Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz siły GSW. Tak ten mecz odbieram, bo nie pamiętam kiedy GSW w RS zagrało na takiej intensywności od samego startu. Jakby chcieli przypomnieć, ze nadal mają wyraźnie więcej talentu niż cała liga i "wybrali" sobie na to Pepsi Center, gdzie w tym sezonie już przegrali + grali z liderującym na Zachodzie zespołem. 

 

Nie chcę jakoś specjalnie usprawiedliwiać, bo momentami smutno się to oglądało, ale nie wiem czy ktoś potrafiłby w tej lidze na to odpowiedzieć, zwłaszcza na kosmiczną pierwszą kwartę. W zasadzie jedynym, który na początku potrafił się w tym wszystkim odnaleźć był Murray, który w sumie lubi tego typu grę. GSW zagrało szybko i wybiło praktycznie każdy atut Denver, Jokić momentami nawet potrajany (jak dobrze pamiętam z Q1 to przez Looney-Green-Durant) i jakiegoś wielkiego meczu też nie zagrał. No ale z tak grającym GSW wygrać się chyba nie da. Jedyna nadzieja dla reszty ligi to powrót Cousinsa, który coś tam w szatni rozwali, bo w tym sezonie momenty Durant-Green już były :P No i oby Durant gdzieś latem uciekł to liga będzie ciekawsza tak nawiązując do klasyka.

 

Bo bronić Curry'ego z rzutami z 10 metrów się po prostu nie da, to samo z tym zasięgiem Duranta etc. 

 

No ale cóż w sezonie jest 1-1, teraz będą dwa mecze w Oakland i zobaczymy jak Malone i spółka odpowiedzą. Generalnie Denver z GSW nie wypada źle, więc seria w RS nie musi skończyć się wynikiem 3-1, ale to był taki mocny zimny prysznic od startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murray na wide open threes w zeszlym sezonie

 

Październik - 26.3 %

Listopad - 25.7 %

Grudzień - 56.8 %

Styczeń - 41.5 %

Luty - 54.8 %

Marzec - 45.1 %

Kwiecień - 34.8 %

 

Murray na wide open threes w tym sezonie

Październik - 27.3 %

Listopad - 34.0 %

 

Cierpliwości  :playful:

 

Grudzien - 41.5%

Styczen - 50.0%

 

;]

 

czyli znów to samo, kwestia czasu zanim mu zacznie rzut siedzieć. Już 35.3% w sezonie i 38.9% od Grudnia

 

Szkoda tylko że tak słabo kończy na obręczy w tym sezonie ale może i tam się poprawi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Murray sie zrobil dosc zajebisty ogolnie. Ciekawe jak duzy wplyw na to maja kontuzje Harrisa - bo w hierarchii Murray juz sie zrobil zdecydowanym numerem 2.

 

 

coś w nim jest fakt ;-)

 

szczerze powiedziawszy abstrahując od naszych zabaw beGM ma w sobie i coś fajnego i poprzez grymas na twarzy, wiecznie skrzywiony diabelski uśmieszek i pokraczną garbatą postawę w biegu też generuje niechęć i nieufność

 

taki pokórcz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w nim jest fakt ;-)

 

szczerze powiedziawszy abstrahując od naszych zabaw beGM ma w sobie i coś fajnego i poprzez grymas na twarzy, wiecznie skrzywiony diabelski uśmieszek i pokraczną garbatą postawę w biegu też generuje niechęć i nieufność

 

taki pokórcz

To smieszne w ogladaniu nba, ze 190 cm bykow ma sie za pokurczy i krociakow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o jego garbienie się a nie wzrost i budowa ciała

 

postawa z takim nachyleniem

To smieszne w ogladaniu nba, ze 190 cm bykow ma sie za pokurczy i krociakow :smile:

Story on ESPN: There's optimism that former All-Star guard Isaiah Thomas can make his Denver Nuggets debut on Feb. 11-13 homestand prior to All-Star Break.

 

Jeszcze trochę będziecie w czubie.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/Bvogt422/status/1088242331600412672?s=19

 

ohh Majkel

 

a tu postępy rzutowe Vanderbilta, efekt pracy z Marciem Pricem

 

https://twitter.com/TJMcBrideNBA/status/1088241663963627521?s=19

 

nie dam rady obejrzeć Barył na żywca a będzie wojna.. oby nie tak jednostronna jak zazwyczaj w SLC

 

go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak nie usnąłem (tnx Qcin)

 

nie wiem, obejrzyjcie ten mecz i spróbujcie wejść w głowę Joka gdy raz poraz gwiżdzą mu jakieś totalne gówna, z drugiej strony Mitchell dostaje wszystko... ależ mnie to wkurwia

 

ogólnie brawa za walkę, oczywiście można wysnuć wniosek, że końcówkę zjebał Barton, ale też bez jego trójek nie doganialibyśmy Jazz co chwile

 

fajnie było patrzeć jak Jok zamiata Gobertem, piękny blok w końcówce i kosmiczne 28/21/6/2/1, szkoda, że Murray był dziś tak fatalny

 

i kącik mma:

 

 

za co double dach to w sumie też nie wiadomo, ale co tam

 

teraz b2b u siebie z suns i sixers, 1-1 będzie tu obowiązkowe

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na sędziów w sytuacji kiedy nie wywalili Harrisa i Jokica za wstanie z ławki w czasie bójki i wbiegniecie na parkiet . Czysto formalnie na parkiet wbiegł tylko Harris a Joikić pobiegł do bójki bokami niemniej samo wstanie jest karane

 

 

Oby Denver nie musiało sobie radzić najbliższych dwóch meczów bez obu bo to że liga da im kary jest raczej pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na sędziów w sytuacji kiedy nie wywalili Harrisa i Jokica za wstanie z ławki w czasie bójki i wbiegniecie na parkiet . Czysto formalnie na parkiet wbiegł tylko Harris a Joikić pobiegł do bójki bokami niemniej samo wstanie jest karane

 

 

Oby Denver nie musiało sobie radzić najbliższych dwóch meczów bez obu bo to że liga da im kary jest raczej pewne

czyli jak rozumiem mam się cieszyć, że te gamonie nie potrafią interpretować przepisów na bieżąco, a zwykłe przepychanki bez jednego mocnego ciosu podciągają do ekstremum?

 

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.