Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na przykład mam jako żywo w pamięci ten big play by Micheal Ruffin:

 

 

Za to parę lat temu zauważyłem, że już prawie w ogóle nie znam numerów z jakimi goście grają. W czasach obrazkowych spod znaku Magic Basketball i kart Upper Deck znałem całą ligę, ale jakiś czas temu, od kiedy można oglądać NBA jak człowiek, a nie partyzant w dżungli, zupełnie przestałem zwracać na nie uwagę.

 

Teraz głównie spamiętuję numerki z fantasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi numerami na koszulkach miałem podobnie. Gdy graliśmy w karty zamiast podawać wynik w liczbach mowilo się: Penny, Dee Brown, Tim albo Garniak, Magic czy też David Robinson i wszystko było jasne.

 

Dziś fatalna nocka. Dosłownie każdy spierdolił na czele z kompromitujący występem JJJa. Chłopak znów robi foul trouble w kilka minut. Gość pierdolnięty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gra Harden, nie gra Booker, Nance, Isaac i Melo zagrali piach.pl, u Marca w sumie nikt zbytnio dziś nie zawiódł (z wyjątkiem Haywarda) i z 2-6 zrobiłem 5-4. H2H at it best. Z drugiej strony jak popatrzyłem na nockę w wykonaniu graczy Lu, od razu poczułem się lepiej ;]

 

Pascal Siakam to była dobra inwestycja na dziś.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okodżi w c*** ci naszkodzi, takie mam przeczucie. Ale nazwisko jest ok.

 

Skoro Giannis ma tylko 2 mecze w tygodniu, a Wiggins opuścił już 3 mecze czyli tyle ile w sumie przez wcześniejsze 3 czy 4 sezony to c***, Okodżi chociaż doda kolorytu.

 

doszedłem do wniosku, że mam w sumie 3 typów z  wolves i jazz, a to o 2 za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.