Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Bywa.

 

Chytry jest w tym tygodniu w lidze:

FG - 3 miejsce

3P - 1 miejsce z ogromną przewagą

PTS - 1 miejsce z bardzo dużą przewagą

REB - 1 miejsce z bardzo dużą przewagą

AST - 3 miejsce

STL - 6 miejsce

BLK - 3 miejsce

 

I weź tu z takim wygraj.

 

Wygrałbym 5-4 ;]

FG i FT, as, stl i to dla mnie.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry trochę miał fuksa, bo poza Hassanem i Klajem, to każdy u niego zagrał mocno ponad swój poziom. np. Kemba trafiający 50% trójek przy 12 próbach na mecz.

True. Tzn trojki tak czy inaczej bym wygral, ale z wygrana obu STL i BLK lekko mi sie poszczescilo.

 

Ale Roger sie tam nie podniecaj za bardzo, bo u ciebie jeszcze wiekszy fluke.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrwa Lu, upiekło Ci się. 

 

Trochę tak... Tak jak w zeszłym roku. Choć gdybym się wstrzymał z wyjebaniem VanFleta, byłoby 4-5... ale w AST czułem się już tak pewny wygranej, że nie czekałem. My bad.

Żeby było w pełni jak rok temu, to czekam jeszcze na jakiś stat correction Duranta i dopisanie mu jednej AST ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RHJ says hello. Jakie to jest wkurwiające - jak ktoś jest day to day, to nie dają INJ i tak będziesz kisił frajera na Bn przez 10 dni.

 

Dwight Howard (back) is not traveling with the Wizards on their five-game road trip.

 

Dziś chcę znaczek IL przy drewniaku, k.urwa mać !!! W ogóle to jakaś parodia, że np. Ingram dostaje IL (a nie jest kontuzjowany), a ja czekam do usrania aż jakiś jebaniec z yahoo w posklejanych taśmą okularkach zdecyduje - no tak, może w końcu damy to IL Dwightowi.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.