Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, czyli nie tylko dla mnie NBA to tylko cyfry : ]

 

W modzie co jakiś czas wraca retro czy inny huj vintage.

 

Ciekawe, czy ludziom za X lat będzie brakować takich bad boys. I nie chodzi o kilka chwil bójki, tylko o intensywność i guts. Bo liga skręciła ekstremalnie w kierunku run&gun.

 

Nie narzekam, tylko się trochę dziwię i zastanawiam się, kiedy ludziom to się znudzi i będą chcieli oglądać znów gladiatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchalem jak Haberstroh kolorowo komentowal mecz Wizards, mowil ze Brooks chce by Beal rzucal 20 3pt na mecz, a Porter ok 6 !

Doslownie k**** !!!

Jak rok temu wlaczylem mecz Wizards to tak to wlasnie wygladalo

Mysle ze Moreyball czyli 333 alam dunk i ft troche odrywa od rzeczywistosci caly feel do gry czyli ta cala czute o ktorej mowilem i ooophm przy wsadkach ktorego nie ma Hayward

 

Zaskakujace jest to ze Warriors graja anty Morey ball czyli malo pick n rolli a James i James graja tylko pnr

 

Inna sprawa ze Bulls i Mavs to gowno nie druzyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tym drugim IL slotem? Ja byłem przeciw, przecież na rynku fa nic nie zostanie.

 

Przecież połamańcy z FA to totalny margines rynku.

 

Gramy praktycznie całym rosterem i więcej niż jedna kontuzja za bardzo rucha GMa w tym formacie i potem mamy c***owe dla obu stron matchupy gdzie jeden ma +6 meczów w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Krissa Dumna umierać nie będę.

 

Jeśli nie będzie drugiego IL, powiedzmy do 14:00, to co wyrzucę go na FA, ale wtedy:

a) dyskusję o drugim IL uważam za zakończoną,

B) Rogerowi i Marcowi życzę kontuzji kluczowych zawodników i z ciekawością poczekam, czy ich stanowisko odnosnie drugiego IL slot w sezonie 19/20 się zmieni.

 

A co do Dunna, to szkoda, bo to było moje jedyne potencjalne źródło STL. Bez niego jestem w tej kategorii totalnym ogórem. No ale limit farta i unikania kontuzji wyczerpałem w zeszłym sezonie, więc nie mam pretensji do nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.