Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ładnie zamknął mecz dwoma reverse layupami, choć grał je przeciwko Okaforowi, więc poziom easy ;) 

 

Gdyby nagle Williams się nie rozstrzelał to byłby dużo łatwiejszy win, no ale jest 35-15 i najlepsza "pięćdziesiątka" w historii organizacji.

 

Kolejne bardzo dobre mecze Morrisa oraz Beasleya, ale na tym etapie sezonu to nie dziwi, to coś jak kolejne przyjście do pracy. Jokić z TD i zamkniętym meczem w końcówce. Bardzo słaby mecz Harrisa za to, przed meczem był chyba questionable, więc to może kwestia tego, bo w zasadzie miał tylko jeden dobry moment w Q3, gdy trafił dwie kolejne trójki.

 

Ten Okafor niby coś tam umie w post i punkty dostarczy, ale praktycznie nie oddaje piłki, nie podaje i nie jarałbym się jego występami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na rozwój Malika wypadało by pozbyć się Bartona najlepiej w pakiecie z Juancho lub Treyem L.Przydało by się coś twardszego i lepszego w D na skrzydło.

 

Problem taki, że nie za bardzo jest ktoś taki na rynku obecnie. No i Juancho bym zostawił - jeszcze przez rok na rookie kontrakcie może być spoko.

Ten Okafor niby coś tam umie w post i punkty dostarczy, ale praktycznie nie oddaje piłki, nie podaje i nie jarałbym się jego występami. 

 

Prześlij swoje spostrzeżenia lorakowi z którym się kłóciłem w temacie obok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaróg Aminu był by idealny ale on trzyma cała defensywę Blazers i zarabia grosze więc za cholerę go nie puszczą,

 

PO zespołów z zachodu nawet nie rozważałem - bo tutaj nikt nie będzie chciał wzmacniać Nuggets raczej.

 

OG Anunoby jakiś byłby super (tylko nie wiem na cholerę Raptorsiakom Barton :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO zespołów z zachodu nawet nie rozważałem - bo tutaj nikt nie będzie chciał wzmacniać Nuggets raczej.

 

OG Anunoby jakiś byłby super (tylko nie wiem na cholerę Raptorsiakom Barton :) )

Mieli Rossa i CJ Milesa to i Bartona łykno

 

OG i tak miał być nasz

 

co do meczu - c***owo się to oglądało

 

Jok w pierwszej połowie w obronie katastrofa, Barton również, widać, że c***a się nauczył jednak

 

ważny jest win, teraz zobaczymy czy damy radę postawić się Rox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jest z Monte Morrisem, gdyby grał w jakiś Thunder to by spustom nie było końca

 

Z OKC to poleciałeś. Tam choćby Grant po cichu gra świetny sezon. Nie mówiąc o Adamsie, który od jakiegoś już czasu jest topowym centrem a spustów wokół niego zdecydowanie jest zbyt mało.

 

Co innego jakby Monte grał w LAL......łooo panie ASG i najlepszy prospekt na PG to minimum! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak

 

w OKC Morris jako rezerwowy byłby nikim

Patrząc na rozwój Malika wypadało by pozbyć się Bartona najlepiej w pakiecie z Juancho lub Treyem L.Przydało by się coś twardszego i lepszego w D na skrzydło.

być może Vanderbilt będzie kimś takim, fizycznie bardzo przypomina obu wymienionych Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.