Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

To był bait od flubera (jeszcze ten nędznik wspomina skandaliczne WCSF!!!) , nie dałem się złapać, więc nie ma o czym pisać.

Daj juz spokoj, kulejacy lebron plus zero all starow ( bo russella z lapanki nie licze)- 2 runda to w sam raz:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Oj, ale ja naprawdę rozumiem szerszy plan etc. Ale nie rób z nas idiotów i po oddaniu Lou Williamsa, Jaylena Browna oraz Domantasa Sabonisa za picki, prospecty i szrot nie pisz o tym, że "OKC nie zamierzają tankować!!!" :) 

próbujesz robić to regularnie gadając głupoty o własnych zawodnikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Ja pisałem, że nie zamierzam tankowac po wzięciu Horforda i pisałem to szczerze. 

Sądziłem że uda mi się latem wejść poziom wyżej i nie udało się. Może jestem nieudolnym GM, ale przynajmniej wolę nikogo nie oszukiwać :P

Mająć JJJa, jestes skazany na sukces :) 

4 minuty temu, fluber napisał:

Porownaj ile minut w nogach maja ich glowni rywale czyli lebron z butlerem:)

Mam tą świadomość i dlatego tak wysoko oceniałem swoje szanse :) 

Na naszym Zachodzie faktycznie ktoś jednym sprawnym tradem jest w stanie zbudować bardzo silny team. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Suns trochę przepraszają za zamieszanie. Organizacja idzie inną drogą. Ma troche assetów w postaci picków i młodzieży, wiec jeśli ktoś ma SG klasowego i chce się go pozbyć zapraszam na PM.

😉 Dion Waiters i Rodney Hood 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest inna sytuacja niż w realu - za rok jest więcej pieniędzy, także w big marketach (nie piszę o sobie, żeby była jasność), za to Warriors mają u nas tylko Bledsoe i Gasola w CY, w realu jest Klay i Russell na maksach. Tzn. 100/4 raczej nie przejdzie, ale mniejszy paycut za rok? Dlaczego nie, zobaczymy, co wykombinuje Wooden.

12 minut temu, Eld napisał:

No chyba że teraz poleci extension pod głosowanie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Jak ktoś spróbuje klepnąć 100/4 Draymonda przy odrzuceniu 90/4 Ingrama to będzie tu latał pewien wściekły Laker :) 

Ten Laker lata tak czy siak.

Sam zacząłem sobie robić krótką listę komu sypnąć za rok i wyszło mi: Davis, Siakam, Green, Simmons. Oni mogli by na to liczyc przy utrzymaniu tego co teraz grają.

Okolice maxa to Hield, LeVert, Otto, Murray.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eld napisał:

Ten Laker lata tak czy siak.

Sam zacząłem sobie robić krótką listę komu sypnąć za rok i wyszło mi: Davis, Siakam, Green, Simmons. Oni mogli by na to liczyc przy utrzymaniu tego co teraz grają.

Okolice maxa to Hield, LeVert, Otto, Murray.

Otto ma dwa lata kontraktu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Ten Laker lata tak czy siak.

Sam zacząłem sobie robić krótką listę komu sypnąć za rok i wyszło mi: Davis, Siakam, Green, Simmons. Oni mogli by na to liczyc przy utrzymaniu tego co teraz grają.

Okolice maxa to Hield, LeVert, Otto, Murray.

Simmons juz dostal oferte u nas od 76ers. Davis i green pewnie zostana w swoich klubach.

Zostana na rynku glownie rfa: hield, murray, ingram, levert, brown a kase na maxa bedzie mialo ze 15 teamow. Bedzie przeplacania w cholere:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Simmons juz dostal oferte u nas od 76ers. Davis i green pewnie zostana w swoich klubach.

Zostana na rynku glownie rfa: hield, murray, ingram, levert, brown a kase na maxa bedzie mialo ze 15 teamow. Bedzie przeplacania w cholere:)

Simmon na pewno odpada. Davis who knows co się stanie w RL Lakers. Green u nas ma szansę na większą kasę.

RFA się zobaczy kto wyskoczy z jakimś przepłaceniem i GM jak Qcin nie będzie wstanie wyrównać.

5 godzin temu, polishllama69 napisał:

Otto ma dwa lata kontraktu ;) 

A drugi rok to nie PO? 

6 godzin temu, january napisał:

Dlatego Ingram te 90/4 powinien brać.

To je circus i skandaloza! :) 

Ingram weźmie 90/4 ale nie w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.