Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

dziwny sezon. lakers Jendrasa jednak dają radę i McGee jest najlepszym z nich.

 

 

To prawda:

1. Nikt się jeszcze Lorakowi nie połamał,

2. Joe Ingles, czyli pan od WF-u, jest w top15 najlepszych graczy ligi (pod kątem Roto afkorz),

3. JaVale jest w top20 najlepszych graczy ligi (pod kątem roto afkorz),

4. LaVine rzuca 32, a Mirotic 28 pkt/mecz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjebało mi z tym FB, coś jak Garnettowi w czasie Playoffs. Dziś już 4 godziny analizuję, czy wyjebać Jaylena, czy dać mu czas na dwa następne mecze i wyrzucić go dopiero w niedzielę (a został mi tylko jeden ruch na ten gameweek)

 

 

Lepiej było grać też w FBX-y, przynajmniej człowiek mógł swoją uwagę skupić na kilku ligach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu z tym Lavinem to w sumie piekna sprawa wreszcie uwolniony, pelna swoboda na boisku, wreszcie zdrowy, zobaczymy jak dlugo. potencjal to on ma przeciez na bycie drugim kobem, wszystko potrafi. niech napierdala ile wlezie, oby tak dalej.

Ja go po cichu sobie porównywałem do Westbrooka z trójką, jeśli by się idealnie rozwinął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga noc w tym tygodniu i nikt nie gra, tak to se mogę grać k****

 

Też bym tak wolał mieć wczorajszej nocy, niestety postanowiłem zostawić Browna w rosterze... ale już dziś cierpliwości mi nie starczyło do tego grzbieta. Powinienem go wyrzucić wczoraj, a tak ten złamał jeszcze zdążył mi zajebać FG i TO's przez nockę. Aż za Lonzem zdążyłem zatęsknić.

 

Na FA taka posucha wśród wysokich, że wziąłem Wędlinę-Cartera. Nie to, że w niego wierzę, ale w Chicago nie ma już nikogo wysokiego (coś jak u Miśków i JJJa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich Harrelów to trzeba mieć cierpliwość, bo energizer z ławki raz ci zagra 15, a raz 35 minut, zależy jak się mecz ułoży.

 

k**** ten Hola-Jefferson to jest jakiś dramat, czekać na zenka 2 tygodnie, a ten gra jak kasztan. Szkoda że cwebb dziś w ft miał najlepszy dzień w historii swojego zespołu, bo że odbije mi ft się nie spodziewalem. Stl pogrzebane, sam Davis dziś miał ich więcej niż cała moja ekipa.

 

btw. na razie DAJ idzie jak burza w kwestii ft [22/26 lol], więc fitem jest bardzo dobrym jednak ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NBA gra jakiś bliźniak Karla Anthony'ego Townsa. Na pewno poszedł undrafted do ligi Wysp Świetego Tomasza i Książęca.

 

A sam wywołałem tą parówę, dałem 91$ i to na trzeźwo. Shame (jeb), shame (jeb), shame (jeb).

 

BTW, jak wygrywam 7-1, nie mam pojęcia, ale pewnie skończy się ok. 5-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W yahoo też grubsze przymuły pracują, Dwight jak zawsze ma PF/C chociaż ostatni raz na PF go widziano ze 14 lat temu. TJ Warren ma tylko SF, chociaż gra na PF w każdym meczu.

 

Aaron Gordon mega słaby - jak co roku zresztą.

 

Klay mógłby być tak uprzejmy i przestać robić mi rzeźnie w FG.

 

Batum 3/6 dość dobrych meczów, nawet miłe zaskoczenie jak dotąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.