Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Takie szybkie pytanie, panowie.

 

Salary rookasów, jakie było dotychczasowe, nie było ustalane w oparciu prawdopodobnie o nic, tylko wzięte z założenia. Ja postanowiłem to zaktualizować w oparciu o średnie z ostatnich 10 sezonów. Oto, co mi wyszło:

 

22

17

...

1

1

itd.

 

Teraz pytanie - wprowadzamy je od teraz?

 

Tylko że ja swoje wszystkie ruchy poczyniłem licząc pick wg starych zasad.. imo ok ale od przyszłego sezonu

 

Rookasy z 1 na 3 - też ok też od przyszłego sezonu, ja to np wykorzystywałem sezon czy dwa temu (w sensie miałem 250$ w tym napisałem rookas za 1$.

 

Także ja jestem 2x na tak ale od przyszłego sezonu

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój pick 20 wybierałem w oparciu o wynagrodzenie 1mln, ma to niebagatelne znaczenie dla utrzymania salary w ryzach, więc uważam, ze zmiana w tym zakresie powinna obowiązywać od przyszłego roku:P

Edytowane przez b2b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salary min. rookiech za 3 na pewno od przyszłego sezonu.

 

Aktualne jest pierwsze pytanie, czy mogę wprowadzić od teraz zaktualizowanego salary wyzszych picków, które nie dotykają raczej osób z pogranicza salary, tylko bardziej contenderów, nie mających problemu z 250.

Wlasnie ja mam na styk i brałem pod uwagę wartości takie jak rok temu wiec wg mnie od przyszłego sezonu.

 

Zreszta każda zmiana która wpływa na cap/ salary graczy itp powinna być od kolejnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze 24h na wybór w drafcie ? Rok temu chyba 48 było

 

Ps.: bulek mam 4 pick od Ronniego + brakuje Ci pensji graczy koło nazwisk ale wiem ze masz sporo na głowie to nie truje każdy sobie moze sprawdzić w temacie z draftem z roku ubiegłego ;-p

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.