Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Z drugiej strony, brak chęci wydania forsy na minimum przez Houston.

Czyli był taki dobry ten house, ze żałowali mu dać minimum i zrzucić jakiegoś kołka dla niego.

 

 

Nie, Rockets mu zaoferowali 3-letni kontrakt, który House odrzucił.

 

Nie rozumiem dlaczego notorycznie piszesz nieprawdę na temat mojego zespołu i moich zawodników. Po co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Rockets mu zaoferowali 3-letni kontrakt, który House odrzucił.

 

Nie rozumiem dlaczego notorycznie piszesz nieprawdę na temat mojego zespołu i moich zawodników. Po co?

No to nie chcieli mu dać jednorocznego, bo są żyły. Wyluzuj. Napisałem w dalszej części ze Ci

Zaliczę house.

 

Zreszta z House czy bez, nie ma tutaj dla mnie żadnych wątpliwości kto dostanie więcej winow w drugim trymestrze.

 

Ratuj się House’ami, Osmanami, theo pinsonami tej ligi. Ja mam szeroki sklad na RS, oparty o weteranów, którzy od wielu lat grają w PO i maja plusowy impact w PO teams, ty masz na ławce samych żółtodziobów, Roziera, ktory w tym sezonie cieniuje strasznie, oraz Scotta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam szeroki sklad na RS, oparty o weteranów, którzy od wielu lat grają w PO i maja plusowy impact w PO teams, ty masz na ławce samych żółtodziobów, Roziera, ktory w tym sezonie cieniuje strasznie, oraz Scotta.

Twoja rezerwowa piątka to Ferrell, który nigdy nie grał w play-offs, Theis który nigdy nie grał w play-ofs, Chandler który nie grał w play-offs od 6 lat, Cory Joseph, który był ujemny w zeszłym roku w play-offs i ujemny 2 lata temu ( minus 2,3 oraz minus 8) i Gerald Green, który rok temu w playoffs miał on/off minus 11.

 

Powiedz mi skąd Ty bierzesz te teksty o weteranach na ławce grających od wielu lat w play-offs? Przecież to wszystko można sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja rezerwowa piątka to Ferrell, który nigdy nie grał w play-offs, Theis który nigdy nie grał w play-ofs, Chandler który nie grał w play-offs od 6 lat, Cory Joseph, który był ujemny w zeszłym roku w play-offs i ujemny 2 lata temu ( minus 2,3 oraz minus 8) i Gerald Green, który rok temu w playoffs miał on/off minus 11.

 

Powiedz mi skąd Ty bierzesz te teksty o weteranach na ławce grających od wielu lat w play-offs? Przecież to wszystko można sprawdzić.

Tak czy siak Chandler, Joseph, Ilyasova, Green to bardziej doświadczony pakiet niż Osman, House, Pinson..

 

Pogadamy o on/off i o doświadczeniu przy okazji glosowania, oraz o doświadczeniu. Nie bój się, w on off wypadasz bladziutko w porownaniu ze mną. Śmieszne dla mnie jest to, ze podałeś greena i josepha, a zapomniałeś dodać +15,0 Ilyasovy z ostatnich PO. Dlaczego go tendencyjnie pominąłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak Chandler, Joseph, Ilyasova, Green to bardziej doświadczony pakiet niż Osman, House, Pinson..

 

Pogadamy o on/off i o doświadczeniu przy okazji glosowania, oraz o doświadczeniu. Nie bój się, w on off wypadasz bladziutko w porownaniu ze mną. Śmieszne dla mnie jest to, ze podałeś greena i josepha, a zapomniałeś dodać +15,0 Ilyasovy z ostatnich PO. Dlaczego go tendencyjnie pominąłes?

Ale nie bardziej niż rozier, bazemore i scott. Plus jak sie popatrzy na taj+deandre a randle+myles to nie wiem po co wyjezdzasz z doswiadczeniem.

 

Pominalem go bo w swojej rotacji nie umiesciles go ani w s5 ani w rezerwowej piatce. Nawet nie sprawdzalem jego wyniku.

 

Ja juz raczej nie bede dyskutowal o statystykach chyba ze zaczniesz podawac staty z 2 trymestru w koncu.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie bardziej niż rozier, bazemore i scott. Plus jak sie popatrzy na taj+deandre a randle+myles to nie wiem po co wyjezdzasz z doswiadczeniem.

 

Pominalem go bo w swojej rotacji nie umiesciles go ani w s5 ani w rezerwowej piatce. Nawet nie sprawdzalem jego wyniku.

 

Ja juz raczej nie bede dyskutowal o statystykach chyba ze zaczniesz podawac staty z 2 trymestru w koncu.

Ale co Mam on/off za 20-25 Meczy podawać ? Wiadomo ze przy on/off ważna jest próbka, stad podałem za cały sezon, żeby uzmysłowić ci jak mizerny impact maja twoi grajkowie, w porównaniu z moimi.

 

Nie bój się, bedzie głosowanie będą staty za drugi trymestr. I nie wiem czemu tak bardzo tego chcesz, Camby już zwrócił uwagę ze twoi zaliczają zjazd w II trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, tylko 1 uwaga, z tego co pamietam sam pisałeś ze byłeś wielkim beneficjentem łatwego terminarza w 1 trymestrze, w sumie zmiany których dokonałeś w składzie są kosmetyczne (DC oczywiście na plus) - wiec chyba nie powinieneś być mocno zdziwiony jeśli będziesz miał niższy bilans niż w 1 trymestrze? Czy będziesz ?

 

Bo używasz cały czas tego argumentu ze jesteś drużyna 15-12 podczas gdy , no nie oszukujmy się, nie jesteś. Pacers mocno się wzmocnili Conleyem, choć czy to wystarczy na PO ? Nie wiem, walka będzie na pewno do końca, jak w zeszłym roku na Zachodzie, ale nie używaj proszę tego argumentu ze wzmocniłes zespół który miał bilans 15-12 bo chyba wszyscy (a przynajmniej większość ) zdaje sobie sprawę ze gdyby nie to ze w pierwszym trymestrze grałeś głównie z tabletami to 12-15 nie byłoby wcale kontrowersyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, tylko 1 uwaga, z tego co pamietam sam pisałeś ze byłeś wielkim beneficjentem łatwego terminarza w 1 trymestrze, w sumie zmiany których dokonałeś w składzie są kosmetyczne (DC oczywiście na plus) - wiec chyba nie powinieneś być mocno zdziwiony jeśli będziesz miał niższy bilans niż w 1 trymestrze? Czy będziesz ?

 

Bo używasz cały czas tego argumentu ze jesteś drużyna 15-12 podczas gdy , no nie oszukujmy się, nie jesteś. Pacers mocno się wzmocnili Conleyem, choć czy to wystarczy na PO ? Nie wiem, walka będzie na pewno do końca, jak w zeszłym roku na Zachodzie, ale nie używaj proszę tego argumentu ze wzmocniłes zespół który miał bilans 15-12 bo chyba wszyscy (a przynajmniej większość ) zdaje sobie sprawę ze gdyby nie to ze w pierwszym trymestrze grałeś głównie z tabletami to 12-15 nie byłoby wcale kontrowersyjne

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, tylko 1 uwaga, z tego co pamietam sam pisałeś ze byłeś wielkim beneficjentem łatwego terminarza w 1 trymestrze, w sumie zmiany których dokonałeś w składzie są kosmetyczne (DC oczywiście na plus) - wiec chyba nie powinieneś być mocno zdziwiony jeśli będziesz miał niższy bilans niż w 1 trymestrze? Czy będziesz ?

 

Bo używasz cały czas tego argumentu ze jesteś drużyna 15-12 podczas gdy , no nie oszukujmy się, nie jesteś. Pacers mocno się wzmocnili Conleyem, choć czy to wystarczy na PO ? Nie wiem, walka będzie na pewno do końca, jak w zeszłym roku na Zachodzie, ale nie używaj proszę tego argumentu ze wzmocniłes zespół który miał bilans 15-12 bo chyba wszyscy (a przynajmniej większość ) zdaje sobie sprawę ze gdyby nie to ze w pierwszym trymestrze grałeś głównie z tabletami to 12-15 nie byłoby wcale kontrowersyjne

Ja mialem 16-12. 15-13 mialem u Marcusa ktory nie uwzglednia sily terminarza i do tej wartosci caly czas sie odnosilem.

 

Marcus dal mi w 1t 15-13. Ja sklad wzmocnilem, nikogo istotnego nie oddalem, nie mam problemow z kontuzjami, gracze sa tak samo dobrzy a niektorzy nawet lepsi bo bazemore i osman w 2t w kkncu zaczeli trafiac trojki na solidnych procentach po tym jak rzucali 30% w 1t. Marcus nie uwzglednia terminarza i w 2t u niego laduje nagle za hawks, pacers i bulls.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga

 

Spoilery!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziś zamiast skrupulatnego wypisywania ile to dobrego dał z ławki Delli czy Rose krótka informacja.

 

Wszyscy gracze zagrali łącznie z tymi którzy ostatnio leczyli urazy.

 

Murray

Aminu

Millsap

Rose

Temple

Delli

 

Na parkiecie z dobrymi minutami.

 

W nocy sweet Lou był na prawdę Sweet.

Nasza para z Bostonu TD x 2

Harden świętuje 30x30.

Leonard game winner przy dobrym meczu DAR.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paul George idzie na MVP.

 

Harden zbladł po powrocie CP3 a ten rura po statuetkę.

Dopóki Bucks mają pace na >60W i top10 RS ostatnich 30 lat (SRS), to dyskusje o MVP dla kogoś innego niż Giannis nie mają większego sensu.

 

 

OKC ma pace na 55W na mega trudnym zachodzie a sam Giannis "ładnie" się pokazał przeciwko nim ostatnim razem  :pride:.

 

5W w różnicy miedzy konfami to nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie zespołów pod względem kontuzji. Jako, że właśnie skończyłem czytać o migrenach Amira Johnsona i problemach z gardłem Jarrela Martina postanowiłem, że wykorzystam tę niewdzięczną pracę do zaprezentowania tabeli, która pokaże problemy zdrowotne poszczególnych ekip. 

 

No i nie będę ściemniał, moja ekipa należy do najzdrowszych, a moi główni rywale nie, więc w moim interesie leży, żeby to podkreślić :smile:

 

Na cały trymestr wypadli: Porzingis ( Nuggets), Murray ( Jazz), LeVert ( Nets), Porter, Fultz, Mozgov ( Grizzlies), Jones ( Warriors), Love ( Bulls), Howard ( Pistons) i Dragić ( Timberwolves). Nie są oni brani pod uwagę przy wyliczeniach w tabeli. 

 

Podzieliłem tableę na 3 kolory. 

Pierwsza - do 13 absencji w s5 - czyli przez większość trymestru gra podstawowa piątka

Druga - od 14 do 26 absencji - czyli przez większość trymestru podstawowa piątka nie gra

Trzecia - od 27 absencji w górę  - czyli pierwsza piątka występuje tylko na papierze, bo w rzeczywistości absencji jest tyle, że średnio i tak nigdy nie ma szans zagrać w tym zestawieniu.

 

Thunder 1

Bucks 5

Warriors 6

Cavaliers 7

Blazers 11

Clippers 11

Nets 11

Wizards 12

Magic 13

 

Rockets 14

Wolves 14

Heat 14

Raptors 15

Grizzlies 16

Mavericks 16

Nuggets 18

Kings 20

Knicks 22

Sixers 22

Celtics 22

Bulls 22

Jazz 24

 

Suns 29

Lakers 29

Pacers 29

Spurs 31

Pistons 31

Hornets 35

Pelicans 38

Hawks 46

 

Najciekawsze co się rzuca w oczy to fakt, że Celtics, Sixers i Knicks mają dokładnie tyle samo absencji w pierwszej piątce w 2 trymestrze:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno idiotyczna tabela bo ja mam niby 22 ale większość to Mirotić  i Larry Nance Jr. Razem 18.

 

A PG13 miał rest jeden mecz a nie kontuzję. 

 

 

Najciekawsze co się rzuca w oczy to fakt, że Celtics, Sixers i Knicks mają dokładnie tyle samo absencji w pierwszej piątce w 2 trymestrze:)

 

A to nie jest najciekawsze tylko najdurniejsze spostrzeżenie jakie widziałem od kilku miesięcy.

 

Przyrównywać moją absencję czwartej opcji w drużynie ( Mirotic ) i rezerwowego który wchodzi jako 3 a nawet jako czwarty z ławki ( Nance ) do absensji Knicks to już jest najwyższy poziom fluberyzmu. Iriving 7 meczy out. Leonard 8. Rubio 7. Marcus Morris 4.

 

Jak ja mam takie same problemy jak Knicks to chyba albo gram w inną grę albo naprawdę szkoda nerwów.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do arkusza podsumowanie wszystkich urazów z rotacji. Nie rozpiszę Wam tak ładnie jak Fluber, sprawdźcie sobie :tongue:  ale zdecydowanie liderują Warriors i Blazers. Na drugim końcu Grizzlies, Pelicans i Atlanta.

 

Warriors - 11 (6 z s5) opuszczonych spotkań wśród rotacji

Blazers - 12  (11)

Thunder 21(1)  i Wizards 21 (12)

 

-------------

 

Grizzlies 74 (16) 

Hawks 72 (46)

Pelicans 72 (38)


Mocno idiotyczna tabela bo ja mam niby 22 ale większość to Mirotić  i Larry Nance Jr. Razem 18.

//

 

Jak ja mam takie same problemy jak Knicks to chyba albo gram w inną grę albo naprawdę szkoda nerwów.

 

Przecież nikt tak nie napisał.

Po co się rzucasz jak LBS na bebzon Joka? :P A potem piszesz, że trzeba wprowadzać spokojną atmosferę :D 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież nikt tak nie napisał.

Po co się rzucasz jak LBS na bebzon Joka? :tongue: A potem piszesz, że trzeba wprowadzać spokojną atmosferę :grin:

 

Fluber zasugerował że Boston ma takie same problemy jak 76ers czy Knicks z kontuzjami. Gyby dopisał, że ja 95% nieobecności mam na dwóch graczach ( przyp: 4 opcja i 4 rezerwowy ) w przeciwieństwie do moich rywali to spoko, ale tego typu sugerowanie jest nieładne.

 

Inaczej wygląda tak jak u mnie a inaczej jak tą cyfrę 22 robi Ci głównie 3 graczy z s5 praktycznie po równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber zasugerował że Boston ma takie same problemy jak 76ers czy Knicks z kontuzjami. Gyby dopisał, że ja 95% nieobecności mam na dwóch graczach ( przyp: 4 opcja i 4 rezerwowy ) w przeciwieństwie do moich rywali to spoko, ale tego typu sugerowanie jest nieładne.

 

Inaczej wygląda tak jak u mnie a inaczej jak tą cyfrę 22 robi Ci głównie 3 graczy z s5 praktycznie po równo.

 

Nie no, napisał tylko, że macie tyle samo absencji - w tych słowach. 

Co nie jest kłamstwem oczywiście, a to przecież tylko jakaś agregacja i ciekawostka. Przecież chyba każdy przy głosowaniu odpala sobie injuries i tam od razu widzisz, że George ma 0, Smart 0  a Irving 7 Kawhi 8. To przecież żadna tajemnica :grin: Bez przesady ;)

 

NAGŁÓWEK SPONSOROWANY

/*

Curry i Durant też mają 0, a trójka Curry - Durant - Draymond zagrała w tym trymestrze łącznie w 24(27) meczach więcej niż w poprzednim trymestrze :)

*/

KONIEC NAGŁOWKA SPONSOROWANEGO

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.