Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak rozumiem mam się cieszyć, że te gamonie nie potrafią interpretować przepisów na bieżąco, a zwykłe przepychanki bez jednego mocnego ciosu podciągają do ekstremum?

 

aha

Jak wspomniałem Jokica zawiesili na 1 mecz.  I nie wiem dlaczego nie zawiesili Harrisa czy Murraya którzy wbiegli na parkiet

 

Luzik - sedziowie przepchneli Twoich, wiec nie marudkuj :smile:

Zastanawiałeś się za co zawiesili Plumlee a tak naprawdę to on jest bezdyskusyjny i to bardziej niż Favors bo normalnie to byłby tylko technik za takie odepchnięcie

 

Zresztą liga znacznie wyżej ukarała finansowo MAsona za tę sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie na sędziów w sytuacji kiedy nie wywalili Harrisa i Jokica za wstanie z ławki w czasie bójki i wbiegniecie na parkiet . Czysto formalnie na parkiet wbiegł tylko Harris a Joikić pobiegł do bójki bokami niemniej samo wstanie jest karane

 

Nie wyrzuca się za to z boiska.

 

Samo wstanie też nie jest karane w żaden sposób, jedynie opuszczenie okolicy ławki.

 

 

 

Jak wspomniałem Jokica zawiesili na 1 mecz.  I nie wiem dlaczego nie zawiesili Harrisa czy Murraya którzy wbiegli na parkiet

 

Murray nie opuścił okolicy ławki. Nawet zatrzymywał Jokica gdy ten się oddalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrzuca się za to z boiska.

 

Samo wstanie też nie jest karane w żaden sposób, jedynie opuszczenie okolicy ławki.

 

 

 

Murray nie opuścił okolicy ławki. Nawet zatrzymywał Jokica gdy ten się oddalał.

Chcesz powiedzieć że ani Harris ani Jokić nie opuścili obszaru ławki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.