Skocz do zawartości

H2H FUCK 2018/19


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

zdalem sobie sprawe ze mam 

Love w Cavs potencjal na Minnesota Love i potencjal na tankujacy Love 35 gier i pakowanie 

Jimmy 28-7-7 i Jimmy tu tam i Jimmy zawieszony, marudzacy z chorym lokciem pauzujacy 5 gier byle doczekac do trejdu 

Hayward 50-40-90 5 as 1 stl albo Hayward 20 minut troche nie ta noga 

 

nie mowie  byli wzglednie tani jak na to co moga zagrac ale ani tu Jerk off potential jak przy Williem , taki safe bet na 7 miejscez potencjalem na rozjebke w obie strony  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** zastanawiałem się nad tym noelem

 

w pre wyglądał super (jak na siebie), ale to cały czas pre. chociaż uważam że to może być jego breakout year, tym bardziej jak Adams się połamie, a tacy duzi biali goście bez skilla nadrabiający walką i agresją zawsze się łamią na dłużej prędzej czy później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Roger, da się jakoś zmerger'ować dwa konta na yahoo? Odnalazlem hasło do starego konta.

 

Wątpie choć sprawdzę to dziś.

 

Co do Noela to wziąłem go nie dlatego, że w niego super wierzę, a dlatego że już na starcie miałem od Pe wpierdol w ilości rozegranych spotkań na -5, więc chciałem wyrównać to pobraniem gracza, który zagra(-ł) dziś. W sumie to nawet się spisał jak na ilość minut które dostał. Dodatkowo poszło info, że Adams był game time decision, więc liczyłem że albo nie zagra albo ograniczone minuty ale jak widać niezbyt się to sprawdziło.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co Andrzejku, kończymy na 8-1?

 

Muszę przyznać, że mam spory fakt, że na początku sezonu trafiłem na Jendrasa - nie gra Westbrook, do tego w jego rosterze jest pięciu Lakersów, którzy w tym gameweeku grają tylko dwa mecze. O ile Jokić nie wypierdoli z trampek, to powinno być ok.

 

Przed sezonem brałem Jaylena (średnio dziś zaczął) i Winslowa żeby nabić jak najwcześniej najwięcej meczów. Martwi jednak kontuzja Winslowa, kontuzja Drwala oraz wszechpizdowatość Knoxa. Na szczęście mam jeszcze 3 ruszy w tym tygodniu, więc na starcie z bułą będę dobrze przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie byłoby to przełożyć stricte na nasze FB. W skrócie:

 

...Andrzej Cymorek, Maciej Bołdak, Filip Chytrzyński... wszyscy ci goście,

...matchup, który miałem na Chytrego nie mógł się udać na matchup z Bołdasem,

...wygrałem kilka bitew, przegrałem kilka bitew, ale się napierdalaliśmy, oj jak się napierdalaliśmy,

...ludzie mówią, że jestem pierdolnięty, gdy siedzę pół nocy i analizuję statystyki, co zrobiłem źle i co powinienem zrobić inaczej,

...musisz być trochę nierówno pod sufitem żeby grać w FB od 2004 roku,

...młody kolego, pozwól, że dam Ci radę - niektórzy będą chcieli Cię wyruchać na trejdach,

 

Trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku !!!!!*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*nie licząc czasu od połowy kwietnia do połowy października

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.