Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Bosh i teletovic zakonczyli kariery.

Samo zakończenie kariery nie kasowałoby ich finansów z salary. Oni zostali uznani za niezdolnych do uprawiania sportu przy swoim stanie zdrowia.

Ja nie mówię, że Wall ma mi zniknąć z wydatków, tylko że jeden rok płaci ubezpieczyciel, więc właściciel nie jest tu finansowo stratny, a przecież właśnie to liczymy w tych finansach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Właściciel tych pieniędzy z własnych kieszeni nie zapłaci, więc niejako nie jest on 40mln na minusie. Zarobku by być nie mogło, ale brak straty powinien zostać poddany pod dyskusje.

Moim zdaniem niepotrzebnie komplikowaloby gre gdybysmy musieli do rozliczen finansowych doliczac koszty ubezpieczenia gracza i odliczac kase przy kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Moim zdaniem niepotrzebnie komplikowaloby gre gdybysmy musieli do rozliczen finansowych doliczac koszty ubezpieczenia gracza i odliczac kase przy kontuzji.

Zobaczymy co powiesz jak się Westbrook złoży!

Już szykuje moje laleczki voodoo!

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

cos czuje ze pelicans ostro zjebali

Grunt, że ani ty, ani Qcin nie zyskaliście. To już mi wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Prince to kasztan. Tylko Alonzo się na Niego mógł jeszcze nabrać :P

 

16 minut temu, january napisał:

mnie nie, fatalnie w ATL bronił.

Liczę na to, ze będziecie o tym pamiętali przy nowym extension, które w Orlando jest planowane dla naszego rezerwowego small forwarda w sierpniu, albo najpóźniej we wrześniu. :) 

Sztab szkoleniowy Magic planuje już przed tym sezonem rozpocząć pracę z Taureanem mającą na celu poprawić jego obronę. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że to jest cały proces, ale stabilizacja i profesjonalizm, jakie nam przyświecają, powinny mieć kluczowe znaczenie przy dalszym rozwoju naszego nowego gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

mówię o impakcie, a nie tym śmiesznym głosowaniu.

To tylko przypomnę, że Conley rozegrał 70 gier i dociągnął Memphis do 33 winów, a Doncić 72 gry i zgadnij ile winów miało Dallas. Też 33.

Podobnie zresztą Jrue który również NOP wyciągnął na 33W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.