Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś nikt chyba nie odpuścił, mini draft był ciekawy, interesowało mnie więc do końca co się będzie działo i jak ludzie oceniają poszczególnych graczy, nawet w 13 rundzie :)

W sumie łatwiej sie pisze jako obserwator niż jako uczestnik, pewnie jak juz bym draftowal to tez bym cos ostatecznie wybrał :-) Po prostu 78 letni Zach wybrany w dynasty wywołał uśmiech na moje twarzy i pozwoliłem sobie skomentować :-) ale hej! Ja mam lucasa nagueire w składzie ;)

I weź k**** coś dealuj jak w składach armagedon :grin:

Qrde kto ma drumm’a, dżordana czy Capele no walić do kolka23 po dwighta i jedziemy ze startem ligi! :) Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie łatwiej sie pisze jako obserwator niż jako uczestnik, pewnie jak juz bym draftowal to tez bym cos ostatecznie wybrał :-) Po prostu 78 letni Zach wybrany w dynasty wywołał uśmiech na moje twarzy i pozwoliłem sobie skomentować :-) ale hej! Ja mam lucasa nagueire w składzie ;)

Mam tyle młodzieży w składzie, że potrzebny był ktoś doświadczony :)

A Lucas N. może jeszcze powróci do NBA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zaktualizował składy to by się łatwiej z salary schodziło. Just saying.

Ok, będzie to załatwione, ale musiałem ogarnąć sznurek, potem ceny w keeper#2 ;)

 

W domu mam ten plik, może dziś jeszcze nad tym posiedzę, ale będzie ciężko żebym wszystko ogarnął jednego wieczora.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że pewno atrakcyjniej byłoby przed preseason, ale no aktualizacji jest jednak sporo, a jeszcze trzeba wklepać składy na yahoo, jeśli zaczniemy te 2 dni po rozpoczęciu preseason pewnie nic się nie stanie ;)

 

Ale spokojnie, teraz ta liga ma priorytet i postaram się jak najszybciej to ogarnąć.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko priorytet na pierwszy rzut?

Ja Bulka zrozumiałem ze tak jak w fbx’ach - licytacja o jak dasz tyle samo $$$ to wtedy decyduje waiver priority, a w sezonie pobieramy FA normalnie a nie jak dotychczas ze każdy z nich jest waiverem i kolejnego dnia przeliczenie

 

Nogueira out

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.