Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem najlepszą dał z Toronto na trójkę do Murraya ;)

 

Chociaż podanie przez całe boisko też było fajne, ale to nie jest jakaś nowość :tongue: No i potem ładnie o tablicę samemu sobie podał :smile: #MVP

 

e: wyżej, to w sumie z Love chyba podobnie było. 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie mam zamiaru się kłócić, dobrze mieć taki problem bogactwa :grin:

 

póki co to też dobra droga aby przekombinować i mieć tego talentu za dużo na jednej pozycji jak w Massachusetts;

 

 

No wiem, technicznie mistrzostwo, ale nadal większe wrażenie robi na mnie to

 

ta a potem inni naśladuja próbując wyrzucić kogoś z wyścigu o MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

była taka próba podania w jednym z meczów gdy wygiął rękę wprost nieprawdopodobnie, taki back touch pass czy coś, kitowcy powinni kojarzyć, wtedy nie pykło, ale to nie jest jeszcze na pewno passingowy sufit puchatka, to co widzieliśmy do tej pory

 

dajesz Lucas opis mam tyle "na głowie" że chętnie bym chociaż poczytał co sìę działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może julek da rade, w sumie jebać, najważniejsze, że zemsta na tym kasztanie Januszku się dopełniła

u mnie zona do pracy dzis wrocila, wiec core musze do zlobka rano prowadzac...

 

jednym slowem - koniec meczow w tygodniu! (odgrzewanych nie lubie)

 

Co do podan to moim ulubionym dalej jest ten 1 handed po zbiorce na alleya do Farieda z meczu vs Pacers w UK - takie cos co zadowoli i gimbusa (bo super alley) i konesera (zbiorka jedna reka i plynne przejscie w podanie). Mniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barton może wrócić już  jutro na mecz z Suns, jest 'questionable' ;)

 

Wiem, że dużo się o tym pisało, ale imponuje mi, że Nuggets są liderami Zachodu mimo wielu kontuzji. Mimo wszystko nie mówi się o nich dużo, więcej uwagi poświęca się Giannisowi choćby czy nawet Warriors.

 

Mam nadzieję, że Barton nie będzie chciał na "dzień dobry" sobie porzucać dużo tylko będzie spokojnie wchodził po kontuzji i wkomponuje się dobrze ;)

 

Jednak wiadomo, że sezon regularny to jedno, a play-offy drugie, więc choć z jednej strony będą oczekiwania, gdy będzie #1, to trzeba wiedzieć, że dla większości będą to pierwsze play-offy w karierze i nie można od razu oczekiwać WCF ;) to byłaby miła niespodzianka zobaczyć Denver tak daleko... nie chcę nic sugerować, ale Nuggets mogą być cichym kontenderem, czarnym koniem z #1 :P pożyjemy, zobaczymy.

 

Do play-offów jeszcze połowa sezonu, ale połowa sezonu już za nami - może jakieś większe podsumowanie LBS/julek/Lucas? ;) Fajnie się Was czyta i chętnie dowiedziałbym się więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do play-offów jeszcze połowa sezonu, ale połowa sezonu już za nami - może jakieś większe podsumowanie LBS/julek/Lucas? ;) Fajnie się Was czyta i chętnie dowiedziałbym się więcej ;)

 

Najlepszym podsumowywaczem jest tu chyba Lucas a ja tam boję się zapeszać :tongue:

 

ale za to w nagrodę ciekawostka z początku tego tematu:

 

Problemem Denver jest brak głębi.

Co do braku glebi - pelna zgoda co do pozycji 1-3. Na 4/5 jest juz ok.

Płytko to mało powiedziane jeśli chodzi o rotację.

hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbym spróbować, ale to najwcześniej w poniedziałek jeśli będą siły po weekendzie i „wena”

 

Z drugiej strony na bieżąco masz opisy większości meczow, wiec coś tam można z tego wyciągnąć na pewno. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś konkretnego to zachęcam do zadawania pytań, to trochę ułatwia.

 

Co do Playoffow to przede wszystkim sam udział się liczy. Może to minimalistyczne, ale po dwóch kolejnych sezonach, gdzie brakowało jednego meczu do awansu to dużo. Core jest młody, debiut większości rosteru oraz trenera i to może się odbić. Druga rundę uznam za spory sukces, ale ja jestem przyzwyczajony do myślenia o „niższych” celach, bo kibicowanie od dziecka Lechowi do tego przyzwyczaiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mógłbym spróbować, ale to najwcześniej w poniedziałek jeśli będą siły po weekendzie i „wena”

 

Z drugiej strony na bieżąco masz opisy większości meczow, wiec coś tam można z tego wyciągnąć na pewno. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć czegoś konkretnego to zachęcam do zadawania pytań, to trochę ułatwia.

 

Co do Playoffow to przede wszystkim sam udział się liczy. Może to minimalistyczne, ale po dwóch kolejnych sezonach, gdzie brakowało jednego meczu do awansu to dużo. Core jest młody, debiut większości rosteru oraz trenera i to może się odbić. Druga rundę uznam za spory sukces, ale ja jestem przyzwyczajony do myślenia o „niższych” celach, bo kibicowanie od dziecka Lechowi do tego przyzwyczaiło ;)

 

W takim razie czekam na poniedziałek ;)

 

Czytam, te Wasze opisy są przyjemną lekturą, więc piszcie dalej, jak coś, bo są świetne :) ja dużo czytam, raczej mało piszę ogólnie w dziale NBA, bo trochę nie starcza czasu. Jeśli chodzi o Denver, to aż tak się nie znam, ale bardzo lubię oglądać ;)

 

Lepiej mieć zaskoczenie na plus niż oczekiwać od razu finału i się zawieść ;) wiadomo, że ta drużyna za rok powinna być jeszcze lepsza, więc teraz trzeba zebrać doświadczenie i postarać się jak najlepiej zagrać :)

 

Jeśli chodzi o pytania, to w zasadzie mam kilka:

 

1) W jakim aspekcie defensywa się najbardziej poprawiła? Czy to po prostu wszyscy indywidualnie są lepsi czy jakiś nowy schemat, czy coś innego?

 

2) Czy docelowo Barton powinien grać w S5 czy lepiej, gdyby wchodził z ławki? I jak oceniacie decyzje o wprowadzaniu z ławki Millsapa/Harrisa po urazach, kiedy powinni wrócić do S5?

 

3) Jeśli mielibyście wzmocnić się na jednej pozycji jakimś rolesem w Trade Deadline, to macie jakieś propozycje? I ewentualnie kogo byście oddali bez zbytniego płaczu? ;)

 

4) Jak Denver wygląda bez Jokicia i w razie odpoczynku/kontuzji (odpukać) by sobie radzili Waszym zdaniem?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym podsumowywaczem jest tu chyba Lucas a ja tam boję się zapeszać :tongue:

 

ale za to w nagrodę ciekawostka z początku tego tematu:

 

 

 

 

hihi

ok, wiem ze to nie sierpien, ale nadal pazdziernik ;)

 

Przeciez zanim dojdzie do 77 spotkania, to Nuggets beda mieli juz klepniety playoff spot..

 

Zeszloroczna klatwa Ignazza "młodzi są, przyjdzie na nich jeszcze czas" powinna juz wygasnac, a i Nuggets wygladaja szeroko i kompletnie. Oby tylko zdrowie dopisalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.