Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

rob gdybym w końcu miał dobry draft to bym was wszystkich ojebał

 

ale k**** special move z marianem nie wypalił, ale marian jest na mojej liście one game surprise bardzo wysoko, głównie ze względu na imię marian

kogo bym nie wziął z tego c***owego fa to wynik byłby taki sam marzec, więc nie przeceniaj swoich możliwości tak jak z ruchaniem lawrence

 

teraz Łukasz na rozkładzie - papierowy tygrys

idę na fa, uważaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze najpierw paczam na mecze, w których grali moi zawodnicy. Po tym co pokazał DSJ, pizdoBrown i Dunn już założyłem, że na FG mogę w tym tygodniu położyć laskę. No trochę był szok, gdy zobaczyłem, że wygrywam w tej kategorii... ale, jak pisałem powyżej - spotkał się kulawy z dziadkiem z balkonikiem. Zapowiada się bardzo ciekawa walka do samej mety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i u Robą też z FG ciekawie. Kopiemy się po kostkach : ]

 

Z ciekawości: ile całych meczy (albo chociaż połowę) widzieliście w tym sezonie? Oglądam się skróty Bulla + z jeden jeszcze, chociaż skróty po 9 minut są dla mnie za długie. Life : ]

 

Ad rem. Czy w tej lidze ktoś jeszcze broni? Bo w skrótach widząc same udane akcje i to jak padają punkty mam wrażenie, że to jest jedna wielka rzucanina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne jest ze juz dawno ogladanie calych spotkan nie ma sensu. rano wchodzi i w 15 minutach na jakims kanaliku od biednego murzyna, masz kazdy basket, blok, steal a nawet i troche obrony sie znajdzie w takim filmiku. raptors celtics cos tam widzialem z pol meczu , troche obrony bylo ale oczywiscie tylko momentami. a tak to podobnie jak wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.