Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się trochę obawiać o swoje b2b, wyrósł nam w lidze nowy powerhouse w postaci Denver Nuggets. Cvbe zrobił świetną robotę budując ten skład, na tę chwilę ciężko będzie mi czy komukolwiek konkurować z jego teamem.

Dzięki, jeszcze czekam na powrót RHJ, liczę że jeszcze mnie wzmocni w kategoriach gdzie póki co mam trochę braki. Ale sezon jest długi,wszystkich będą spowalniać kontuzje i jak zawsze to będzie miało kluczowe znaczenie :) Oczywiście liczę na walkę o Misia, ale nie jestem taki pewny siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jeszcze czekam na powrót RHJ, liczę że jeszcze mnie wzmocni w kategoriach gdzie póki co mam trochę braki. Ale sezon jest długi,wszystkich będą spowalniać kontuzje i jak zawsze to będzie miało kluczowe znaczenie :smile: Oczywiście liczę na walkę o Misia, ale nie jestem taki pewny siebie :smile:

Przyznaj się lepiej co zapodałeś Blake'owi bo narazie wygląda jak w swoim rookie season nie jak w ostatnich 5 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam poważnego konkurenta na średnich w szorowaniu dna :)

76ers na razie mnie biją na średnich w walce o zaszczytne miano czerwonej latarni. Choć nie wiem czy drużyna z Love, Princem miało takie założenie, więc raczej szybko odbiją do góry.

 

Sezon niestety na przeczekanie i walkę o jak najwyższy pick. Kilku graczy do rotacji na przyszłość jest, trzeba budować dalej.

Jeżeli ktoś chciałby swojego prospekta rozmienić na dwóch lub na bardziej graczy na teraz to zapraszam do rozmów, choć wiele nie mogę dać, bo sam niewiele mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest deal ; will barton + pick tochecka za bazemore.

 

Nie wiem czemu aplikacja fantasy nie pozwoliła mi zaproponować trade barton +

Pick za samego baze wiec wrzuciłem jak coś round13 Draft pick żeby moc wysłać propo.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę Bazemore ma taką wartość, że trzeba do Bartona (dużo lepszy wg mnie, ale kontuzjowany) dopłacać jeszcze pickiem?

Miało być 1za1, ale stwierdziłem ze barton nawet jak jest lepszy to po 6 tygodniach pauzy na pewno nie dogoni w totalach kenta, wiec chciałem małej nagrody za pomoc w walce o mistrzostwo. Tocheck powinien bić się o top3, wiec pick aż tyle warty nie bedzie imo...

barton to oczywiście dużo lepsza opcja na przyszłość, ale Memphis chodzi o ten sezon chyba ;). Wiec obie strony będą zadowolone chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.