Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ale dajecie dupy na tym zachodzie...

jak patrze na te sklady

Sądzę, że na naszym Zachodzie zaryzykowałbym przekroczenie podatku, bo szanse na Finał z tej części drabinki naprawdę wyglądają zachęcająco. 

W II rundzie FA wzmacniają się znów głównie teamy ze Wschodu, z Zachodu w sumie tylko Kings i Spurs, choc roszady w San Antonio ciężko na ten moment ocenić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Sądzę, że na naszym Zachodzie zaryzykowałbym przekroczenie podatku, bo szanse na Finał z tej części drabinki naprawdę wyglądają zachęcająco. 

Warriors są jednak mocni, po trzech finałach z rzędu, w tym ostatnie zrobili z kontuzjowanym Durantem. Teraz dołożyli do tego teamu co zrobił finał Bledsoe i Gasola. Są na ten moment poza zasięgiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Suns oddają Spencera, OKC Browna i Lou, Pelicans Hielda (i Davisa hehe), Dallas Redicka, Jazz Harrisa i wszystko co grywalne na trading blocku.

Tu nikt nie chce z 7-8 seedu do PO chyba wejść ;>

Ja tam chcę. Już pisałem o tym, że OKC nie zamierzają tankować. 

A co oddania Browna i Lou. Oszczędziłem sobie w ten sposób 35M rocznie przez najbliższe dwa lata patrząc na to jakie extension dostaje Brown i na kontrakt Lou. Zgadnij Jaś, na co mi fura picków i te 35M? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Suns oddają Spencera, OKC Browna i Lou, Pelicans Hielda (i Davisa hehe), Dallas Redicka, Jazz Harrisa i wszystko co grywalne na trading blocku.

Tu nikt nie chce z 7-8 seedu do PO chyba wejść ;>

zobaczysz, że to nei jest Jazz które znałeś i będzie mocniejsze ;) a mam jeszcze MLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Suns oddają Spencera, OKC Browna i Lou, Pelicans Hielda (i Davisa hehe), Dallas Redicka, Jazz Harrisa i wszystko co grywalne na trading blocku.

Tu nikt nie chce z 7-8 seedu do PO chyba wejść ;>

Kings chętnie by na 7-8 pozycję wskoczyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ja tam chcę. Już pisałem o tym, że OKC nie zamierzają tankować. 

A co oddania Browna i Lou. Oszczędziłem sobie w ten sposób 35M rocznie przez najbliższe dwa lata patrząc na to jakie extension dostaje Brown i na kontrakt Lou. Zgadnij Jaś, na co mi fura picków i te 35M? 

No chyba nie na Ingrama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Bardzo ładne słowa (w NBA tak każdy mówi), ale jak dotąd oddałeś 2 najlepszych graczy teamu za picki 😉 

Sorry ale SGA>Sabonis no doubt a ten pierwszy jest nietykalny. W sumie liczba zapytań o niego mnie mocno zaskoczyła. O Bagleya też sporo ludzi pytało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

A to przepraszam już 3.

(Brown, Lou, Sabonis) :) 

No, a na koniec wypiszę Ci całkowity, sumaryczny zwrot z tego. W OKC w końcu coś się dzieje. Wszedłem za późno aby ułożyć dobry plan z Brownem i Sabonisem na pokładzie ale SGA/Bagley/OG/Nurkić/Bolden, picki, już odrobione 5,6M ze straty to całkiem miłe podwaliny już na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

No, a na koniec wypiszę Ci całkowity, sumaryczny zwrot z tego. W OKC w końcu coś się dzieje. Wszedłem za późno aby ułożyć dobry plan z Brownem i Sabonisem na pokładzie ale SGA/Bagley/OG/Nurkić/Bolden, picki, już odrobione 5,6M ze straty to całkiem miłe podwaliny już na przyszły rok.

Przez chwile pomyslalem ze to Twoje s5:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Warriors są jednak mocni, po trzech finałach z rzędu, w tym ostatnie zrobili z kontuzjowanym Durantem. Teraz dołożyli do tego teamu co zrobił finał Bledsoe i Gasola. Są na ten moment poza zasięgiem. 

Nazwiska Currego i Greena wyglądają mocarnie, ale oni graja już enty sezon mając w nogach regular i playoffs w których rok w rok byli w Finale. Do tego z Crowderem i Nwaba jest ich tam aktualnie 6. Nie jest jasna przyszłość Gasola. Dopiero jak faktycznie Wooden skompletuje choc podstawową rotację, to będzie można o nich coś więcej powiedzieć. Naturalnie szanuje Łorjorz, ale ciężka droga przed nimi, pomimo energicznego nowego GMa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Uważam że z zespole o nazwie Suns i liderem z rzeczywistych Suns tylko superstar mógłby dać tu Playoffs

Barnes nie pozwoliłby na zerwanie latki z Suns Waltona robiących 20-62 w tym roku. 

Z całym szacunkiem Luki ale przesadzasz trochę teraz.

Spencer-Booker-Barnes-JJJ-Horford oraz ławka pełna młodych gdzie któryś NA PEWNO wypali to na naszym Zachodzie pewne playoffs.

Gdybyśmy myśleli takimi kategoriami to beGM Knciks nie mieli by prawa wejść do ECF "bo to Knicks"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem, że nie zamierzam tankowac po wzięciu Horforda i pisałem to szczerze. 

Sądziłem że uda mi się latem wejść poziom wyżej i nie udało się. Może jestem nieudolnym GM, ale przynajmniej wolę nikogo nie oszukiwać :P

1 minutę temu, Eld napisał:

Z całym szacunkiem Luki ale przesadzasz trochę teraz.

Spencer-Booker-Barnes-JJJ-Horford oraz ławka pełna młodych gdzie któryś NA PEWNO wypali to na naszym Zachodzie pewne playoffs.

Gdybyśmy myśleli takimi kategoriami to beGM Knciks nie mieli by prawa wejść do ECF "bo to Knicks"

No Knicks mają Kałaja, Irvinga i teraz Davisa oraz nikogo z normalnego składu NYK. To jest inna sytuacja moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Oj, ale ja naprawdę rozumiem szerszy plan etc. Ale nie rób z nas idiotów i po oddaniu Lou Williamsa, Jaylena Browna oraz Domantasa Sabonisa za picki, prospecty i szrot nie pisz o tym, że "OKC nie zamierzają tankować!!!" :) 

No nie zamierzamy tankować ani tu ani w RL i zapamiętaj to sobie szpagatem stojący GMie. Już pisałem, że co by się nie wydarzyło na koniec RS - będzie zajebiście. No może poza jednym. Skończyć z top 10 bilansem w lidze ale to mi na 99,99% nie grozi 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.