Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

. Za to na pewno ma potencjał do 16-17 ofensywy i lepszej defensywy, ale tutaj zobaczymy, czy to była ''wina'' Popa, który miał go zluzować w RS, czy jednak 82 mecze jako pierwszej opcji w ataku i defensywnego stopera to za dużo.

 

W realu może być ciężko (podejrzewam, że mając wokół siebie Greena, Anonunbiego i Siakama +Ibake znów nastąpi dysproporcja), ale na szczęście moi Knicks są tak zbudowani, że powinien znaleźć złoty środek i starczy mu sił na obie strony parkietu. 

 

Jakbyś budował team w tamtym czasie, to wolałbyś przed Leonardem wziąć Hardena i Westbrooka? Mając na uwadze RS+PO

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich pytań, bo to skrajny redukcjonizm, ale na miejscu Rockets i Thunder wolałbym Hardena i RW, a na miejscu Spurs - Kawhiego. :P Dlatego uważam, że to ten sam tier, w tamtym roku oczywiście.

 

Problem tych rankingów jest chyba generalnie taki, że np. ranking za sezon 17/18 ma ograniczoną wartość predykcyjną, a prognozy na sezon 18/19 - to nie tylko ocena rzeczywistości, ale też nasze przypuszczenia. Moim zdaniem np. Embiid (i chyba też Giannis) mają większy potencjał niż Davis, ale jaka jest jego szansa spełnienia, a już w roku 18/19 - nie mam pojęcia, chyba jednak niewielka. W trakcie sezonu i tak wiele się zmieni, więc to chyba sztuka dla sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich pytań, bo to skrajny redukcjonizm, ale na miejscu Rockets i Thunder wolałbym Hardena i RW, a na miejscu Spurs - Kawhiego. :tongue: Dlatego uważam, że to ten sam tier, w tamtym roku oczywiście.

 

 

Normalne pytanie. Tym bardziej, że jesteś gm'em klubu i przed podobnym wyborem możesz się znaleźć :smile:

Wątpię by Harden i Westbrook jako liderzy byliby w stanie gdziekolwiek Cie zaprowadzić (co z resztą potwierdził tamten sezon) + uzależniają team od siebie, dlatego choćby z tych względów tz. słabości rywali - wybór pada na Leo. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam napakowany talentem team (druga opcja, głębia składu etc.), wzorem Spurs - to wybieram Kawhiego, jak szukam konia pociągowego, bo moją drugą opcją jest Eric Gordon - Hardena i Westbrooka z tamtego sezonu. Pytanie "kogo bym wolał?" tak jakby tych zmiennych nie obejmuje. :) Tak samo to "doprowadzanie kogoś do czegoś", co dobrze pokazuje przykład Hardena i tego, jak dobrzy byli Rockets w tym sezonie do momentu kontuzji CP3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszly oceny graczy w 2k19, wiec wrzucam power ranking naszych druzyn wedlug 2k19 :D

 

zsumowane oceny 8 najlepszych zawodnikow z kazdej druzyny:

 

  1. Knicks
  2. Warriors
  3. Bucks
  4. Orlando
  5. Boston
  6. Phila
  7. LAL
  8. Denver
  9. Chicago
  10. NOP
  11. Houston
  12. Washington
  13. Portland
  14. Utah
  15. Spurs
  16. OKC
  17. Miami
  18. Clevland
  19. Suns
  20. Atlanta
  21. Indiana
  22. Sota
  23. Dallas
  24. Detroit
  25. Toronto
  26. Brooklyn
  27. Charlotte
  28. Sacramento
  29. Memphis
  30. LAC
zsumowane oceny 8 najlepszych zawodnikow z kazdej druzyny z przyjeciem wag: 
x2,5 - najlepszy zawodnik
x2 - dwaj nastepni
x1,5 - dwaj dopelniajacy s5
x1 - 6th man
x0,5 - dwaj dopelniajacy rotacje
 
  1. Golden State
  2. Knicks
  3. Bucks
  4. Lakers
  5. Orlando
  6. Boston
  7. Phila
  8. NOP
  9. Denver
  10. Houston
  11. Chicago
  12. Portland
  13. Utah
  14. Washington
  15. Spurs
  16. Clevland
  17. OKC
  18. Miami
  19. Toronto
  20. Suns
  21. Atlanta
  22. Sota
  23. Indiana
  24. Detroit
  25. Dallas
  26. Brooklyn
  27. Charlotte
  28. Sacramento
  29. Memphis
  30. LAC
Dla siebie zrobilem, wrzucam jako ciekawostke, wiec prosze nie hejtowac :P 
rankingi poszczegolnych zawodnikow na stronie -> http://www.2kratings.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam napakowany talentem team (druga opcja, głębia składu etc.), wzorem Spurs - to wybieram Kawhiego, jak szukam konia pociągowego, bo moją drugą opcją jest Eric Gordon - Hardena i Westbrooka z tamtego sezonu. Pytanie "kogo bym wolał?" tak jakby tych zmiennych nie obejmuje. :) Tak samo to "doprowadzanie kogoś do czegoś", co dobrze pokazuje przykład Hardena i tego, jak dobrzy byli Rockets w tym sezonie do momentu kontuzji CP3.

jestes minimalistą. Gra się o mistrzostwo.

Na marginesie poddaje pod wątpliwość, ze Kawhi osiągnąłby gorsze wyniki z supportem na poziomie tego Rw i Hardena .

Czy z ostrożności zacząłbyś budowę teamu pod katem jedynie walki o po czy tam 2 rundy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Eld zhejtuje NBA 2K19, że ma Orlando i Bucks przed Celtics. :D

Nie czuję się tym zdziwiony a nawet zaskoczony że aż 5 pozycja total. Schlebia mi to nawet w obliczu tego co groziło Bostonowi w czerwcu. Co jak co ale Orlando ma dwóch topowych młodych a Bucks Giannisa więc mnie to nie dziwi.

 

Bardziej dziwi że Philly za mną.

 

Zresztą hejterom przypominam że pod koniec kadencji Leszczura Boston miał iść do rozbiórki a do dzisiaj trzymam wiadomości z początku mojej kariery w beGM że PG13 to na 99% nie utrzymam a i tank mi się nie bardzo opłaca bo inni są o wiele lepiej ustawieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem trochę różnimy się w ocenie RW i George'a.

Nurkicia zapewne też (on nie bez powodu grał tak mało kosztem Davisa w POR).

 

Ale największy znak zapytania dla mnie to jak sprzedasz Vuca, by uzupełnić rotacje na F.

Obecnie poza PG13 masz na obwodzie RW, Lou, Smarta i Rondo i to naprawdę źle wygląda pod względem fitu. Więc powodzenia w dalszych ruchach ;>

Rondo z powodzeniem może grać z Lou.

RW ze Smartem i Lou.

Lou ze Smartem również wygląda dobrze.

Jedynie nie wyobrażam sobie Rondo z RW.

 

Nie ma tragedii, jest za to pole do wymian.

 

Niskie skrzydło nie wygląda imponująco ale wierz mi, mocno pracuje nad trejdem. Brakuje nominalnego zmiennika dla PG13 i zanosi się na to, że będzie ciorał grube minuty, choć też być może nie koniecznie bo Smart w 2016/2017 55% czasu w PO grał na SF a w 2017/18 20% w RS. Poza tym Marcus to wstrętny maczup na PO i jak się trafi u przeciwnika jakaś pierwsza opcja na niskim skrzydle to będzie na zmianę miała na karku albo PG13, albo Smarta. Jacy by nie byli i jakiej oceny byś o nich nie miał to nie chciał byś aby ta dwójka robiła gangbang na Twojej pierwszej opcji. Identycznie mogę zrobić z SG.

 

Miałem zamysł około II tury aby PG13 gonił na SG, ale przynajmniej w I części sezonu się na to nie zanosi. Co innego PO.

 

Nurkić jest młody jeszcze ale już jest dobry. Przecież on dopiero będzie miał 24 lata. W dobie smallball to ma być zbiórka i rim protector. Markieff Morris i Nikola Mirotic też w 2017/18 grywali n C. Odpowiednio Mirotic w NOP 25% czasu, Morris 20%.

 

Poza tym mamy jeszcze dwa okienka transferowe a ja bardzo chciałem mieć Rondla na po. Niewykluczone, że któryś guard poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy by nie byli i jakiej oceny byś o nich nie miał to nie chciał byś aby ta dwójka robiła gangbang na Twojej pierwszej opcji. Identycznie mogę zrobić z SG.

 

 

 

No właśnie chodzi o to chyba tym, którym chce się czepiać, że to co piszesz to raczej nie, a jeśli jakiś ten gangbang miał miejsce to zrobili go biały, nieatletyczny PG i jakiś chłystek co ma 190 cm wzrostu i dopiero wszedł do ligi na Twoich liderach. Także serio, nie dziw się później, że ktoś reaguje na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld będzie musiał (tzn. teoretycznie, bo już decyzja do niego należy) oddać Lou za jakiegoś spot up shootera na 25 minut na SG-SF i zrobić z Rondo backup PG. No bo robienie z Rondo secondary ballhandlera obok Westbrooka albo granie Lou jako SG-spot up shooterem to faktycznie raczej kiepskie pomysły, a tak to wygląda w tym momencie. Na jego szczęście obaj powinni mieć całkiem niezłe trade value.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę raz jeszcze że zdaję sobie sprawę iż ten 190cm chłystek i biały paskuda zrobili gangbang na PG13 i pewnie przez pryzmat tego są oceniani, więc nie musisz przy każdej okazji Tomek tego wypominać.

 

Jak każdy, mam nadzieję że coś tu nieźle kliknie. Smart się rozwinie. Nurkić też. PG13 mam nadzieję że wróci do tego co było kiedyś po odejściu Melo.

 

I jest jeszcze dokładnie to co BMF pisze. Trade value. Pewnie do świąt pograją w takim składzie i jakoś się tą rotację rozpisze ale później trzeba będzie to ocenić i zrobić jakieś ruchy. Osobiście postawcie się na moim miejscu i zastanówcie się kogo mogłem ściągnąć innego niż to co mam? Po kupieniu RW i zatrzymaniu PG13 mój cap space wynosił zero. Lou trzeba było sypnąć, Smarta i Nurkica zatrzymać, Gasola rozmienić. I tylko jedno tax payer MLE, gdzie po III turze, że tak powiem, byłem w czarnej d***e. Nie miałem komfortu Houston, Bucks czy Cavs oferując w II i III komu chce i ile chce. Miałem ograniczone pole działania i powiedzmy że poza lekkim przepłaceniem Lou ( Heat dawali 12M za rok ), straty Henozji i wtopie w III turze w 85% udało mi się to co zakładałem a w następne okno transferowe wchodzę z ciekawymi nazwiskami.

 

Już widzę, oczyma wyobraźni, jak się łamie DLO i Lakers pozostają bez dobrego PG. Dodatkowo niech Rondo i LBJ w RL zaklikają to już w Grudniu będzie Styczeń :D. Stał u mych drzwi i Rondo próbował wyciągnąć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lou Williams dostał w RL NBA 8mln i w tej sytuacji wart jest pewnie 1st picka. U Ciebie ma kontrakt 15mln. Zatrzymanie go było raczej rozsądne, bo poprzednicy swoimi ruchami wrzucili Cię na minę. Jeszcze lepsze było wyrównanie Nurkica, gdy kilka mądrych głów na czele z Karpiem doradzało wycofanie QO.

 

Ale już znając swoją sytuację finansową i brać Rondo? Trzeba było łatać minimalnymi kontraktami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.