Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Oj czuc strach w gabinetach Bulls i Cavs. Cieszy mnie to, oznacza to, ze Heat sa coraz mocniejsi ;)

No nie da się ukryć, że są, bo jeszcze 2 miesiące temu byli najgorszą drużyną w NBA.

 

I moim zdaniem w 2 miesiące nie można tak hop siup zrobić nie wiadomo czego. To znaczy personalnie wzmocniłeś się bardzo i masz border play-off team, ale to jest zupełnie nowa drużyna, która nawet jeszcze nie skończyła budować składu. Początki w takich drużynach zwykle są bardzo ciężkie. 

 

Czuć strach, bo opinie o Twoim zespole są więcej niż pochlebne plus jesteś moim głównym konkurentem do play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może defensywnie nie wyglądają jako potentat, ale ich atak jest świetny. Właśnie McGee to niezły obrońca obręczy i mi się podoba jego podpisanie, ale zgadzam się, że tu jest trochę dziura. W zasadzie jednak każda drużyna ma słabsze punkty, u Heat to właśnie PF/C (Tadek Young to solidna opcja, ale na C nie pogra).

 

 

McGee to żaden poważny zawodnik tylko typ który przez 10 minut na mecz w systemie Golden może być przydatny z racji warunków fizycznych. To żaden pełno etatowy obrońca obręczy.

 

Też czym innym jest jak twój najsłabszy obrońca to powiedzmy Sg lub Sf a co innego jak twój najsłabszy zawodnik to center który teoryrycznie ma chronić drużynę przed strata łatwych punktów pod koszem.

 

Obrona Heat na ten moment wygląda mocno słabo.

 

Atak Heat to z kolei inna bajka. Oladpio, Redick czy Doncic pewnie będą robić robotę.

 

Jednak z kim tam oni będą grać pick and role? W Indianie Oladipo ma Turnera i Sabonisa a to chyba parę poziomów wyżej niż to co u nas ma Heat.

 

Nie ma obecnie chyba mocniej przecenianej drużyny przez wiele osób na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się ukryć, że są, bo jeszcze 2 miesiące temu byli najgorszą drużyną w NBA.

 

I moim zdaniem w 2 miesiące nie można tak hop siup zrobić nie wiadomo czego. To znaczy personalnie wzmocniłeś się bardzo i masz border play-off team, ale to jest zupełnie nowa drużyna, która nawet jeszcze nie skończyła budować składu. Początki w takich drużynach zwykle są bardzo ciężkie. 

 

Czuć strach, bo opinie o Twoim zespole są więcej niż pochlebne plus jesteś moim głównym konkurentem do play-offs.

No coz, jednak nie moge sie powstrzymac, jeszcze miesiac temu pisales, ze moj team to Oladipo plus roster z tamtego sezonu, ktory zrobil 11 zwyciestw. Teraz w sytuacji, gdzie jedynym graczem z tamtego sezonu jest Semi, piszesz rowniez negatywnie. Troche, podwojne standardy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, jednak nie moge sie powstrzymac, jeszcze miesiac temu pisales, ze moj team to Oladipo plus roster z tamtego sezonu, ktory zrobil 11 zwyciestw. Teraz w sytuacji, gdzie jedynym graczem z tamtego sezonu jest Semi, piszesz rowniez negatywnie. Troche, podwojne standardy

Co to znaczy negatywnie? Ja widzę Twój team na poziomie około 40 zwycięstw u nas, więc to "negatywnie" zależy tylko od punktu widzenia. Ja po prostu uważam, że nie przeskoczysz Cavs, Bulls ani Wizards oraz sądzę, że Twoja drużyna potrzebuje czasu żeby się zgrać ( bo bardzo dużo w niej zmieniłeś w bardzo krótkim czasie). To nie są podwójne standardy, tylko dwie odrębne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy negatywnie? Ja widzę Twój team na poziomie około 40 zwycięstw u nas, więc to "negatywnie" zależy tylko od punktu widzenia. Ja po prostu uważam, że nie przeskoczysz Cavs, Bulls ani Wizards oraz sądzę, że Twoja drużyna potrzebuje czasu żeby się zgrać ( bo bardzo dużo w niej zmieniłeś w bardzo krótkim czasie). To nie są podwójne standardy, tylko dwie odrębne opinie.

 

A u ciebie ilu zawodników zostało z poprzedniego sezonu? CJ i ? Sory fluber ale wyskakujesz komuś z takim argumentem, gdy sytuacja u ciebie jest taka sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u ciebie ilu zawodników zostało z poprzedniego sezonu? CJ i ? Sory fluber ale wyskakujesz komuś z takim argumentem, gdy sytuacja u ciebie jest taka sama :smile:

Ale ja pisze o czymś innym. Tak jak u mnie od ponad miesiąca nie wydarzyło się nic istotnego dla mojej drużyny, tak Tangiers w ciągu ostatniego miesiąca oddał 5 graczy, a pozyskał 8, a to nie koniec zmian w jego składzie. Takie zamieszanie, tak blisko startu sezonu zawsze się negatywnie odbija na bilansie. Ja podstawowych graczy rotacji ogarnąłem jeszcze w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisze o czymś innym. Tak jak u mnie od ponad miesiąca nie wydarzyło się nic istotnego dla mojej drużyny, tak Tangiers w ciągu ostatniego miesiąca oddał 5 graczy, a pozyskał 8, a to nie koniec zmian w jego składzie. Takie zamieszanie, tak blisko startu sezonu zawsze się negatywnie odbija na bilansie. Ja podstawowych graczy rotacji ogarnąłem jeszcze w lipcu.

U nas z racji długiego systemu FA nie ma co patrzeć na to kiedy ktoś zrobił wymianę w czasie FA. Dopiero co złożyliśmy oferty graczom na training camp.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pisze o czymś innym. Tak jak u mnie od ponad miesiąca nie wydarzyło się nic istotnego dla mojej drużyny, tak Tangiers w ciągu ostatniego miesiąca oddał 5 graczy, a pozyskał 8, a to nie koniec zmian w jego składzie. Takie zamieszanie, tak blisko startu sezonu zawsze się negatywnie odbija na bilansie. Ja podstawowych graczy rotacji ogarnąłem jeszcze w lipcu.

 

Piszesz tak bo jest ci tak wygodnie (z twojej perspektywy) a to nie jest długi okres między zmianami u ciebie a zmianami w Heat. Ja nie jestem stroną w tej dyskusji ale przy głosowaniach nad bilansami (jako 1/29) nie będę brać tego jako czynnik, który miałby przemawiać za jedną lub drugą drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas z racji długiego systemu FA nie ma co patrzeć na to kiedy ktoś zrobił wymianę w czasie FA. Dopiero co złożyliśmy oferty graczom na training camp.

W sumie jezeli tak to rzeczywiście u mnie jest podobna sytuacja.

 

Choć jednak w mojej organizacji jest większa kultura wygrywania niż w heat ostatnio:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Ranking według MJ1, cz. II (Zachód)

 

Tym razem przewiduję, co może zdarzyć się na Zachodzie. W zasadzie, chociaż według wielu prawdopodobnie znamy już ósemkę ekip, które wejdą do play-offów, to wśród tych ośmiu ekip zdarzyć może się praktycznie wszystko...

 

Zanim jednak subiektywny ranking kilka słów o każdej ekipie z Zachodu :)

 

Dallas - połączenie młodości z doświadczeniem, lecz play-offy to dość odległe marzenie...

 

Denver - Jokić z ekipą to trudny rywal, będą w tym sezonie wiele wygrywać.

 

Golden - mistrzowie spróbują obronić tytuł - pierwsza okazja do beGM-owego 3peatu.

 

Houston - zaatakowali LeBrona w offseason, lecz nieudanie. Nie zmienia to jednak celu, którym jest wygrywanie.

 

LAL - LeBrona dodali, Butlera zatrzymali, Ingrama będą dalej rozwijali ;P

 

LAC - po Big 3 nie ma już śladu, lecz jest chwila finansowego ładu.

 

Memphis - Conley biedny sam tam pozostał, może czas, by się z nim rozstać?

 

Minny - Tatum, młodzi, "kasztany" i picków masa - Minny wkrótce jednak będzie do walki o play-offy wracać.

 

New Orleans - Wall, Griffin i Davis trio - w Nowym Orleanie dawno tak dobrze nie było.

 

Oklahoma - rewolucja i nowy rozdział bez Westbrooka, nowego franchise playera będą szukać.

 

Phoenix - młodzi walczący, doświadczenie zdobywający...

 

Portland - wzmocnieni Brogdona i Frankiem the Tankiem, podejmą w play-offach walkę.

 

Sacramento - Królowie celują w lato 19', sezon na przeczekanie czeka ich właśnie.

 

San Antonio - bez Kawhi'a znów walka o play-offy, streak Popa będzie trwał, o ile nie będzie katastrofy.

 

Utah - nie powiem wiele o swojej ekipie teraz - na pochwały moich graczy przyjdzie jeszcze czas ;)

 

Podział na tiery:

 

1) hmmm... play-off teams: Warriors, Lakers, Nuggets, Jazz, Blazers, Pelicans, Spurs, Rockets

 

2) reszta

 

Przewidywana tabela wg MJ1:

 

1 GSW

2 UTAH (a co tam ;P)

3 DEN

4 LAL

5 HOU

6 NOP

7 POR

8 SAS

---------

9 OKC

10 PHX

11 SAC

12 DAL

13 MIN

14 MEM

15 LAC

 

W zasadzie w ósemce można dowolnie sobie ustawić (może poza GSW jako #1), bo tam naprawdę będzie wyrównana batalia i każde rozstawienie da się wybronić ;) Stawiam na swoją ekipę z #2 jako pierwszy krok propagandy ;) a tak serio, to mam fajną ekipę i pozostaje liczyć na to, że gracze pokażą się z bardzo dobrej strony. O swojej ekipie na pewno jeszcze się nieraz rozpiszę (na razie nie planuję zmian w składzie) - na pewno czeka nas niesamowita walka na Zachodzie w play-offach, a droga do nich też będzie emocjonująca.

 

To tyle predykcji od MJ1 - na pewno nie wytypuję idealnie, ale nie myli się tylko ten, co nie próbuje ;) myślę, że PR to fajna zabawa przedsezonowa, która sprawia, że można poczuć atmosferę sezonu.

 

Chętnie poczytam Wasze komentarze i czekam na Wasze Power Rankingi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Utah na drugim miejscu wadzi mi jednak Ayton jako startowa piątka. 

 

Zobaczymy, co Ayton pokaże :) swoją drogą - gdybym wybrał innego C z draftu, to wyglądałoby lepiej? ;) Osobiście wątpię, bo Ayton chyba ma największą rolę z tej klasy draftu w rl NBA. Zawsze mogę wystawić Eda Davisa, Bella albo Amar'e ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam że Lakers będą nisko, nawet bez HCA.

 

RS to czas głębi, a Lakers wyglądają mi na drugie Bucks z poprzedniego sezonu. Rotacja oparta na nieznanej młodzieży, LeBron trochę się oszczędzający. Wąsko tu jest. Może Jasiek zacznie czarować na PO, ale regular będzie rozczarowaniem.

 

Jasiek zacznie nerwowo zimą wykorzystać kasę i ściągać nowych Zach Randolphów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSW będą głównym kandydatem do jedynki, ale absolutnie nie będą pewniakiem., tutaj prawie każdy może wygrać ( ja jednak całej ósemki nie mam w jednym tierze)

 

No to podziel się swoim podziałem na tiery, bo ja na ten moment naprawdę nie wiem, jak bym miał podzielić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.