Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, fluber napisał:

Spodziewacie sie ze westbrook zapomni jak sie gra w koszykowke i zaliczy jakis okrutny zjazd w stosunku do ubieglego sezonu???

 

16 minut temu, ignazz napisał:

Zaliczył spory zjazd który nie został należycie wyeksponowany w mediach. 

Wystarczy ze zaliczy podobny sezon i oceny będą dużo niższe. Nawet za taka sama grę  zmieni się narracja  

Na razie odebrano to jako pewna „ nieprawidłowość” - wypadek przy pracy -  w ogólnej ocenie. 

Teraz może być to odebrane jako tendencja spadkowa  

 

 

10 minut temu, fluber napisał:

On byl w all nba!

I nie byl to wybor kontrowersyjny

A przenieście swoje posty jak możecie tutaj, żeby nie rozmywało się głosowanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

top 15

Naaah, ~top30 odnosiło się do RS w sumie, poziom borderline allstara, i to przyjmując życzliwą interpretację. 

Ale u MDA wszyscy rozgrywający zyskiwali 20%-30% na jakości, więc może będzie jakiś bounce-back season. Nawet CP3 bez Hardena kręcił niesamowite statystyki u Mike'a zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Westbrook w zeszłym RS był mocno przeceniany.

Zależy co masz na myśli przez przeceniany i przez kogo, All-NBA to był skandal, ale bardziej ogarnięci fani raczej nie mieli wątpliwości: boxscore statsy najsłabsze od drugiego sezonu w lidze, najgorsze playoffy w karierze, -6,8 net bez George'a (rok temu +3,6), nawet w RPM, gdzie zawsze wyglądał świetnie, był 41., a Thunder nawet nie ugrali 50 wygranych mając grającego ~MVP season George'a. 

Ten borderline allstar to naprawdę życzliwa ocena dla Westbrooka. 

Ale myślę, że jak Harden odda trochę touches, to odbije się od dna Westbrook, dlaczego - jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

 -6,8 net bez George'a (rok temu +3,6)

Ta statystyka mocno zależy od lineupów i bardzo zaciemnia obraz. Chociażby to:

RS 18/19

George on/Westbrook off +5,81

Westbrook on/George Off -7,19

RS 17/18

George on/Westbrook off -12,37

Westbrook on/George off +3,57

 

Przecież to nie jest tak, ze rok temu George był kijowy, a Westbrook świetny, a w tym roku Westbrook kijowy, a George świetny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook to nie tylko brak rzutu, to najlepiej asystujący od dwóch lat w lidze gracz w teamie, który ma poniżej przeciętny spacing. :Patrzenie na niego tylko przez pryzmat pałowania rzutów w midrange to błąd ( btw. przynajmniej będę się mógł w RL NBA przekonać, na ile może to pałowanie rzeczywiście ograniczyć)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George zanotował dużo, dużo lepszy RS w tym roku niż w tamtym. Westbrook był w tym roku grubo na minusie nawet gdy obok byli Adams i Grant, a nie było George'a.

Nie da się obronić RW za ostatni sezon, nie wiem, czy jest statystyka, która nie pokazuje jego ogromnego regresu.

OK, może zrobił więcej triple doubles, nie wiem, strzelam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Career high w zbiorkach i asystach:)

Dosadniej pobił negatywny rekord FT % i liczbę fauli. 15% niżej FT względem kariery to mocny wynik 

%3 najgorszy od 2010 gdzie mimo tego oddał drugi w karierze wynik 411 oddanych rzutów z dystansu  na 29% 

jemu się z wiekiem decyzyjność pogarsza 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Żaden trolling, raczej pretty obvious po zeszłym sezonie, a i wiadomo jakie mają krzywe swych karier.

Porządek czyli? Nie mogę przenosić postów, a nie lubię kasować.

W Media Room powinny zostać tylko doniesienia a nie dyskusje. Sam staram się jak kogoś cytuję stamtąd rozpoczynać dyskusję tutaj lub w Random Shit. Idzie się nauczyć a nie spamować.

Ja bym skasował. Inaczej się nie nauczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

To tu też mam skasować ostatnie posty?

Ogólnie to od Was zależy gdzie będziecie pisać, nie ode mnie.

Tu właśnie nie. To jest akurat świetne miejsce do gadania o zawodnikach. Na razie Media Room tylko. Kasuj tam jak możesz zbędne dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

tak tera pisze ze davis bedzie w top3, minimum top5 w tym waszym glupim rankingu 

Żeby Davis był w TOP5 to musiałyby mu wreszcie włosy na jajach urosnąć.

3 godziny temu, BMF napisał:

Westbrook to może top30 ligi za poprzedni sezon, pytanie brzmi czy u D'Antoniego dostanie upgrade jak każdy PG, który u niego grał.

Zgadzam się, że Westbrook miał fatalny sezon i na pewno nie był w TOP20 za poprzedni, ale nie mam w zwyczaju skreślać gracza o ukształtowanej w lidze opinii po jednym gorszym okresie. Jako zawodnik wydaje mi się wciąż pewniakiem do TOP20 ligi. Wolę z Nim iść na wojnę na jeden przyszły sezon niż z Bealem. Tu wątpliwości nie mam.

3 godziny temu, BMF napisał:

George zanotował dużo, dużo lepszy RS w tym roku niż w tamtym

Rok temu było tak w Thunder 1. Westbrook 2. Adams 3. fatalny Paul George

Teraz 1. MVP George 2. Adams 3. fatalny Westbrook

Nie zgrali się chłopaki z formą. Może to kwestia fitu albo bardzo słabego trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Żeby Davis był w TOP5 to musiałyby mu wreszcie włosy na jajach urosnąć.

Zgadzam się, że Westbrook miał fatalny sezon i na pewno nie był w TOP20 za poprzedni, ale nie mam w zwyczaju skreślać gracza o ukształtowanej w lidze opinii po jednym gorszym okresie. Jako zawodnik wydaje mi się wciąż pewniakiem do TOP20 ligi. Wolę z Nim iść na wojnę na jeden przyszły sezon niż z Bealem. Tu wątpliwości nie mam.

Rok temu było tak w Thunder 1. Westbrook 2. Adams 3. fatalny Paul George

Teraz 1. MVP George 2. Adams 3. fatalny Westbrook

Nie zgrali się chłopaki z formą. Może to kwestia fitu albo bardzo słabego trenera.

Wolisz na wojnę iść z RW? Niż Bealem?

to chyba w okopach podczas Pierwszej Wielkiej Światowej gdy nie ma komu pobiec w stronę karabinu maszynowego wroga ...

w nowoczesnej wojnie elektronicznej wole Beala  

Nie rozumiem czemu jeden z najbardziej jaskrawych przykładów koszykówki antyzespolowej w epoce zakochania nba w rzutach z dystansu  jest w rozmowach o top #15 gdzie już nawet ta fartowna zasłona dymna opadła i wyszedł bardzo słaby sezon pokazujący „ słabości” o których pisze od lat  

ciezko w takim meczu RS bez stawki zatrzymać tego tarana tym bardziej ze brak już tych dawnych centrów czekających z blokiem pod koszem w obronie ( z szybkością RW to ci centrzy dalej wykonują jeszcze swoj corner 3 po drugiej stronie parkietu) ale w systemowej grze PO gdzie musisz realizować założenia na cała serie co roku pytamy czy ktoś musi czy RW sam zamknie sie w serii

ma takie poważne wady w istotnych dla PG aspektach ze tylko geniusz partnerów i niesamowity fart do ich posiadania Harden Durant PG ( którzy swoimi rzutami rozciąganiem gry i przejęciem rozgrywania) MASKOWALO te gigantyczne wady EKSPONUJĄC świetnie zalety  

RW to gracz totalnie sprzeczny i niekompletny który zalety ma na top#5-10 poziomie ale wady go dyskwalifikują  

właśnie wychodzi z cienia komfortu i niech te jego TD super staty nie przesłonią Wam mizerii która teraz zagra  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.