Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Lorak sam pod sobą kopał dołki cały sezon, kisząc po 2-3 połamanych przeciętniaków nie wiadomo po co. Z tego co widzę teraz ma podobny plan ;]

Hywarda wywaliłem od razu i trzymałem Kawhiego, Mylesa oraz Thomasa. raczej ciężko ich uznać (wtedy) za przeciętniaków. z Cousinsem teraz zrobiłem błąd (i pewnie go zaraz wyrzucę), bo obiecywałem sobie, żeby już nie draftować nikogo połamanego, kto od razu zapcha IL. ale podbiłem go, aby nie poszedł za tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hywarda wywaliłem od razu i trzymałem Kawhiego, Mylesa oraz Thomasa. raczej ciężko ich uznać (wtedy) za przeciętniaków. z Cousinsem teraz zrobiłem błąd (i pewnie go zaraz wyrzucę), bo obiecywałem sobie, żeby już nie draftować nikogo połamanego, kto od razu zapcha IL. ale podbiłem go, aby nie poszedł za tanio.

Thomas byl na dlugo out z ciezka kontuzja, po powrocie gralby z LeBronem i pewnie na limicie minut przez jakis czas. W 10 osobowej lidze, nie liczac tego fluke'owego sezonun, kolo jest przecietniakiem i nie bylo sensu palic sobie aktywnego slotu zeby go kisic tygodniam (IL juz bylo zajete na Kawhi'a)

 

Kawhi i Turner zgadzam sie, ale pamietam ze pozniej w sezonie dlugo trzymales jakies balasty, np. Conleya przez miesiac.

 

 

 

A btw, chyba mielismy miec 2 IL, co nie?

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że hart to gatunek psa, a tu okazuje się, że to gość, który opierdolił mnie jednej nocy w roto kilku kategoriach.

Z kolei stary, poczciwy Lonzo niezawodnie wyjebał 28% FG i gdyby nie Dragić, to nawet bym się cieszył. A jeśli Dragonek z DSJem będą tak grać jak dotychczas, to o FG bałbym się nawet w meczu przeciwko Mazowszance Pruszków. Innymi słowy, nie widzę tego bym w tym roku grał bez Lonza (a ten przynajmniej robił niezłe AST i STL).

 

Pociesza jednak to, że początek zeszłego sezonu był podobny. Było sporo narzekania, a przecież roster, jak gówno w betoniarce, po prostu musi się uformować.

 

Na dziś mam kilku gości do wzięcia z FA, a do wyjebki Knoxa, Fleta i Browna. Nie wiem też co z Rondlem, bo pojawiają się przy jego nazwisku dwa brzydkie słowa pochodzące z łaciny: plantar fasciitis. No i czekam z niecierpliwością jak przywitają się ze mną Dunn i Howard. Zważywszy na to, że Towns i DSJ graja na poziomie ludków z FA, a Dragic zajebał mnie okrutnie w FG, wychodzi na to, że jedynym gościem z jakikolwiek cojones w składzie na tę chwilę jest Durant <proszę się nie śmiać>.

 

Zaskakuje mnie Lorak - zawsze niemal max ruchów na FA, w tym roku nic - chyba mu małolata skasowała apkę.

 

PS. Dawać ten drugi slot IL - rok temu to chyba ustalaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymałem jakimś cudem 3p i jest nieźle biorąc pod uwagę że ten huj RHJ znów nie grał i jestem w plecy 4 mecze.

 

Dziś tylko musi być rozkurw dzień ale jako że grają wszyscy najlepsi jestem spokojny. A wygrywam TO lol. Tego się nie spodziewałem, z drugiej strony Harden i James grali tylko po jednym meczu, więc dziś i jutro pewnie trochę nadrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, Osman co prawda spierdolił, ale zdążyłem z Brogdonem.

 

Trzeba zacząć deratyzację składu i pozbyć się, jak to mawia Tomek, mój kompan od wysokoprocentowych trunków, szczurów.

 

Brogdon fajny jest, wszystko robi, niczego dobrze, niczego fatalnie. Do KD się nada.

 

KAT, wyłaź w końcu z budy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.