Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eld napisał:

To tylko przypomnę, że Conley rozegrał 70 gier i dociągnął Memphis do 33 winów, a Doncić 72 gry i zgadnij ile winów miało Dallas. Też 33.

Podobnie zresztą Jrue który również NOP wyciągnął na 33W.

Jrue to poboczny Davisa był, więc z tym porównaniem to w dobrą propagandę idziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Nie bardzo 😉 Wedlug wszystkich metryk Brick od dwóch lat zaczął notować bardzo duży regres jak chodzi o bardzo ważne rzeczy w swojej grze. Do tej pory miał cieplutki kurwidołek w OKC, bo pozwalali mu przegrywać mecze pod staty. Wiele metryk notabene zaburzały jego rebs (ale w adjusted już pięknie to wychodzi).

Tu musimy sobie zadać kilka pytań 
1) Kto w najbliższym sezonie zaliczy większy regres? I w konotacji do RL NBA (nowe warunki dla Bricka, powrót do bycia legit PG CP3) + tym, że Brick notuje wręcz spadkowy regres nie stawiałbym tu na starszego...
2) Jak to naprawdę wyglądało w RS w OKC i Houston. I tutaj mamy CP3 w RS bez Hardena wykręcającego fantastyczny poziom lineupu takiego i Bricka bez PG13, kiedy OKC ssała kompletnie. Więc jako lidera teamu w RS nie wiem czy brać Bricka, a to jego jedyna teoretycznie przewaga.
3) Bo w roli sidekicka CP3 jest bdb, a Brick hmm... zobaczymy.
4) Na lidera PO teamu się jeden i drugi nie nadaje w rozgrywkach posezonowych
5) Na 2/3 opcje CP3 tak, Brick? Hmm...

Ogólnie nie uwzględniasz jaki regres tak naprawdę zaczął notować Brick w wielu aspektach. I że będzie musiał wyjść z roli wymarzonej dla siebie, co może być dla niektórych szokiem.

 

Ok tylko dlaczego po transferze PG13 mówiło się że RW0 tak czy siak pewnie zaciągnie OKC do PO jak to zresztą już zrobił raz, a jak się pojawił CP3 to wymieniają nas w bottom 3 zachodu?

1) Jak się CP3 połamie do końca to chyba wiadome.

2) Zgoda, ale patrz pierwsze zdanie. Ile tych meczów bez PG13 było?

3) CP3 teraz nie będzie sidekickiem. Teraz zobaczymy tak naprawdę co on może ( a po przewidywaniach pewnie nie wiele ).

4) Racja

5) Ja to jestem ciekaw kto w OKC będzie teraz pierwszą opcją, ale chyba wszystko wskazuje na Gallo.

Ostatni akapit: jak ja się cieszę, że nie będę się musiał tym stresować. Jasne, będę mu kibicował no ale chill out teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jrue to poboczny Davisa był, więc z tym porównaniem to w dobrą propagandę idziesz :)

Ja tylko pokazuje że Doncić już zasłużenie w swoim pierwszym roku był border allstar, a w zeszłym roku to wcale nie pokazał mniej niż Conley.

Jrue tylko dla porównania ale i tak gadamy o tym czy "Doncić nie w TOP20 a Conley już tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

Zdrowego CP3 bym wziął wysoko, ale on opuści mi prawie połowę RS i potem kluczowe mecze PO

wolę niedocenianego od dawna Aldridge. Cholernie dobry two-way

LMA nie zawodzi gdy ekipa go potrzebuje 

2018 w PO: 23,6/9,6/2,7/1,0na 46% przy podwojeniach bez Leonarda z 96% na linii 

2019 w PO: 20,0/9,3/2,4/0,6 45,5% 84FT

gdzie nie zrobił powyżej 1,6 starty w pistseason będąc bardzo cicha ale pierwsza opcja. 

W 2018 GSW bez Leonarda a w 2019 vs Denver Jokic Millsap Plumm to bardzo trudne dla niego matchupy z których wyszedł obronna ręka będącym jedynym niezawodnym i NIEZAUWAZALNYM graczem u Popa 

co chwile czytam o jakimś świetnym Brownie Jr a LMA grający swoje w słabym i niedopasowanym w realu środowisku zero szacunku. 

Musze z tym żyć gdy widzę Jrue ( dobry ale na pewno nie o tier lepszy ) czy zespołowo szkodliwego RW grubo ponad LMA 

Conley to samo 

fajny gracz ale wyniki takie sobie. 

Spurs nie maja super teamu a wyniki robią 

Wręcz stwierdzę ze są fatalnie ustawieni ze względu na braki w składzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA, Gobert, Conley, Mitchell, Simmons to taka solidne TOP25 w NBA i to ich typuję na kolejną turę głosowania.

Dalej: Lowry, Vucević, Horford, Siakam, Fox, Danillo, Middleton mogą skończyć w TOP30 ale nie wszyscy się zmieszczą. A jeszcze Murray, Tobias Harris, gdzieś tego CP3 trzeba będzie wrzucić, DDR, Millsap, Gary Harris, Booker.  

Damn. Dalej to się dopiero robi ciężko.

TOP15 to Klay jak dla mnie, gdzieś okolice Beal'a no ale się połamał 😞.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IRL Spurs mają jednego z najlepszych trenerów w historii tej gry, więc nic dziwnego, że w grze gdzie nie bierzemy pod uwagę impaktu trenera LMA jest mniej doceniany ;)

Parę dni miałem problemy z czasem i czytanie wszystkiego. Dobrze rozumiem że Hield został gdzies oddany (Fluber?), ale Camby cofnął deal, bo Fluber go potem lepiej sprzedał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

No najpierw myślałem że poszedł Camby - Fluber - Ty 

Ale mocno wybiórczo, więc wolalem dopytać 

Ogólnie poszedł Camby-Ignazz-ja. Gdzieś Zdzisiu rzucił plotę w międzyczasie że Charlotte, ale nie wiem z czego to się wzięło. No i nikt dealu nie cofnął, Buddy już się cieszy na zostanie franchise-playerem młodej drużyny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, january napisał:

Widzę nowy pomysł na zarządzanie z Twojej strony :P Nie dziwię się ;]

To chyba było oczywiste. Poćwiczę przy okazji cierpliwość. Co by się nie stało, będzie zajebiście. Skończę na dnie = wysoki pick. Skończę w środku bez playoffs = kasa po Kuciu odrobiona i wciąż loteria. Wejdę do playoffs = to jest nagroda sama w sobie.

I do zobaczenia w Czerwcu gdzie 1/6 wyborów draftu będzie moja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

@fluber Westbrook na realGM idzie na 12 miejsce, a Beal nawet w TOP20 wg predykcji się nie zmieści.

trochę dziwne to nasze glosowanie, ale co poradzić... ;)

Nie wiem co te beale, walkery czy doncicie ktore jako 1 opcje robia 30 winow w sezonie ze swoimi druzynami robia przy westbrooku w prime ktory robi piaty raz z rzedu all nba team i ma ugruntowana pozycje w lidze. Mielismy oceniac tylko najblizszy sezon bez uwzgledniania czy ktos ma zly kontrakt czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Westbrook na realGM idzie na 12 miejsce, a Beal nawet w TOP20 wg predykcji się nie zmieści.

Westbrook to może top30 ligi za poprzedni sezon, pytanie brzmi czy u D'Antoniego dostanie upgrade jak każdy PG, który u niego grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.