Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo głupot tu zostało napisanych i męczy mnie prostowanie idiotyzmów, ...

2) Ignazz

2.1) frountcourt - mój Favors zbiera, broni i kończy jako finisher lepiej od Twojego LMA, .....

 

 

 

2.2) "Mam 2 z 3 graczy Denver, więc jestem Denver" - .......

 

2.3) Czepiasz się McD .......adv stats), a sam bolcujesz w s5 pół trymestru taką łajzę jak D.Carroll z 34%fg i 30% 3pt, który ma problem by dostać legit minuty w... Nets.

2.4) piszesz że nie ma kto u mnie klepać piłki? Serio ku*wa? DLO i Butler to lepsi gracze na piłce niż ktokolwiek z Twojego teamu, to jest jakaś parodia, pisanie że nie mam rozgrywających, gdy Twoimi są takie łajzy w tym trymestrze jak Dragić, Murray czy "prawie PG" Rose.

 

 

2.5) FT w crunch? Piłka do Butlera oczywiście, a jak team rywali ma faulować, to jeszcze McD i Huertera wprowadzę

 

W sumie tyle, jak czytam te głupoty ignazza powielane X razy (o zbiórce Favorsa, czy "braku klepaczy - lol ku*wa" mimo tego że dostał już odp pisze enty raz), to mi się odechciewa dyskusji, więc january out z dyskusji w beGM na dłużej, piszcie se co chcecie i głosujcie jak chcecie, aczkolwiek absolutnym mistrzostwem jest opcja uznawana przez niektórych pod tytułem - "dodanie superstara Butlera polepsza Lakers vs RL o 1W", a dla niektórych co jeszcze lepsze "nic nie zmienia, czy POGARSZA Lakers", brawo ku*wa.

A miało być kulturalnie.

 

Zobacz na mój wpis.

Nie przeklinam tylko „ mam czelność” krytykować lakers

 

1 lepszy niż LMA? Świetnie. Ciekawe czy ciemny lud to kupi.

Sprawdz z łaski swojej jak gra LMA i jak zbiera na swojej desce czy broni pod koszem

To jego trzeci najlepszy sezon w zbiórkach w karierze i Fav nigdy się do tego poziomu ( rekord kariery 8,3 zbiórki) nie zbliżył. O trzecim i czwartym podkoszowym nie ma co pytać bo go w T1 nie masz.

2 śmieje się akurat bo nasze Denver ma mało Denver w Denver ;) i to akurat było nawiązanie do lbs który jedzie na opini lidera Real WC oraz odnośnik do Ciebie. Gdy wspominam o serii LAŁ SAS to nie pasuje narracja bo lakers przegrali wiec wspominasz o jednym graczy wspólnym ale gdy już gdzieś indziej widzisz zysk to jyz podobieństwa są większe.

 

Dla przegranej serii nie ma podobieństw ale jak jyz nawiązać do spurs i ich bilansu to oczywiście jest już.

 

3. Czepiam się bo są za słabi na role jaka im dajesz. O Carrolla się nie martw. To nie jest tak ważny element przy tylu nazwiskach jak Huerter w roli jaka musisz mu dać.

Różnica w doświadczeniu ograniu obronie znaczna

 

Jimmi ma piłkę w takim wypadku bo jako jedyny rzuca FT? Ok

I w crunch zdejmujesz lbj bo ma słabe osobowe a sprowadzasz twoich shooterow? Ok.

 

4. Dlaczego obrazasz moich graczy?

Proszę o kulturalna konstruktywna krytykę a nie opis lajza debil cieniak itp

Konkrety poproszę. Bo na razie nie widzę na ławce gracza o produkcji Dariusza Przy tak niespodzuewanej efektywności 18,5/2,5/4,6 na 47 za trzy u Ciebie zwykle brak.

Chyba ze boli ze on się na linii poprawił do 84,3% gdzie tez masz braki

 

Janek. Fatalnie zbudowałeś mega krótki skład lakers

Tak w historii zespołów lbj nigdy tak słabego obudowania nie miał a Ty swoim bilansem najlepszym w całej lidze ośmieszasz się ( a jeszcze Ingram ważny 3 główny element nie gra albo zawodzi)

Lbj miał dodatkowo łatwiejszych przeciwników bo u nas top jest mocniejszy niż przez lata wschodni lbj

 

Odniosę się jeszcze jutro do tego jak poszczególni gracze wypadają przeciw lakers na których sporo zawodników dla tv po prostu chyba się bardziej mobilizują.

 

Dane wkrótce.

A dodam jeszcze ze charakterologicznie fatalnie zestawiłeś lbj jimmi i wątpię aby w realu to nue tylko miało szanse się udać ale czy to jest możliwe.

Zignorowałeś to i ze słabości robisz jeszcze argument na TAK?!

 

BrawoTy.

Powtórzę.

 

Jimmy lbj to fatalne połączenie w ławce dużo bardziej ryzykowne niż te które lbj miał ( nie odbyło się bez zgrzytów)

 

I tworzysz mit crunch mając najgorszy w naszej grze zestaw FT% kluczowych graczy.

 

Jeden dwóch ok

Ale ty masz ich 4 z 5 najważniejszych.

 

A Ty na koniec rzucasz info ze super robota i jesteś najlepszy.

W całej dużo mocniejszej lidze

A broniąc się obrażasz.

Mitoman ;)

Megaloman ;)

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ze w całej dyskusji dobierasz jedna statystykę i to z braku formy gracza dokładasz per36 aby jakoś nadrobić słabości gracza.

 

Ten zabieg byłby zrozumiały jakbyś miał gracza pokroju Goberta ale tak jaki masz skład zmusza Ciebie do zwiększania minut i efektywność z per36 musi spaść.

 

A jak pytam o FT to podmieniasz na Olynyka.

A ten nigdy nie miał więcej niż 0,5 blok/ mecz.

Danny Green jest lepszy

A to twój wysoki na końcówkę.

 

Nie twierdze ze brakuje im zalet ale jako ustawienie podstawowe podkoszowe to niestety lbj nigdy nie zmagał się z takim problemem.

 

LMA mimo wszystko ma wsparcie Millsapa.

 

U Ciebie brak per48 jakości.

 

I owszem znajdziesz czasem pojedyncza statystykę która „ jakoś” wyglada ale nie zmienia to obrazu całości w przekroju całego sezonu.

 

Zapytaj fanów jazz. Favors nie jest graczem na 36 minut

Kelly gra słabszy sezon. Rookie wchodzi w przygodę nba.

 

A to twoi : czwarty piąty i szósty najlepszy gracz

Słabo jak na lidera. Nie sądzisz?

I poparcie statystyka która przecież w 0-3 nie jest eksponowanym przeze mnie kluczowym opisem/parametrem LMA sprawia ze nie zgadzam się ze koniec dyskusji.

 

Masz kłopoty na poziomie HCA a Ty piszesz ze jesteś #1 ligii. Widzisz różnice.

 

Jak to spurs wadzi to proszę porównaj strefę podkoszową z NyK Mil Denver 76ers

 

Przecież spurs to nie jest odpowiednie porównanie

...

 

 

 

Dla Ciebie

Ps. Ostrożnie z tymi minutami dla Favorsa bo on ma prawie 4 faule per36

A pisze jako miłośnik Fava bo go lubię i nie ma antypatii

Opisz mi proszę w czym twoi podkoszowi są lepsi od naszych NYK ze masz lepszy bilans?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś najsłabszy w FT a opisujesz siebie jako potęgę crunch time.

Twoje FT% to jeden potężny konkret.

Twoja strefa podkoszowa w porównaniu do słabszej twoim zdaniem konkurencji nie istnieje. Tu się zgodzę.

Konkretu pod koszem BRAK ( u Ciebie)

Ze Jimmi do Lbj pasuje to Ty musisz nas przekonać a nie odwrotnie.

Curry z Durantem grają razem wiec Tomek nie musi.

Ty musisz.

 

I piszesz ze to niby ja mam brak konkretów w poście wyżej ?

Masz gracza co rekordowo robi 0,5 bloku jako podstawowy gracz pod koszem.

To problem. Co mam napisać?

Ze jak co to rękę komuś złamie? On się przeprosił z lbj za Kevina? ;))))

Nasza gra to nie jest branie trzech graczy z %ts i jechanie na tym jak mantra

A tak krytykujesz spurs

I ktoś bardzo słusznie dopisał ze głębia składu dla rs jest ważna. U Ciebie Konkretnie BRAK

Powtorze.

Porównaj podkoszowych z knicks

Poprosze

 

Chłopaki się martwią swoimi rotacjami a Ty na RS grasz na razie 7 nazwiskami ( w tym 1 kontuzja) i dwoma bardzo młodymi graczami.

Dar od losu ze teraz Zubac dostaje minuty ale wt1 nie grał dużo.

Rudy Rookie wejście miał trudne.

Kręcisz się w 7 osobowym gronie całe 28 spotkań

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne pytania? To konkretne odp :

 

- co ma FT% konkretnie w ogóle do crunch? hack na nowych przepisach odpada w crunch. 

 

Penetracja? Faul?

 

Lakers w realu przypadkiem już w tym sezonie przez podobną kwestie nie przegrali?

 

Sprowadzasz do umyślnego faulowania, co jest gdzieś tam dalszą kwestią w hierarchii. 

 

Trio Butler (72.7)/Ingram(60)/Lbj (71.4)   70.4 % na 44 probach razem. Dangelo wolnych zadnych nie oddal (co raczej na -, a nie +), ale rok temu na 60 % sezon przejechał.  

 

Jakkolwiek posty Ignazza chaotyczne, tak między wierszami można znaleźć pewne kwestie do których warto się odnieść badz zanotowac.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie bajeczki?

Jedyna to ten twój mizerny rewanż z Popem którego w naszej grze nie ma.

Słabe FT% to jest nakazanie ostrej obrony bez ryzyka straty punktów.

A przypominam ze jutro wrzucę coś konkretnego.

Penetracja? Faul?

 

Lakers w realu przypadkiem już w tym sezonie przez podobną kwestie nie przegrali?

 

Sprowadzasz do umyślnego faulowania, co jest gdzieś tam dalszą kwestią w hierarchii.

Lakers w realu są lepszym zespołem z linii choć nadal najgorszym w lidze.

Janek to mimo wszystko przebił dokładając Favorsa procent ... to akurat się mu udało

Pochwale natomiast za oddanie Balla. Spójrzcie na staty Lonzo.

Ale przegrali pare razy na pewni .. wystarczy poczytać temat

 

 

Lakers

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne pytania? To konkretne odp :

 

- co ma FT% konkretnie w ogóle do crunch? hack na nowych przepisach odpada w crunch. 

 

Konkretnie to Twój kwartet wyborowy ( Russell, Ingram, Butler, LeBron) w crunch ( 5 punktów różnicy na mniej niż 5 minut do końca) jest 44/103 z gry, co daje 42,7% FG. Dla porównania, CM, który też się chwali świetnym crunch ma od tercetu Irving-Leonard-Gobert w tym sezonie 61/117, co daje 52,1% FG. To jest szczerze mówiąc przepaść, więc jeżeli już chcesz się opierać na konkretach, to w crunch Twoje gwiazdy przeważnie pudłują, a Ty bazujesz na wielkim Butlerze i Jamesie w crunch, bo rzeczywiście zdarzały im się wielkie końcówki w tym sezonie, tylko że przeważanie się zapomina, ile w międzyczasie  spudłowali. Trochę tak jak w przypadku legendy o wielkim Bryancie w końcówkach.

 

Ignazz bardziej pisze opowiadanie niż mówi o konkretach, ale w przypadku Twoich wielkich graczy w crunch, to konkretów od Ciebie też nie widziałem.

 

Ba, moja s5 + Warren robi w crunch 39/74 (52,7% FG), co w porównaniu z Twoim 44/103 wydaje się przepaścią, a ja tu nie lansuję tezy o tym, jaki jestem zajebisty w crunch.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o mitycznym +-5 w 5min crunch już pisaliśmy, a dodatkowo już podajecie staty też z 2 trym.

Butler i LJ to byli w 1T dwaj najlepsi scorerzy w 4Qs w całej lidze i dość grubo ileś stron temu to z Cambym opisywaliśmy

Nie wiem jak było w 1 trymestrze, bo niestety nie wiem, jak na nba stats sprawdzać advanced stats z wybranego okresu, rzeczywiście byli jednymi z najlepiej punktujących w 4 kwarcie ( i oczywiście jednymi z najczęściej rzucających), ale nie przekładało się to na wyniki drużyny. Tak dla porównania z innymi topowymi graczami w crunch, statystyki w 4 kwartach w tym sezonie:

 

Kevin Durant 196 punktów i +79

Anthony Davis 141 punktów i +62

Giannis 190 punktów i +87

 

 

LeBron James 225 punktów i minus 29

Jimmy Butler 169 punktów i minus 14

Do tego w 4 kwartach

Russell jest minus 42

Favors jest minus 35

i Ingram jako jedyny na plusie z Twojej piątki, czyli +2.

 

To nie wygląda na zestaw, który miałby dominować w 4 kwartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole, tera się Spo ogarnął............................................................................................. Nie przeżyje.

 

Justise Winslow "is our starting point guard," Heat coach Erik Spoelstra said. "It's a big responsibility. He loves those kinds of challenges."

 


Będzie komu przeprowadzać piłkę w Wizards przez połowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De facto to podajesz wyłącznie jak grały ich zespoły przecież.

Butler 67ts% w 4Qs

LJ 60

Favors 76

Olynyk 65

McDermott 70

Huerter 58

 

Jest bardzo dobrze ;>

Jakby nie patrzec z powyzszego i tego co wrzucilem wczesniej wynika ze roznica w poziomie gry w 4 kwartach twoich graczy jest olbrzymia w zaleznosci od tego czy mecz jest wyrownany czy nie. W wyrownanych koncowkach twojej ekipie leje sie na brazowo po nogach:) sam dowodzisz ze graja swietnie w 4 kwartach oprocz wyrownanych koncowek.

 

Podoba mi sie Twoja narracja o tym co oznacza statystyka plus minus:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Players Clutch Advanced -> Advanced filters -> date from - date to.

Dzięki, no to w takim razie w 1 trymestrze kwartet Russell-Ingram-Butler-Lebron był w crunch 38/89 z gry, co daje 42,7% FG

 

 

Tylko o mitycznym +-5 w 5min crunch już pisaliśmy, a dodatkowo już podajecie staty też z 2 trym.

 

W 1 trymestrze wychodzi dokładnie taka sama skuteczność.

 

Nawet jak zostajemy z samym LeBronem i Butlerem, to skuteczność tego duetu w 4 kwartach na więcej niż 5 minut do końca lub na niewyrównanym wyniku wynosi 52%, w ostatnich 5 minutach przy wyrównanych końcówkach ich skuteczność spada do 45%. Jak dla mnie to ta statystyka mówi, że obaj zawodzą w końcówkach i grają w nich gorzej niż w momencie, kiedy nie ma takiej presji.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.