Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast w przypadku Portland to nie jest normalne, że drużyna jest puszczona samopas i GM ani razu przez cały sezon nie zabrał głosu w sprawie jej kształtu. Wrzucił co prawda na tapetę graczy, których mógłby wymienić, ale zawiesił na różnych etapach negocjacje po prostu się nie odzywając. Taki pieprznik poza oczywistym wywiezieniem go na taczce, miałby z pewnością w drużynie dużo poważniejsze reperkusje. 

ja dałem GMowi Portland kredyt zaufania w I trymestrze - teraz jak tego nie zdementuje liczę mu pierwszą piątkę - Naper, Selden, Diallo, Kaminsky, Muscala - mógł wrzucić jakąś rótką notkę, napisać parę zdań wyjaśnienia. Do playoffs jeszcze trochę czasu, ale jak nie będzie odzewu ze strony GMa, to z kim by nie grał liczę Portland sweepa, a przy KAŻDYM głosowaniu graczem chcą uciekać z tak nieodpowiedzialnej organizacji. Oczywiście te kilka miesięcy jakie jestem w grze, to zbyt krótka ocena postawy GMa Portland i być może zbyt surowa i naturalnie diametralnie może ulec w każdej chwili zmianie, ale po prostu piszę co widzę. 

 

Zgadzam się, że moja postawa w ostatnim czasie nie była profesjonalna. Co do reszty wniosków, to już decyzja innych, bo jak się domyślam, wciąż w decyzjach panuje opcja demokratyczna. 

 

Sprawę swojej nieobecności i podstawy wyjaśniam z Radą i osobami zainteresowanymi. 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że moja postawa w ostatnim czasie nie była profesjonalna. Co do reszty wniosków, to już decyzja innych, bo jak się domyślam, wciąż w decyzjach panuje opcja demokratyczna. 

 

Sprawę swojej nieobecności i podstawy wyjaśniam z Radą i osobami zainteresowanymi. 

Witamy ponownie Szanownego GMa w grze :)

 

Oczywiście jak tylko napiszesz cokolwiek o swojej rotacji (przypuszczam, że Twoja pierwsz piątka wygląda nieco inaczej niż ja przedstawiłem) ;) przerzucam Portland w moim rankingu do tiera młodych wilczków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tier III - marzenia średniaka o playoffs. 

 

I wreszcie mamy dominację Wschodu: 

 

Chicago Bulls 12-16

I trymestr stał pod znakiem znęcaniem sie nad Bulls z powodu braku PFa. Portis na kilka meczy wraca, później znów wypada, i wraca i wypada.. itd. Regularniej w rotacji są Tolliver i Patterson, ale sytuacje poprawia to tyle, że wreszcie jest ktoś na tej pozycji. Love cały czas poza grą i właściwie nie wiadomo kiedy wróci. Plusem tego wszystkiego jest, ze wreszcie Wiggins może wrócić na swoja naturalną pozycję, gdzie wreszcie może grać na lepszym niz oczekiwano poziomie. Czy da to playoffs? DeRozan może duże minuty grac na trójce i w sumie nie wiadomo, jak rozdzieli tu grę GM pomiędzy Wigginsem i DeRozanem? Warto podkreślić bardzo dobrą grę DJ Augustina, a pod koszem naturalnie spore minuty dostaje Whiteside, który nie musi martwić się, że ktoś zabierze mu minuty, ponieważ zwyczajnie Bulls nie bardzo maja go kim zastąpić. Tu najważniejsze jest zdrowie. Możliwe, że GMowi uda sie wreszcie utrzymac skład na dłużej bez urazów i włączy się na dobre w walkę o playoffs. Kluczowy jest powrót Lovea. 

 

 

Moim zdaniem zostałem pokrzywdzony trochę przez ramy naszej rozgrywki, w normalnej lidze po kontuzji Lova i Portisa od razu zrobiłbym transfer zawodnika na pozycji 4 lub podpisałbym wolnego agenta. 

 

Generalnie dużo pecha mam do tej długiej kontuzji Lova.

 

Wiggins być może będzie zaczynał z ławki, wszystko zależy jak w tym trymestrze będzie wyglądało trójka Lonzo i Wigginsa. Domyślnie chciałbym żeby z Demarem grało co najmniej 3 zawodników z przyzwoitym rzutem żeby miał dużo miesjca "na swoją grę" 

 

Również chciałbym żeby Lonzo/Demar kreowali Hassana, moim zdaniem te warunki pozytywnie oddziaływałyby na jego efektywność. 

 

Jednak na ten moment playoffy są chyba dalej niż bliżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demarowi strasznie spadła produktywność a najlepiej przy kick offach kreuje obwodowych.

Fatalny T2 ale na jego grze w realu jak pijawki czerpią:

 

Forbes White Mills Belli ( mniej) Bertans Gay i Dante którzy maja bardzo sysokie procenty skuteczności za 3.

 

Musisz mieć tych 3 zza łuku zawsze plus podkoszowego który niestety musi być samograjem bo w spurs DDR gra „ obok” LMA.

 

Strasznie pożera minuty a produkcja słabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypadł w obronie na Leonardzie, na którym spędził w zasadzie tyle posiadań, co na całej reszcie drużyny? 

 

Mam Ci rozpisać cały mecz, czy clutch wystarczy? :)

 

Na początku meczu Leo switchował Marcusa na Ibakę raptem parę razy bo jakoś nie chciał ze Smartem się miziać.

 

W końcówce trójka kiedy to Irving zayebał przejęcie + 2 pkt przez łapy na pełnym fuksie.

 

Leo pilnował też Tatum a nawet Rozier.

 

Nie odniosłem wrażenia, że Smart spędził połowę posiadań na Leo a drugie pół na guardach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie odniosłem wrażenia, że Smart spędził połowę posiadań na Leo a drugie pół na guardach.

 

28 posiadań, 25 pkt, 5/7 z gry, 9/9 z wolnych, dwie asysty, 0 strat. 

ogolnie nie pisalbym tego, gdybys nie zwrocil uwagi, jak to guardzi raptors byli ograniczeni (co jest prawda)  :tongue:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 posiadań, 25 pkt, 5/7 z gry, 9/9 z wolnych, dwie asysty, 0 strat. 

 

Podeprzyj to jakimś linkiem aby było wiarygodne.

 

Bo co innego jak go Smart bronił na początku poss, a co innego jak poszło przekazanie krycia i Marcus się od Ibaki odbijał.

 

Poza tym wiem do czego pijesz - w zamierzeniu u mnie Kahwi będzie broniony nie przez Smarta a przez PG13. Nie będę Ci dawał 8 cm przewagi bo tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeprzyj to jakimś linkiem aby było wiarygodne.

 

Bo co innego jak go Smart bronił na początku poss, a co innego jak poszło przekazanie krycia i Marcus się od Ibaki odbijał.

 

Poza tym wiem do czego pijesz - w zamierzeniu u mnie Kahwi będzie broniony nie przez Smarta a przez PG13. Nie będę Ci dawał 8 cm przewagi bo tak.

 

e245688d4b7af.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e245688d4b7af.png

 

Aha :D. Jeśli to jest na podstawie "z kim na plecach przekroczył połowę" to ok - niech będzie.

 

 

Zresztą już była kiedyś gdzieś o tym dyskusja, że staty z nba.com są mocno przekłamane. 

 

I powtórzę. Nie masz co się martwić. Nie niższy Smart będzie Leo pilnował a inny odpowiednik :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas Mavericks 8-20

Tu idealnie by pasował portret psychologiczny głównego bohatera filmu Idiokracja w jednej z pierwszych scen. Nam musi wystarczyć inne porównanie..takie Sacramento przed explozją talentu Foxa. Spora grupa ciekawych assetów graczy do rotacji - nawet na teraz. Liderem jest tu jednak debiutująca podróba z Tesco Stefki Currego. Nasz Mały Pan Wołodyjowski dopiero szuka swojej niszy w tej lidze, a z nim jako liderem nic ambitnego w tym sezonie Mavs nie osiągnie. Tu GM ma spore pole manewru - playoffs mu naturalnie nie grozi, ale pick 10-12 prędzej da kolejnego Zacha Collinsa lub Jarretta Allena niż Gwiazdę tak potrzebną tej drużynie - zatem tradey?. Marne perspektywy. Obstawiam ponad 30 łinuff i to tylko dlatego, że tankerzy chociaż byli sprytniejsi.

 

Nie wiem Alonzo czy na siłę próbujesz być kontrowersyjny czy nie masz pojęcia jaka jest klasa draftu 2019 (obstawiam mimo wszystko, że jedno i drugie). Skoro mój zespół oparty na graczach wydraftowanych przeze mnie odbija się od dna i wskakuje tier wyżej, to znaczy, że wszystko idzie w dobrym kierunku i perspektywy nie są marne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu kontrowersja ? Bo czuje na linii GM Mavs Minny wyjątkowa chemię?

 

Gdzieś tam powyżej tanku jesteś 5 graczy masz o dużym upside ale dziś cześć z nich to przyhypowane nazwiska które czekają na lepsze jutro i tak jak doceniam prace GM bo mamy różne wizje składu to z tej piątki tak koszykarsko najlepiej wypada Allen ;)

 

To dobrze i złe zarazem

( wypada jak gra a nie jak o nim piszą bo hype wyższy jest na Trae)

 

Młodzi: OG Isaac Zach nie zrobili dużego kroku w przód a Didi i Prince poprzez urazy niestety w tył

 

Kroczysz po 8-10-12 wybór ( loteria może dać i #1) w drafcie który głęboki nie jest.

 

Za szybko na ocenę młodziutkich ale przyglądam się takim Monkom tej ligi i nie jest z nimi dobrze.

Trochę to Tesco razi po oczach bo to niemiły wpis ale mam nadzieje ze to skrót myślowy bez złośliwości po prostu.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Alonzo czy na siłę próbujesz być kontrowersyjny czy nie masz pojęcia jaka jest klasa draftu 2019 (obstawiam mimo wszystko, że jedno i drugie). Skoro mój zespół oparty na graczach wydraftowanych przeze mnie odbija się od dna i wskakuje tier wyżej, to znaczy, że wszystko idzie w dobrym kierunku i perspektywy nie są marne ;]

Nie, nie próbuje być kontrowersyjny :smile:

W Mavs jest wg mnie marazm. Allen, Zach, OG, Prince i inni to fajni gracze, ale to są bardziej zadaniowcy - żaden z nich nie wygląda mi na takiego, który poprowadziłby ich gdzieś dalej. Porównanie Trea może nie wygląda za fajnie (choć jak to pisałem miało być śmieszne, a nie obraźliwe), ale on mi nie wygląda na następnego Stefkę Currego, a takie słyszałem porównania. 

Z taką drużyna tank Tobie nie grozi, ale playoffs nawet w przyszłym roku to będzie Twój sufit. 

Suns dla przykładu maja takiego Bookera, czy JJJa, a Trea jako Mały Rycerz to sie dobrze ogląda, ale daje to mur nie do przeskoczenia. 

Większość Twoich graczy widziałbym chętnie w Magic, ale nie bardzo miałbym Tobie kogo oddać. Ty potrzebujesz gwiazdę albo młodego gracza, który od razu mógłby być u Ciebie liderem.

 

A gdzie tu kontrowersja ? Bo czuje na linii GM Mavs Minny wyjątkowa chemię?

 

Gdzieś tam powyżej tanku jesteś 5 graczy masz o dużym upside ale dziś cześć z nich to przyhypowane nazwiska które czekają na lepsze jutro i tak jak doceniam prace GM bo mamy różne wizje składu to z tej piątki tak koszykarsko najlepiej wypada Allen ;)

 

To dobrze i złe zarazem

( wypada jak gra a nie jak o nim piszą bo hype wyższy jest na Trae)

 

Młodzi: OG Isaac Zach nie zrobili dużego kroku w przód a Didi i Prince poprzez urazy niestety w tył

 

Kroczysz po 8-10-12 wybór ( loteria może dać i #1) w drafcie który głęboki nie jest.

 

Za szybko na ocenę młodziutkich ale przyglądam się takim Monkom tej ligi i nie jest z nimi dobrze.

Trochę to Tesco razi po oczach bo to niemiły wpis ale mam nadzieje ze to skrót myślowy bez złośliwości po prostu.

Tak, skrót myślowy :smile:

 

Karpik ma ciekawych graczy, ale to wg mnie taka drużyna pomiędzy tankerami a playoffs. Tu potrzebny jest jeden odważny ruch, ale troche rozumiem jego punkt widzenia, gdzie w real Miami sam nie chce oddawać 2-3 dobrych graczy za Butlera, czy Walla lub Lovea ;)

 

 

a z innej beczki:

6th Man Orlando Magic - Kyle Kuzma dziś 32pkt (rekordowe 7x3), 8zb. 4as. 3prz.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie próbuje być kontrowersyjny :smile:

W Mavs jest wg mnie marazm. Allen, Zach, OG, Prince i inni to fajni gracze, ale to są bardziej zadaniowcy - żaden z nich nie wygląda mi na takiego, który poprowadziłby ich gdzieś dalej. Porównanie Trea może nie wygląda za fajnie (choć jak to pisałem miało być śmieszne, a nie obraźliwe), ale on mi nie wygląda na następnego Stefkę Currego, a takie słyszałem porównania. 

Z taką drużyna tank Tobie nie grozi, ale playoffs nawet w przyszłym roku to będzie Twój sufit. 

Suns dla przykładu maja takiego Bookera, czy JJJa, a Trea jako Mały Rycerz to sie dobrze ogląda, ale daje to mur nie do przeskoczenia. 

Większość Twoich graczy widziałbym chętnie w Magic, ale nie bardzo miałbym Tobie kogo oddać. Ty potrzebujesz gwiazdę albo młodego gracza, który od razu mógłby być u Ciebie liderem.

Czyli uważasz, że grając na zachodzie i opierając zespół na zawodnikach na rookie contracts moim sufitem jest w przyszłym roku gra w playoffs? To gdzie jest marazm? ;)

 

FYI - Atlanta w bieżącym trymestrze jest 8-8, a Mały Rycerz robi 17-4-7 na 57% TS, uważam, że nie muszę szukać młodego gracza , który od razu mógłby być liderem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że grając na zachodzie i opierając zespół na zawodnikach na rookie contracts moim sufitem jest w przyszłym roku gra w playoffs? To gdzie jest marazm? ;)

 

FYI - Atlanta w bieżącym trymestrze jest 8-8, a Mały Rycerz robi 17-4-7 na 57% TS, uważam, że nie muszę szukać młodego gracza , który od razu mógłby być liderem ;]

 

obecna dobra gra Atlanty to zasługa świetnej postawy Alexa Lena ;-)

 

tam pech maja z zestawem: Baze&Prince&Lin&Dedmon - kontuzje

a Mały mi się nie podoba....

 

 

 

 

 

z twarzy....;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.