Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Ruch został cofnięty.

 

Jednak Bulls nie może być na tym stratny, więc prawo do pobrania Chrissa z W ma tylko on.

 

Swoją decyzję argumentuję tak. To on pobrał Chrissa, więc kto inny nie może skorzystać na tym, iż został cofnięty z powrotem. Sytuacja byłaby inna, gdyby było przekroczenie salary, ale w takiej sytuacji Bulls, jeśli dalej chce Chrissa, ma prawo go pobrać za kogoś innego.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównania połamanego, z nadwagą Walla, do Harrisa, który jest kilka lat młodszym graczem (24 lata) są nietrafne. Wall jak wróci będzie miał 30 lat, a może nawet nie wrocic na sezon 2019/2020. Przypominam tez, że G.. Harris w sezonie 2017/2018 był 35 w fantasy. 

 

W Knoxa w fantasy nie wierzę, on potrzebuję kilka lat, aby coś znaczyć w tej zabawie, jeżeli w ogóle. W tym sezonie grając blisko 30 minut jest ok 260 miejsca w fantasy. Za rok po tym jak NYK się przebudują pewnie będzie grał ogony i nie bardzo widać szanse na lepsze wyniki. 

 

Dostałem tylko jedną ofertę za Walla i rzeczywiście z strony tej osoby było zainteresowanie. 

 

Dziwię się, że tylu ludzi postrzega tutaj Walla jako gracza, którym był jeszcze 2 lata temu, a nie jak grał w obecnym sezonie. Teraz kontuzja, która może złamać karierę nawet ciężko pracującego zawodnika, a nie takiego z podejrzaną etyką pracy, jak Wall.  Nawet jeżeli to przejdzie i wróci do formy, to będzie to w sezonie 2020/2021. Tymczasem G. Harrisa mam na teraz, to młody gracz, który pasuję do szybkiej współczesnej koszykówki, który pokazał, że może być w topie graczy w fantasy,który pasuję też do mojej koncepcji drużyny, którego grę lubię. 

Edytowane przez bulls2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz pisalem o tym ze faktycznie wartosc Wall'a nie jest juz tak wysoka co nie zmienia faktu ze chyba mozna by bylo dostac za niego cos lepszego.

Jestem przeciwnikiem veta wiec mimo iz wymiana moim zdaniem jest slaba i troche nierowna to nie blokowalbym jej... Jej skutki dla obu druzyn i calej ligi bedzie mozna odczuc tak naprawde dopiero za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle,ze Harris >Wall w roto i to bez kontuzji

 

ja swiadomie zgodziłem sie na ten deal i to nie ja zaproponowałem i podejmuje to ryzyko, Knox to jedynie osłoda z uwagi na wiek bo przeciez nie na skilla, Korkmaz prospect za parę lat bedzie najlepszym eurosem w NBA ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.