Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lucas napisał:

No Ingram nie pokazal tyle co Simmons i Murray, wiec ja byłbym w stanie klepnac te 120/4 z PO / 150/5 z PO

Chciałem dokończyć zdanie ale mi nie dałeś.

1 minutę temu, Eld napisał:

 

Może jednak max dla niego to grubo przesadzony ale jak bym zobaczył 120/4, to na pewno bym się ani trochę nie wahał i też bym odrzucił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Przecież Wooden podawał podcast Lowe'a w którym mówi Zach, że Ingram chyba nie klepnąłby niczego poniżej 25mln rocznie. Serio "ktoś napisał kiedyś o jakimś podcaście, w którym ktoś powiedział, że od kogoś słyszał, że chyba..." = to już jest tak słaby argument że wow.

Glowny argument jest taki ze ingram nie podpisal extension w rl nba i ma potencjal max playera. Jezeli w rl nba nie podpisze czegos ponizej maxa to w ogole nie ma o czym dyskutowac.

Po asg ingram robil 28ppg na jakims 70ts%. Nie odpuszcze takiego potencjalu w offseason za rok.

2 minuty temu, Lucas napisał:

Przy ryzyku dalszych komplikacji zdrowotnych uczciwe extension to lepsza opcja u Ingrama.

Nie ma ryzyka dalszych komplikacji zdrowotnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ingram w RL NBA nie dostał oferty od Pelicans więc o czym mówimy? Griffin nie rzuci mu extension z wiadomych powodów.

A Ingram od 5 miesięcy nie był w stanie rzucić prawą ręką do kosza.

A paul george od 5 miesiecy nie jest w stanie rzucic ani prawa ani lewa, co w zwiazku z tym?:)

8 minut temu, january napisał:

Ingram w RL NBA nie dostał oferty od Pelicans więc o czym mówimy? Griffin nie rzuci mu extension z wiadomych powodów.

No z tych samych co Ty tutaj. Nie chce dac mu maxa a ingram mniej nie wezmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie Luka bo to by musiało być przed chwilą i w rezerwach Realu ale przypomniała mi się a propos Luki ciekawostka, że mój ziomek grał przeciwko niemu w młodzieżowych ligach Madrytu przez kilka lat (mówi, że ze 20 razy grał przeciwko niemu) i Luka to był niezły grubasek ale nie wyróżniający się nigdy. Niesamowite jak się to szybko potrafi zmienić. To jak tym Gortim (oczywiście w odpowiedniej skali) który w tym wieku co teraz Luka wymiata to stał jeszcze na bramce w ŁKSie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.