Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] sezon 2018/19


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje ze cos sie ruszy w tej lidze chociaz nie wiedzialem ze tu panuje taka stagnacja...i jak na razie tego nie zauwazylem.

Od wczorajszego wieczoru juz prowadze trzy powazne rozmowy negocjacyjne a oprocz tego wyslalem jeszcze ze 2-3 oferty i wiadomosci do GMow ktorzy niestety obawiam sie ze naleza do tych mniej aktywnych ale poczekam tak do poniedzialku ;)

Jedna wymiane juz mam prawie przyklepana tylko czekam na efekt pozostalych negocjacji.

 

Ronnie dawno juz z Toba nie gralem i nie negocjowalem i nadrobilbym zaleglosci gdyby nie to ze z tego co widzialem to nie za wiele masz mi do zaoferowania przy mojej strategii rozmiany gwiazd/poglebienia skladu i jednoczesnym zejsciu z salary. Ale jeszcze raz popatrze moze cos sie jednak uda wyrzezbic. Jak masz jakis pomysl to sie nie krepuj ;)

 

Ledwo objalem druzyne i juz zaliczylem dzisiaj poprawe wyniku w tabeli o 1,5pkt roto ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie szybko poszlo ;):P

 

Pol niedzieli spedzilem na negocjacjach. Prowadzilem 4 rozmowy a do 2 GMow wyslalem tylko oferty. Ostatecznie jedna z wymian to ta ktora proponowalem wysylajac tylko oferte a druga po przeprowadzoniu negocjacji tak wiec nie jest wcale tak zle jesli chodzi o aktywnosc.

 

Malo tego, wszystkie rozmowy ktore prowadzilem byly bardzo rzeczowe, konkretne, byly szybkie odpowiedzi, a propozycje nie byly wyssane z palaca czyli ani zenujace ani az nadto wygorowane. Cenie to w tej grze kiedy z GMami mozna fajnie podyskutowac i powymieniac sie argumentami nie majac uczucia ze ktos chce kogos "oszukac". Dlatego dziekuje wszystkim GMom z ktorymi negocjowalem.

 

Zalezalo mi na tym zeby poszerzyc sklad rowniez o graczy z innych pozycji bo najwiecej mialem graczy z pozycji SF/PF/C i chcialem to jakos zbalansowac. Oprocz tego chcialem zejsc w salary w tym sezonie jednoczesnie patrzac czy trzon druzyny w przyszlym sezonie swoimi pensjami tez tego salary nie przekroczy.

Wszystko udalo sie zrobic :) Moze gdybym spedzil nad tym jeszcze tydzien i ze wszystkimi GMami dalo sie tak sprawnie rozmawiac jak z tymi z ktorymi rozmawialem mogloby sie udac wyrzezbic cos jeszcze lepszego/korzystniejszego dla mnie ale jestem zadowolony.

 

Walker 40$ w tym sezonie w przyszlym ok 42$

Beal 34$ w przyszlym ok 46$

Simmons 30$ w przyszlym ok 27$

Collins 17$ w przyszlym ok 30$

Embiid 40$ w przyszlym ok 55$

 

Trzon druzyny za 161$ w tym sezonie i za 200$ w przyszlym to wydaje mi sie dosc komfortowa sytuacja.

 

Troche szkoda George'a i Giannis'a ale zwlaszcza ten pierwszy kosztowalby mnie w przyszlym sezonie duzo za duzo zebymiec szeroki wartosciowy sklad. Poza tym nie przepadam za strategia stars&scrubs i wole glebokie sklady ktore daj wiecej mozliwosci wymian i lepsze zabezpieczenie na wypadek kontuzji najwazniejszych graczy.

Po tych wymianach najbardziej obserwowac bede losy Jrue Holiday'a bo to jego lub Kembe moglem dostac za George'a. Graczy podobnej klasy i wartosci i w tym samym wieku. Ostatecznie po dluzszym zastanowieniu wybralem Kembe ze wzgledu na to ze sypie wiecej trojek, niepewna sytuacje gdzie Holiday bedzie gral po trade deadline i to a moze przede wszystkim to ze oprocz Kemby dostalem jeszcze dwoch zawodnikow o przyzwoitej wartosci co jescze bardziej poglebilo mi sklad.

 

A Wy jak sadzicie?Pospieszylem sie z wymianami?Moglem dostac cos lepszego?Dalem ciala czy niezlebto rozegralem?

 

Pzdr Y'all!

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję bardzo za aktywność :) Oby chociaż 10% tego przeniosło się na resztę sezonu w lidze to może być tu jeszcze ciekawie. Nie mogę powiedzieć, że z mojej strony ta wymiana była równie przemyślana, jednak jestem gotów poświęcić Osmana (trochę szkoda przy obecnej formie ale nie wiedziałem jak z jego ostatnim urazem) oraz Greena (byłby pierwszym kandydatem na FA, choć na trade deadline jego wartość może skoczyć), na wymianę Kemby na George'a. Szkoda trochę, że Dillon Brooks nadal kontuzjowany bo mógłby w tym Memphis być kluczowym elementem odmładzania a tak to nie ma z niego pożytku. Ogólnie Brooks jest niestety do dalszego handlu, przyjmę za niego cokolwiek co robi cyferki na poziomie niewiele wyższym niż gracze z FA, może być stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie szuka obwodu? Nikt nie szuka punktów? Trójek? Asyst? Przechwytów?

 

Są lepsi na FA niż Lowry i wymiatający jak miło słodki Lou?

 

Really?

 

Gdyby jednak ktoś coś szukał, to z checią kupię pick i kogoś młodego.

 

Poza tym, jak już wspomniałem Collison, Dray, Howard za czapkę gruszek i czteropak browara, w zasadzie wszystko prócz Monte, Huertera i Drumma.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sprzedaz sa jeszcze Arcidiacono, Wright, Ennis III, Crowder, Bolden i Okafor.

 

Tym razem moge przyjac troche salary. W gre wchodzi rowniez pakiet 2 a nawet 3 moich za 1 lub 2 graczy.

Zalezy mi glownie na pozycji SG/SF ale moze byc tez jakis PG/SG. Natoniast jak ktos zaproponuje jakiegos ciekawego gracza z innej pozycji to tez rozwaze propozcyje ;)

 

Ruch sie u nas zrobil jak w prawdziwym NBA tuz przed trade deadline :) Fajnie :)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.