Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Thx Roger za ten drugi slot. Od 5 dni chciałem nie mieć w składzie Jaylena Browna i nadal nie mogę go wyjebać. Aż się boję co odpierdoli jutro (liczę, że w niedzielę nastąpi mój trzeci ruch w tygodniu i pozbędę się tego fagasa).

 

Ale na FA wybór faktycznie w brud - miałem do wyboru Bazemore'a albo Justina Holidaya. Yay !!!

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazemore nietragiczny. Tez o nim myslalem gdyby nie to, ze mi sie Bagley obudzil.

 

Rob, wygląda na to, że od tygodnia chciałeś każdego, kogo pobrałem i nikogo nie dostałeś ;]

Wygląda na to, że dopiero poważne season endingi obudzą nam rynek FA.Co do niskich, to od biedy zawsze się trafi jakiś DJ Augustin, czy inny ch.ujek pokroju TJ McConnella albo I.Canaana... ale z wysokich, którzy zapewnią REBS i BLK kto został? Alex Len? Jerami Grant? No błagam... Rok temu przynajmniej można było się częstować 22 minutami Paua Gasola, w korych wykręcał 15-8-3-2. A dziś? Bieda...

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le cieszcie sie ze was znam tyle lat i ze mamy przyjacielskie stosunki bo bym was jebal tu jak k**** ta lawrence wczoraj jak do mnie wpadla.

 

co to k**** ma byc dokladanie cousinsow, porzingisow, k**** moze se olajuwona wezcie jeszcze wirtualnie wprowdzcie. zasad sie nie zmienia w trakcie gry gamonie, ale c*** juz zescie zmienili pierwszy i ostatni raz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo mowione juz rok temu ze zmiana na 2 IL, tylko wszyscy przysneli przy zakladaniu ligi.

 

Zmienic jeszcze mozemy, bo jedyni wywaleni na FA to Cousins i KP, wiec nikt jeszcze nie zyskal ani nie stracil.

 

A jak dla mnie to wszyscy mozecie sobie wziac po KP i Cousinsie, bo jak goscie od lutego zrobia po 9-5-1 z DNP co trzeci mecz to bedzie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.