Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

A więc jednak :)

 

 

Here’s a transcript of what George said in the said episode, per RealGM.

“It’s been very stressful,” said George. “It has not been an easy decision. I 100 percent appreciate Laker Nation for wanting me to come back home, for wanting to play in front of them.

“I wanted to come here a year ago prior to going to OKC. Unfortunately, I wasn’t traded to the Lakers. The Lakers didn’t grab me.
I was traded to Oklahoma. And that has been a beautiful thing for me.”

 

Dobra, to kto pierwszy tą teorię sprzedał zgłaszać się! bb2? Jasiu? Bo chcę spytać o kolejne przewidywane ruchy Lakers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak :smile:

 

Here’s a transcript of what George said in the said episode, per RealGM.

“It’s been very stressful,” said George. “It has not been an easy decision. I 100 percent appreciate Laker Nation for wanting me to come back home, for wanting to play in front of them.

“I wanted to come here a year ago prior to going to OKC. Unfortunately, I wasn’t traded to the Lakers. The Lakers didn’t grab me.
I was traded to Oklahoma. And that has been a beautiful thing for me.”

Dobra, to kto pierwszy tą teorię sprzedał zgłaszać się! bb2? Jasiu? Bo chcę spytać o kolejne przewidywane ruchy Lakers ;)

 

Dla mnie to pogrubione świadczy o tym, że PG13 jest półgłówkiem... Zamiast przejść do LA jako FA zeby jego nowa druzyna nie musiala oddawac za niego assetów i miec lepszy start, to oczekiwal ze pozbędą się dla niego talentu, tylko po to zeby połechtać jego ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna trąbie, że George ma cos nie tak z głową od czasu kontuzji, fani Pacers od lat o tym pisali że to primadonna.Samo to ze woli grac z Westbrookiem niz Lebronem w LA zle o nim świadczy.Szkoda że nie przyszedł tu jako 3 opcja obok Lebrona iLeonarda, ale jak myślę że większość chciala go tu jako lidera i twierdziła ze jego fatalne podejście do gry w OKC, to wynik tego ze chce iść do Lakers i mysle o tym ze mogl tu być liderem zamiast Lebrona to az mnie telepie.

 

Natomiast jest problem przez ten komunikat, bo Kawhi tez wydaje się miec nie bardzo pod kopula.Lakers nastawiają sie na podpisanie go za rok i to pewnie skończy się jak z Georgem.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna trąbie, że George ma cos nie tak z głową od czasu kontuzji, fani Pacers od lat o tym pisali że to primadonna.Samo to ze woli grac z Westbrookiem niz Lebronem w LA zle o nim świadczy.Szkoda że nie przyszedł tu jako 3 opcja obok Lebrona iLeonarda, ale jak myślę że większość chciala go tu jako lidera i twierdziła ze jego fatalne podejście do gry w OKC, to wynik tego ze chce iść do Lakers i mysle o tym ze mogl tu być liderem zamiast Lebrona to az mnie telepie.

Natomiast jest problem przez ten komunikat, bo Kawhi tez wydaje się miec nie bardzo pod kopula.Lakers nastawiają sie na podpisanie go za rok i to pewnie skończy się jak z Georgem.

Pewnie tak się skupili na Jego nodze że zapomnieli mu zrobić tomografii głowy.

Spoko, niech gra a OKC niech płaci i zapewne niedługo płacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wrażenie po tych ostatnich doniesieniach, że Leonard to ,,bystrzacha" pokroju jak George. Jeżeli tak, to za rok może być różnie z tym FA, bo jakoś nie wierzę w pojednanie James&Irving i dołożenie Butlera jako plan B...

 

Szczerze mówiąc nie obraziłbym się gdyby za rok skończyło się na Butlerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie żuję popcorn czytając posty o Lakers w pozycjach 6-9 na zachodzie, potem o byciu top2-3 na zachodzie, ale tak między Bogiem a prawdą, to kiedy w tym temacie zaczną się pojazdy, że LeBron przyszedł tutaj dograć do emerytury, opierdala się w obronie, nabrał do składu przeciętniaków i blokuje rozwój młodych (Randle never forgotten [*])? Przy bilansie 2-3 czy jednak chwilę później?

 

Przyszedł i z gębą pełną popcornu dostarczył tenże quality content, przez który zacząłem mieć flashbacki z 2012, kiedy to w północno - zachodniej Norwegii zużywałem ostatnie kilobajty internetu via gprs, by pobierać świeżutkie posty o talencie, który wtedy spływał do LA. To był chyba najlepszy rok w historii forum. Z tematu LAL wylewały się sny o potędze, dosłownie wszędzie można było natknąć się na perełki w postaci postrzelonych postów ai3, prime time wypowiedzi Biała Czekolada, fachowych gównoburz pełnych statystyk oraz jedynych w swoim rodzaju ognistych wywodów Bastilliona. Po godzinach można było przeglądać łapu-capu, w którym każda strona z tego okresu była szczerym złotem.

 

Dziś wszyscy jesteśmy starsi, bardziej zgorzkniali i bogatsi o doświadczenia z kolapsu z 2013. Dlatego uważam, że ten transfer sportowo jest ryzykiem na zbyt wielu poziomach:

 

- biologia: choćby nie wiem jak ten Lebron dbał o siebie, regres możliwości fizycznych wreszcie kiedyś nastąpi. albo naturalnie, albo przez kontuzję, a im sportowiec starszy, tym cięższe po nich powroty

- konflikty: ball - rondo, stary balla - lebron, i wuj wie kto jeszcze

- support: już wiemy, że nie będzie tu nic specjalnego bez podpisu KL, wyjmij lebrona z powodów z punktu 1 i ta ekipa rozmija się z PO

- sam Lebron: czy jemu będzie chciało się ciągnąć drugich Cavs przez dziki Zachód?

 

pozostaje tylko życzyć tego, że ktoś w LAL porządnie przemyślał plany A B C D, Lebron a) nie pozbędzie się mentalności czempiona b ) kalifornijskie powietrze będzie służyło mu lepiej niż Nashowi, i że to wszystko nie skończy się mighty kakauem jak 5 lat temu. Bo nie chce mi się czekać kolejnych lat aż w LAL znów wreszcie zagości poważna drużyna.

Edytowane przez Jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.