Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym innym matchupie bym dostawał srogi wpierdol, ale z okazji tego, że u Jendrasa jeszcze prawie nikt nie grał, a u Millsapa trzeba sprawdzić po meczu, czy trafił do domu, jest 7-2.

 

Pewnie myślicie sobie, że wczoraj wieczorem ostro popiłem biorąc VanFleta - ale był to przemyślany ruch - Winslow był out, a Flet ma zagrać jeszcze dwa mecze - i potem oczywiście out. Chcę też szybko wyrzucić Knoxa (mecz straszny, ale miał 1 blk i 1 stl, dzięki czemu mam na razie te kategorie na plus) ale nie mam jeszcze pomysłu za kogo. Analiza trwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś czytał mi w myślach.

 

Szukałem kogoś z jako taką "trójką". Jendras jakoś wybitnie nie jest groźny, ale sam nie jestem nawet przeciętny w tej statystyce.

Do wyboru miałem E.Gordona, Carmelo i w zasadzie Fleta - każdy wchodzi z ławki. Gordon i Melo (ufff, nie wziąłem) grali ŚRO, a potem dopiero SOB i NIE. Van Flet miał mecz w ŚR, a następne w PT i SOB, więc w niedzielę już go nie będzie ----> takie maksymalne stashowanie.

 

Ale nie martw sie, niedlugo kazdego dnia bedziesz tesknil za Oraldupo.

 

OralDeepThroat... Już tęsknię - STL i 3PTS będzie bardzo brakować. Liczę, że Dunn okaże się takimi mini Oladipem, bo nikt inny u mnie nie ma na to potencjału.

 

Co by jednak nie mówić, trzeźwy draft, to trzeźwy draft. Dwa lata temu wiadomo jak to wyglądało na, a rok temu 180 stopni inaczej.

Za rok, jak Bartuś. wbijam w eko-jajeczka, rukola, buraczki i sok z pigwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.