Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Craig to od dłuższego czasu trafia w granicach średniej ligowej

 

chciałoby się powiedzieć No Capela, no problem

 

jak zobaczyłem, że w last 9 jesteśmy z Rox 0-9, to zacząłem się zastanawiać czy warto podchodzić, potem +10 Rox na koniec pierwszej kwarty i nagle się zaczęło

 

48 oka w 2q, no ja czegoś takiego nie widziałem, Monte i Malik wyglądali jak allstarzy wspierani przez Joka, który robił dziecko raz to Fariedowi, raz Tuckerowi

 

co my zrobimy z tą głebią jak skończą się rookie kontrakty to ja nie wiem, ale serce rośnie

 

i nie tylko

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets w kwestii kontraktu sa akurat świetnie ustawieni [co nie tak dawno wygladałoby na żart] bo tylko Lyles po tym sezonie się kończy [który niestety jest jednak na tej ławce nasłabszym ogniwem] więc nie ma co się martwić za wczasu, bo to problemy na lato 2020

martwię się, bo wolałbym te extension robić teraz, jeśli za rok taki Monte czy Malik będą grali jeszcze lepiej, to możemy któregoś z nich nie być w stanie zatrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver rzucało na 62% z gry, wow. Nie wiem czy oni zagrali w tym sezonie chociaż kilka meczów w pełnym składzie, ale głębia jaką mają jest porażająca. Zobaczymy jak to się przełoży na PO. Btw Jokić jest tak naturalny w tym co robi i jak mówi, że nie można go nie lubić. Gdyby ktoś nie oglądał jego popisów i na podstawie wywiadów dostał pytanie - czy to kandydat na MVP? Zapewne odpowiedź brzmiałaby - no way. Ja tam Jokera lubię od początku jego przygody z NBA (w sensie od momentu jak zaczął w Denver coś grać, jeszcze w czasach kiedy Nurkić go 'blokował'). Fajnie, że stał się taką bestią i prowadzi team jako lider, a jednocześnie nadal jest sobą, czyli skromnym ziomkiem z Serbii ze specyficznym poczuciem humoru. Salut!

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz momentami przypominając ASG, chociaż Denver przynajmniej momentami próbowało coś bronić.

 

No ale Monte z Malikiem są niesamowici, praktycznie braku dwójki Murray-Harris nie było czuć. Jakoś na 5 minut przed końcem Q3 było już 100 punktów. No i te wsady Malika oraz Craiga, momentami wow. 17-1 w ostatnie mecze w domowe. Po wygranej w Minnesocie Malone zostanie trenerem podczas ASG? Rok temu nie do pomyślenia. 

 

Ponownie #1 :smile:, chociaż teraz sporo wyjazdów, więc GSW mogą lekko odskoczyć.

 

 

Malik Beasley, and Nikola Jokic just became the first Nuggets duo to each score 30 since Allen Iverson and Carmelo Anthony did so on December 21, 2007.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowy na SuperBowl :smile:

 

Coach Mike trenerem na ASG i dostał trochę wody na łeb ;)https://streamable.com/kghbi

Lol nawet na tym filmiku widac jakim IT jest rakiem w szatni.

 

Wszyscy kulturka z butelkami to ten kasztan lapie za wiadro.....

 

Oddac go do Pels za jakis future 2nd rounder (troche podbilby sprzedaz biletow tam).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eld

 

po cichu, to Ty możesz przejrzeć bilans ostatnich meczy między nami ;)

 

Dobra, przerwa jest to wpadam powku*wiać Wasz fan club Denver Nuugets w Polsce który by się zmieścił na trzyosobowej rikszy.

 

Zanotuj sobie 26 Luty i 29 Marca bo to będą bardzo smutne dni dla Was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.