu tego co teraz grają.

Okolice maxa to Hield, LeVert, Otto, Murray.

Tak sobie mówimy, ile to kasy za rok będzie i jacy słabi będą FA i jak się opłaca brać roczne umowy, żeby za rok dostać hajs, ale...

po dwóch sezonach 20 zespołów jest na minusie finansowym, a po tym sezonie będzie pierwsze rozliczenie i wydaje mi się, że to moooocno zrewiduje wartości kontraktów w przyszłorocznym offseason. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Tak sobie mówimy, ile to kasy za rok będzie i jacy słabi będą FA i jak się opłaca brać roczne umowy, żeby za rok dostać hajs, ale...

po dwóch sezonach 20 zespołów jest na minusie finansowym, a po tym sezonie będzie pierwsze rozliczenie i wydaje mi się, że to moooocno zrewiduje wartości kontraktów w przyszłorocznym offseason. 

Raczej nie. Nawet jeśli klub ma 50mln długu, to kara finansowa jest tylko 25mln. Czyli przykładowo dla Clippers luxury tax nie będzie w przyszłym sezonie 140mln tylko 115mln, a wciąż będzie miał cały cap space do wydania.

Moim zdaniem reforma Januarego o dzieleniu kar na pół była błędem, bo kary są śmiesznie niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Raczej nie. Nawet jeśli klub ma 50mln długu, to kara finansowa jest tylko 25mln. Czyli przykładowo dla Clippers luxury tax nie będzie w przyszłym sezonie 140mln tylko 115mln, a wciąż będzie miał cały cap space do wydania.

Moim zdaniem reforma Januarego o dzieleniu kar na pół była błędem, bo kary są śmiesznie niskie.

115 milionów to będzie hard cap przecież, a nie luxury tax

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

115 milionów to będzie hard cap przecież, a nie luxury tax

 

Czyli właściwie to samo. Wciąż do wydania koło 100mln :)

Ogólnie system działa, co widzę po swoim Hield i mam nadzieję, że nie będzie pomysłów jego złagodzenia. Mało tego, biorąc pod uwagę że SC rokrocznie idzie właściwie o 10mln w górę, byłbym za zaostrzeniem przepisów na następne trzy lata i wróceniem do pierwotnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Spoko, ja już sobie wszystko obliczyłem i mimo wszystko powinienem dać radę to wszystko ogarnąć. 

Zakładając, że masz w składzie Duranta, Hardena, Capelę, Greena, Cama Johnsona i 10 minimalnych umów, to i tak musisz zrobić minimum 2 rundę.

Więc generalnie 10-osobową rotacją:

James Harden pod load management - gracz za minimum - Cam Johnson - JaMychael Green - Capela

Gracz za minimum - Gracz za minimum - Gracz za minimum - Gracza za minimum - Gracz za minimum

musiałbyś zrobić 2 rundę. 

 Nie wiem, jakie planujesz ruchy, ale na ten moment szanse na wyjście na zero są...zerowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.