Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, przerwa jest to wpadam powku*wiać Wasz fan club Denver Nuugets w Polsce który by się zmieścił na trzyosobowej rikszy.

 

Zanotuj sobie 26 Luty i 29 Marca bo to będą bardzo smutne dni dla Was!

Wyplata wleci w tych okolicach wiec nie wiem ocb.

 

Czy chodzi Ci o mecze z ta smieszna druzyna, ktora sztucznie zastapiono WIELKICH SONICS? hmmm?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyłączam to wpizdu na początku 4q

 

Powtórki z elvisowa nie będzie, bo ciężko oprzeć się wrażeniu, że poszła grupa bankietowa na Super Bowl, a że ten był na żenującym poziomie, to trzeba było wypić więcej.

 

Dzisiejszy Barton nie warty minimalnej umowy w TBL, ale on na balandze robi za kapitana melanżu.

 

Nie wiem co z Sapem, niby kostka, ale kij wie co się stało, nie da się wygrywać cały czas bez dwóch a dzisiaj nawet bez trzech starterów i k**** z inwalidą Lydonem w rotacji, brawo Mike, zamiast dać Juancho na starting PF, to chciałeś zakrzywić czasoprzestrzeń - tęskniłem za tymi Twoimi wizjami po trzech kwasach na raz

 

Pistons wyszli jak po swoje.

 

Takie porażki są wliczone w koszta, ale jeśli myślimy o utrzymaniu hca nie mogą się już za często przytrafiać.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście pecha, że Pistons przegrali z Clippers (przegrali to za ładne za słowo).

W tym sezonie jesteśmy bardzo regularni, jeśli chodzi o porażka/zwycięstwo. 

Ps. W końcu Drummond pozamiatał kimś konkretnym w tej lidze. 12/14 z gry w 25 minut. Najs. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.