Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

3. New York Knicks

 

Knicks już ostrzą sobie zęby na batalię z Warriors i mają mocne argumenty, by posłać ich na deski. Irving, Leonard i Gobert to powinny być najmocniejsze karty czołowych swoich teamów w RL NBA, co podziała na wyobraźnie. Gorzej może to wyglądać trochę w RS. Wiele nazwisk w kadrze jest niepewnego zdrowia, co może poskutkować dziwnymi rotacjami przy dość niepewnej ławce. Wciąż nie jestem przekonany do duetu Rubio-Irving.

 

 

 

Ta zniewaga krwi wymaga.

 

A tak serio, coż konkurencja mocna, również cenie Celtics, natomiast spoglądając na formę Irvinga i Leo z pre-season jestem trochę bardziej spokojny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minuty i poziom gry Olynyka, ogólnie lineupy w tym Heat na start coś zrąbane.

 

Grał jako starter mój Derrick Jones Jr. grający na czteroletnim kontrakcie za minimum i Heat prowadzili, wszedł twój paździerz Olynyk za chyba 12mln i gra się posypała :tongue:

 

Ogólnie Jones to będzie po byku steal.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam u Huertera? :tongue:

To co u Meltona ....

 

Jasiu, Larry to dostal minuty bo Larry Nance nie gral, mysle ze jak wroco Syn Ohio, to Zizic bedzie Zubacem Wschodu

 

Fav faktycznie na C wygladal dobrze, tyle ze gral przeciwko jakiemus waflowi, bo z WCS tak dobrze sobie nie radzil.

 

Ogolnie Jasiu, to te Twoje plusy na ten moment bardzo naciagane no ale w sumie LBJ I Ingram jeszcze nie debiutowali w tym roku, wiec, teoretycznie, co najlepsze przed Toba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co u Meltona ....

 

Jasiu, Larry to dostal minuty bo Larry Nance nie gral, mysle ze jak wroco Syn Ohio, to Zizic bedzie Zubacem Wschodu

 

Fav faktycznie na C wygladal dobrze, tyle ze gral przeciwko jakiemus waflowi, bo z WCS tak dobrze sobie nie radzil.

 

Ogolnie Jasiu, to te Twoje plusy na ten moment bardzo naciagane no ale w sumie LBJ I Ingram jeszcze nie debiutowali w tym roku, wiec, teoretycznie, co najlepsze przed Toba

 

 

na bezrybiu i rak ryba :tongue:

Grał jako starter mój Derrick Jones Jr. grający na czteroletnim kontrakcie za minimum i Heat prowadzili, wszedł twój paździerz Olynyk za chyba 12mln i gra się posypała :tongue:

 

Ogólnie Jones to będzie po byku steal.

 

A jak mają dla niego minuty się znaleźć?

 

Nie było Ellingtona, Winslowa, JJ'a.

 

 

Waitersa. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, czyli u tankera, to wygląda bdb po pierwszych meczach z kilku powodów:

 

1. Moje główne opcje w ataku, czyli Young i Prince są jednocześnie głównymi opcjami Hawks i obaj wyglądają tak jak się spodziewałem. Young będzie miał bolesne zderzenie z ligą, ale jego passing + shooting powinny się obronić, biorąc pod uwagę preseason widać też, że mocno pracuje nad floaterem. Prince z kolei może zaliczyć sezon na poziomie 20-5-5, robi naprawdę ogromne postępy. Całościowo jednak to dalej będą Hawks, czyli ogon ligi.

 

2. Jarrett Allen drugi raz w ciągu tygodnia robi to samo z Griffinem, trafia też trójki z rogu. A to ten sam rocznik co np Ayton czy Bamba.

 

 

3. DiVincenzo i Shamet załapali się do rotacji Bucks i Sixers. Donte wygląda na fajnego rolesa z potencjałem na secondary ball handlera. Shamet gra ze względu na to jak rzuca i gra bez piłki, więc jeśli będzie robił to dobrze, to będzie grał dalej.

 

4. Isaac, OG, Collins, Johnosn i Wright też na pewno będą w rotacji w większości w silnych zespołach.

 

Zespół się rozwija w dobrym kierunku i powinien w tym roku się zakręcić wokół 25W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może :)

 

Nie obraź się, ale mam wrażenie, że gdzieś tam z tymi wyborami przekombinowałeś ;P

 

Nie było opcji z tej ilości prospectów zrobić bardziej jakosć? 


Tłok na skrzydle niesamowity, dodatkowo wszystkim w podobnym momencie kończą się kontrakty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z swoich ruchów choć nie ukrywam że mogło być teoche lepiej.

 

Najbardziej żałuję że nie posyskalem finalnie pewnego gracza Bostonu.

 

Były rozmowy też na temat różnych graczy o profilu 3andD.

 

Szkoda mi chyba że nie posyskalem Aminu a było naprawdę blisko. Niestetyna wtedy zostałem wystawiony. Nie mam żalu jednak bo też musiałem tak postąpić 2-3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ktoś tu liczy na jakiś farcik w loterii, bo na bottom5 szanse mizerne?

Ktoś tu chyba przecenia mój zespół :tongue: Poza Raptors, Clippers i chyba Grizzlies, widzę ekipy będące mniej więcej na moim poziomie tj. Hornets (bez picku, więc nie tankują), Pistons, Nets, Wolves, Suns i Kings. Ja mam spośród nich możliwe, że najwięcej talentu, ale chyba też najmłodszy skład i liderów grających na codzień w Hawks, czyli w RL bottom 3. W sumie mało brakowało, a miałbym niemal cały backcourt RL Hawks, bo poza Youngiem, Prince i Linem było blisko, żebym miał też Baze i Huertera ;]

 

Może :smile:

 

Nie obraź się, ale mam wrażenie, że gdzieś tam z tymi wyborami przekombinowałeś ;P

 

Nie było opcji z tej ilości prospectów zrobić bardziej jakosć? 

 

Tłok na skrzydle niesamowity, dodatkowo wszystkim w podobnym momencie kończą się kontrakty.

Ja się nie obrażam, trudno jest oceniać zespół w budowie, gdy nie wiesz jaki jest plan i jak ja sam oceniam poszczególnych zawodników w kontekście ich przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca tam ławka z wybitnym McDermottem (który nawet jak nie trafiał to gubił swoim ruchem bez piłki całą obronę) zrobiła tak naprawdę robotę ;>

 

No ławka zrobiła robotę, ale Doug 1/5 za 3pt a Bojan 3/3 :). Zresztą ja się jaram za ile Bogdanović tutaj został podpisany i co daje. 19 pkt, 6 zb, 3/3 za 3pt, +8 w +/-, a u mnie to zmiennik PG13 :D.

 

A jak tam Olynyk Jasiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.