Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Najśmieszniejsze jest to ze Cavs na 95% i tak wygrają ale ja lubie sobie popatrzeć jak fluber sie osmiesza wiec pozwalam mu brnąć w to dalej ciągnąc tą dyskusje.

Tak, to powyżej jest zdecydowanie najśmieszniejsze:)

 

Ersan Ilyasova (Left harmstring soreness) is listen as probably for Monday’s game vs. Phoenix

 

 

To było w zeszły poniedziałek, od tego czasu zagrał 4 mecze, a w ostatnim był zdrowy i przesiedział na ławce, tu masz źródło:

https://www.cbssports.com/fantasy/basketball/news/bucks-ersan-ilyasova-out-of-the-rotation-sunday/

 

Ilyasova failed to see the court in Sunday's 121-114 loss to the Spurs.
 
Ilyasova didn't leave the bench Sunday, as the Bucks lost a heartbreaker to the Spurs. Ilyasova had been featured in the rotation prior to this game, and so this was likely as a result of the matchup

 

 

Także nie wyleciał z rotacji na stałe, ale w tym meczu nie załapał się na minuty i generalnie po powrocie do zdrowia Mirotića tak będzie zapewne częściej.

Podobnie jak Wilson Chandler

With the Clippers having a bit of a logjam in the front court, it could be tough for the veteran forward to earn enough minutes

 

A Daniel Theis jest ostatnio w takiej formie, że z Kings zagrał przez 5 minut, z Lakers 3 minuty i z Clippers 8 minut. 

 

Pod koszem u Ciebie nie jest różowo, a zwracasz uwagę na problemy Cavs, bo Dedmon opuścił 2 mecze. 

Nie chodzi o to czy ktoś kogoś lubi ;). Po prostu czasami na zbytniej aktywności się traci #january

Co ja mogę stracić, skoro nie prowadzę żadnej drużyny i jedynie pełnię rolę konsultanta w jednej z drużyn ( o co poprosił mnie jeden z gm-ów), ale nie są to cavs i nawet nie będę się przyznawał która to drużyna, żeby nie oberwała w głosowaniu za to, że jej doradzam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to powyżej jest zdecydowanie najśmieszniejsze:)

 

To było w zeszły poniedziałek, od tego czasu zagrał 4 mecze, a w ostatnim był zdrowy i przesiedział na ławce, tu masz źródło:

https://www.cbssports.com/fantasy/basketball/news/bucks-ersan-ilyasova-out-of-the-rotation-sunday/

 

 

 

Także nie wyleciał z rotacji na stałe, ale w tym meczu nie załapał się na minuty i generalnie po powrocie do zdrowia Mirotića tak będzie zapewne częściej.

Podobnie jak Wilson Chandler

A Daniel Theis jest ostatnio w takiej formie, że z Kings zagrał przez 5 minut, z Lakers 3 minuty i z Clippers 8 minut.

 

Pod koszem u Ciebie nie jest różowo, a zwracasz uwagę na problemy Cavs, bo Dedmon opuścił 2 mecze.

 

Ok, my bad nie dopatrzyłem. Tylko co ma ten jeden dnp do tego jak będziemy oceniać jego formę, skoro gość z 5ppg zrobił progress na 9,7-4,8 i zajebiste procenty w tym trymestrze? Na c*** wyciągasz ten jeden mecz ? Co to zmienia, skoro u mnie on bedzie grał a jaka ma formę właśnie pokazałem w poprzednim poście ?

 

Wilson Chandler jest nowy w druzynie, świeżo po kontuzji i niekoniecznie może chcą go wpasowywać na sile na kilkanaście meczy do końca sezonu. Skoro House’a próbka z Real Hou jest wystarczająca by łapał się do rotacji begm Cavs, to chyba próbka Wilsona z Real Philly tez jest wystarczająca. A do końca sezonu jeszcze pewnie trochę pogra, a house już nie bardzo

;).

 

Kończ już te fluberyzmy chłopie ;) nie potrzebne to nikomu a na pewno nie begm Cavs.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gosciu z 5ppg i 8-10 mpg poprawia się w ostatnim miesiącu na 10 ppg i 20 mpg,

Ilyasova przez pierwsze 2 trymestry robił:6,1 PPG i grał średnio 17,3 MPG. W 3 trymestrze robi średnio 9,7PPG i gra średnio 18,3 MPG. Nie wiem skąd wziąłeś wzrost z 8-10 MPG do 20MPG.

 Na c*** wyciągasz ten jeden mecz ? Co to zmienia, skoro u mnie on bedzie grał a jaka ma formę właśnie pokazałem w poprzednim poście ?

 

Moim zdaniem to zmienia wiele w ocenie Twojego zespołu jeżeli zamierzasz grać graczem, który w RL NBA nie łapie się do składu z powodów sportowych.

 

 

Wilson Chandler jest nowy w druzynie, świeżo po kontuzji i niekoniecznie może chcą go wpasowywać na sile na kilkanaście meczy do końca sezonu. Skoro House’a próbka z Real Hou jest wystarczająca by łapał się do rotacji begm Cavs, to chyba próbka Wilsona z Real Philly tez jest wystarczająca. A do końca sezonu jeszcze pewnie trochę pogra

 A nawet dwoma graczami, którzy z powodów sportowych nie łapią się do składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilyasova przez pierwsze 2 trymestry robił:6,1 PPG i grał średnio 17,3 MPG. W 3 trymestrze robi średnio 9,7PPG i gra średnio 18,3 MPG. Nie wiem skąd wziąłeś wzrost z 8-10 MPG do 20MPG.

 

Moim zdaniem to zmienia wiele w ocenie Twojego zespołu jeżeli zamierzasz grać graczem, który w RL NBA nie łapie się do składu z powodów sportowych.

 

 

A nawet dwoma graczami, którzy z powodów sportowych nie łapią się do składu.

 

 

No to nawet i lepiej ze w tym samym czasie gry robi o wiele lepsze staty niż wcześniej... ale z powodów sportowych gość który robi 9,7-4,8 na 52% fg 82% ft i 1,4 trójki na mecz w całe 18

Minut nie łapie się do składu ;)

 

I z powodów sportowych gracz który grał w Philadelphi po 30 mpg i był tam kluczowym rolesem nie łapie się do składu słabszych Clippers. Wcaaaaaaaale nie mają wpływu inne czynniki takie jak: kontuzja, nowy zespół i powrót do sprawności fizycznej na 15 meczy do końca sezonu ;) pomińmy te czynniki, tak jak pominęliśmy raporty o Warrenie.

 

 

Teraz ja mogę sobie napisać ze Warren z powodów sportowych nie łapie się do składu bo jest za słaby na Phoenix ;) tylko co z tego flubciu? Kto mi w to uwierzy? Ty sam jestem zresztą przekonany nawet nie wierzysz w to co wypisujesz tylko ewidentnie próbujesz mnie wyprowadzić z równowagi wszelkimi możliwymi zaklamaniami. Każdy twój wyjaśniony przeze mnie bullshit kończy się jeszcze większym bullshitem w jeszcze bardziej bezczelnym tonie. Każda swoja opinie piszesz w tonie faktu, i się tym samym ośmieszasz...i próbujesz zrobić z pozostałych gm-ów zwykłych debili, myśląc że się na coś takiego złapią..a więc brnij sobie dalej w te swoje głupoty i „fakty”. im out.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawet i lepiej ze w tym samym czasie gry robi o wiele lepsze staty niż wcześniej... ale z powodów sportowych gość który robi 9,7-4,8 na 52% fg 82% ft i 1,4 trójki na mecz w całe 18

Minut nie łapie się do składu ;)

 

I z powodów sportowych gracz który grał w Philadelphi po 30 mpg i był tam kluczowym rolesem nie łapie się do składu słabszych Clippers. Wcaaaaaaaale nie mają wpływu inne czynniki takie jak: kontuzja, nowy zespół i powrót do sprawności fizycznej na 15 meczy do końca sezonu ;) pomińmy te czynniki, tak jak pominęliśmy raporty o Warrenie.

 

Tak, poniewaz bucks wprowadzili do zespolu mirotica i gasola na lawke i ersan w obliczu tych wzmocnien ma problem z miejscem w rotacji. Te 9-5 gdy twoim konkurentem o miejsce w skladzie jest mirotic, to chyba niewiele.

 

Z powodow sportowych czyli na ten moment jest sportowo za slaby na minuty. Na pewno kontuzja i powrot do sprawnosci maja wplyw na jego aktualna forme. Zgadzam sie z Toba w tej kwestii.

Chyba Was pogodzę z Housem:

W koncu ktos zmadrzal w houston. Super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, poniewaz bucks wprowadzili do zespolu mirotica i gasola na lawke i ersan w obliczu tych wzmocnien ma problem z miejscem w rotacji. Te 9-5 gdy twoim konkurentem o miejsce w skladzie jest mirotic, to chyba niewiele.

 

Z powodow sportowych czyli na ten moment jest sportowo za slaby na minuty. Na pewno kontuzja i powrot do sprawnosci maja wplyw na jego aktualna forme. Zgadzam sie z Toba w tej kwestii.

No to nie dziel skory na niedźwiedziu po jednym meczu, zobaczymy co bedzie. Nawet jesli by wypadł z rotacji Bucks na stałe, to wypaść z rotacji Bucks jest to mniejszy wstyd niż być ujemnym graczem w on/off Cavs vide Osman. Ponadto

u mnie bedzie sobie grac te 12-15 minut, wiec 9,7-4,8 na podanych procentach w 18 minut to chyba nie taki zły wynik jak na 9-10 najważniejszego gracza u mnie, średniaka ligowego? Prawda ? Ty natomiast sugerujesz wyraźnie ze jest na coś za słaby po pieprzonym jednym DNP jak do tej pory. Sorry ale poniżej tego poziomu żenady już chyba nie dasz rady zejść... a może jednak?! Powtórz jeszcze raz ze brak Conleya na dwa mecze zaboli bardziej niż brak Warrena na trzynaście. Powtórz ze Cedi to był kiedys spoko obronca, tylko Cavs mają wywalone i każą mu dawac dupy w obronie. Powtórz ze Ersan jest za słaby, bo nie zagrał w jednym meczu po tym jak zagrał najlepsze 10 w sezonie... oh wait.. kończą się pomysły? Zaskocz mnie czymś jeszcze plz !!!

 

Co do Wilsona to może w ten sposób wyjasnie Ci poziom absurdu jaki stosujesz aby zmanipulować ludzi: z powodów sportowych czyli na ten moment jest sportowo za słaby na minuty TJ Warren :) na pewno kontuzja i powrót do sprawności mają wpływ na jego aktualną formę. Zgadzam się z Tobą w tej kwestii.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny występ przy którym Lillard wypadł blado ale ogólnie trzeba na całe Portland uważać i doceniać.

 

Cześć zachwytów zbiera Jok obecnie a tu Oregon ma godny klub.

 

Oba kluby jakby sklepaly gsw zblazowane i nie głodne już sukcesu byłoby sensacja sportowa ale wcale nie taka niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki bilans mają obaj w 3T, możesz podać?

 

i nie chce mi się sprawdzać, ale Mitchell te 28ppg robi zapewne na fatalnej efektywności

https://twitter.com/...682249188429825

 

Wiesz co Lewy?

Oglądałem dziś mecz z Nuggets i tak sobie myślałem, że jak by wymienić Joka na KATa w tych teamach, to ogólnie nie zrobiłoby to drużynom większej różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde grubo. Piszesz to po blowoucie i o zespole, który cały lata wokół Jokicia. Jokic jest systemem Denver i twierdzisz, ze wymieniając go na gorszego obrońcę i gorszego podającego nie byłoby różnicy. KAT jest przez wielu niedoceniany, ale to na pewno nie jest poziom Jokicia.

 

KAT do zrobienia dodatniego bilansu potrzebował obok siebie Butlera i jego świetnego sezonu. Jokic robił to sezon temu, gdy Sap i Harris sporo opuścili oraz w tym sezonie, gdzie Denver ma jedne z największych problemów z kontuzjami w lidze.

 

To, ze KAT rzuci więcej punktów nie oznacza, ze jest lepszym graczem lub graczem na tym samym poziomie. Myślałem, ze porównania KAT - Jokic to skończyliśmy już od tego sezonu, ale jak widać elementy propagandy działają.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver w tym sezonie oglądam mało, ale Soty baaardzo dużo. KAT jest potworem w ataku, problemem jest z pewnością obrona. Jok świetnie kreuje, ale czy miałby takie efekty mając obok siebie Baylessa i Tollivera zamiast tych graczy, których ma? 

 

Butler w Minnesocie to była pomyłka. Byli w tych playoffs i co im to dało? Lepiej, żeby zamiast pozyskiwać go mieli tego LaVinea, Dunna i Markkanena teraz. 

 

Spójrz sobie na skład jednych i drugich. Okogie, Jones i Bates-Diop są fajni, ale może dopiero w przyszłości będą z nich gracze do rotacji w playoffowym teamie (w sumie Jones to już teraz).

 

No i drugą opcją jest Wiggins..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z pamięci mówić to Jok nie miał dobrego wpływu tylko na Lylesa. Przez elitarna kreacje Jokic kreuje tez zawodników. Monte Morris, Torrey Craig czy Malik Beasley to były przed sezonem jakieś uznane nazwiska? Rozwinęli się nie tylko dzieki grze obok Jokicia, ale gra z nim na pewno jest dla nich łatwiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas,

Mi nie chodzi tu o krytykę Joka - nie odbieraj tego tak, a o inną ocenę KATa.

Drużyna wokół KATa jest słabo zbudowana przez Thibsa. Po tych problemach z Butlerem na początku sezonu, gra o niebo lepiej. Kurcze.. zdobycie dla niego 30pkt. 15zb. to chleb powszedni. Jest cholernie wszechstronny, trójki nawala niczym PiS pińset pluz, w post up jego gra to pewnie czołówka ligi, do tego w każdej chwili może odegrać na obwód przy podwojeniu. Pytanie.. do kogo?

 

Gibson nieźle się z nim uzupełnia pod koszem, ale przydałby sie jakiś inny defensor i mogłoby to lepiej wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś tam pisałem, ze KATa się niedocenia i zrobił spory postep, ale po prostu przesadziłeś z ta zamiana Jok-KAT bez wpływu na wynik drużyny :P.

 

KAT jest spoko, ale to przynajmniej na razie nie ten poziom. Zwłaszcza jako lider, bo jak już grał w PO to liderem zespołu i najlepszym graczem był wtedy Butler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.