Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ich pensje sprzed sezonu się nie liczą i teraz sami ustalamy $, za które chcemy ich wziąć i która będzie obowiązywać co do nich w sezonie 2018/2019?

nie no pensje się liczą

 

A ta kasa co masz na waivera jest z innej puli ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łowy?

Zhaire przepłaciłem, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Z. Smith, L. Walker, D. Melton, F. Jackson to trochę jakbym dostał 4 picki 12-20 gratis :)

Zhaire fajny dodatek jak się wyleczy :)

 

U mnie: Osman 100$, Davis 0$, Wade 0$

 

Osman to najciekawsze nazwisko z listy FA. Pokazuje to zresztą ilość bidów (i ich wysokość) na niego. To był mój pewniak do setki i bardzo się cieszę, że nikt więcej takowej nie rzucił. Wade niby dziadek ale będzie teraz miał swój farewell tour więc może go to dodatkowo zmotywować do kręcenia leszych cyferek. Davisa byłem najmniej pewny ale za darmo nie było wielu ciekawych opcji a backup center w Nets może mieć dużo roboty :)

 

Ogólnie podsumowanie moich łowów w stosunku do tego co chciałem wyciągnąć: 100/100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spokojnie sobie tankuję licząc, że ktoś z małych talentów wypali, większe talenty potwierdzą swoje możliwości a zagubione talenty odzyskają swoją moc :)

To + pewnie top5 pick pozwolą mi może myśleć o jakiejś walce w następnym sezonie. Długa droga przede mną :)

 

W sumie się trochę dziwię, że nikt oprócz mnie, złamanego grosika nie rzucił za Z. Smitha. Wiem, że to nie prospekt na ten sezon, ale chyba jest kilka drużyn które mogą poczekać. Na Walker była kolejka dusigroszy :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się trochę dziwię, że nikt oprócz mnie, złamanego grosika nie rzucił za Z. Smitha. Wiem, że to nie prospekt na ten sezon, ale chyba jest kilka drużyn które mogą poczekać. Na Walker była kolejka dusigroszy :smile:

 

Gdybym tankował to na pewno akurat w roto bym w niego celował (choć i tak byś mnie przebił bo nie dałbym pewnie tyle licząc że wszyscy go przegapią) :) W punktowych ligach nie dziwię się, że go zostawiają wszyscy na FA, ale tutaj może być mega. A z Twojego składu chyba tylko Jacksona bym odpuścił a tak to każdego bym chciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sumie się trochę dziwię, że nikt oprócz mnie, złamanego grosika nie rzucił za Z. Smitha. Wiem, że to nie prospekt na ten sezon, ale chyba jest kilka drużyn które mogą poczekać. Na Walker była kolejka dusigroszy :smile:

Miałem Zhaire na liście ale wyżej miałem Okobo i dałem 20,  które zostało mi z Turka. Teraz żałuje że 100 nie dałem za turka. Nie wiem jaki miałem waiver ale była szansa go pozyskać. Ale z Okobo też jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Zhaire na liście ale wyżej miałem Okobo i dałem 20, które zostało mi z Turka. Teraz żałuje że 100 nie dałem za turka. Nie wiem jaki miałem waiver ale była szansa go pozyskać. Ale z Okobo też jestem zadowolony.

Ja Turka tez żałuje ze stworki nie dałem w fbx rozmawiałem z cvbe o nim kilka razy także powinienem był sie domyślić ze odpali 100 :-) chcociaz moze by sie okazało ze miałem niższy waiver to po prostu go odpuścić i uderzyć po jakiegoś javale czy hooda :-) ostał mi sie FRED :-) ( Ast szukam wiec ok aczkolwiek znając mnie o moja skłonność do pobierania 3 graczy dziennie nie ostatnie sie za długo ;))

 

@Tecu

Ja bym tam troszkę jeszcze namieszał na tym FA gdybym miał sezon tankowania przed sobą :) Imo fajne wybory zahire sam sie dziwie ze taki mało popularny jest w fbx i dynasty, chyba ta kontuzja ludzi odstraszyła - chociaż patrząc historycznie to powinna zachęcić, sezon stracony w philly to pózniej top 30 gracz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Turka tez żałuje ze stworki nie dałem w fbx rozmawiałem z cvbe o nim kilka razy także powinienem był sie domyślić ze odpali 100 :-)

Nawet bez naszych rozmów Cedi był pewniakiem do 100, byłem pewien że co najmniej ze 4 osoby dadzą maxa, a że miałem 9 waiver to nie byłem zbytnio pewny że go wezmę :)

 

Okobo i Melton trochę osłabili swoje rankingi w preseason, nagle się okazuje, że są za Harrisonem i Caananem a to nie jest zbyt dobra recenzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bez naszych rozmów Cedi był pewniakiem do 100, byłem pewien że co najmniej ze 4 osoby dadzą maxa, a że miałem 9 waiver to nie byłem zbytnio pewny że go wezmę :)

 

Okobo i Melton trochę osłabili swoje rankingi w preseason, nagle się okazuje, że są za Harrisonem i Caananem a to nie jest zbyt dobra recenzja.

Dla nas był nie koniecznie dla innych :-) Phoenix nie chce tankować stad na początku sezonu canan czy Harrisson to lepsze opcje obok Boomera. Imo i tak booker bedzie grał na PG wiec ten kto obok niego zacznie to na 20 min max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.