Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

no może jakiś bardzo late late first w trzeciej dziesiątce to bym dał, ale na pewno nie pick w loterii, Lonzo zostały juz tylko dwa lata taniego kontraktu, statystycznie te jego cyferki wyglądają tragicznie (41% FT to jakiś ponury żart), mimo że ma przebłyski zwłaszcza w obronie i potencjał na gracza rotacji, ale nie czarujmy się, że koleś będzie więcej niż solidnym rolesem 

może odżyje jak Russel jak go oddadzą, choć w tym wypadku trzeba oddać że Ball to tragiczny shooter, ale za to niezły podający i dobry obrońca, czyli w zasadzie z tymże Russelem tworzyli by nawet całkiem komplementarne duo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi Teague :)

 

 

A ja uważam, że może tutaj dojść do paradoksu, nazwijmy go "paradoksem R&D". Randle and D'Angello. Obaj zaczęli grać o wiele lepiej jak opuścili Lakers i teraz ktoś może chcieć skorzystać z tegoż paradoksu, z prawa serii i wyciągnąć Ingrama lub Lonzo licząc właśnie na taki sam scenariusz.

Jest gorzej, Bulls myśleli o Rubio :/

Jestem w sumie mocno ciekaw realnej wartości Balla. Z jednej strony pokazywał potencjał na fajne granie, z drugiej ten rzut i kontuzje... no nie mam pojęcia na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że Randle z Russellem nagle wystrzelili po odejściu z Lakers.

 

Randle IMO robił w LA rok do roku większe postępy niż teraz w Pelicans, gdzie w zasadzie jedyne co to zaczął rzucać więcej trójek. Russell z kolei pierwszy sezon w Nets miał taki sobie.

 

Jeżeli coś mamy wynieść z tych przykładów, to że powinniśmy mieć więcej cierpliwości do młodych graczy i nie rezygnować z nich, jeśli po dwóch-trzech latach nie są all-starami.

 

A co do Balla, to oczywiście jako scorer jest słabiutki, ale też warto zwrócić uwagę, że w drugim sezonie jednak zanotował postęp - TS skoczyło mu z ponad 44% na prawie 49%, mimo że nie mógł normalnie przepracować offseasonu. Niech poprawi się o kolejne 4-5 punkcików i już nie będzie dramatu.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto uważa że tegoroczne zachowanie lebron nie wpływa na jego legacy jest żałosny!

Oczywiście że wpływa

Wychodzi że lata ukrywania faktów o zachowaniu jamesa zdały się na nic

Robił syf w cle w mia w cle i teraz w lal, olewał trenerów, wymuszał trady itp

Nie umniejsza to ośmiu finałów ani bycia top 5 all timer ale sorry to jak potraktował młodzież z Lakers, fanów to wstyd i bardzo mocno uderza w niego jako kreowanego na super kolesia

 

Ja się cieszę że Lakers nie wejdą do po, nie dlatego że nie lubię Lakers (nie głównie) ale dlatego że lebron nie zasłużył w tym roku żeby tam być

Dzięki niebiosom że to nie 2schod bo znowu byłaby śpiewka jaki to on jest niesamowity

Zjebał ten sezon lakersom aż przykro patrzeć, zjebał chemię, nadzieję i wiarę w swoje możliwości wśród młodych

Nie żebym jakoś specjalnie wysoko miał ich w rankingu potencjalnych gwiazd ligi ale widać było że dobrze im się razem gra, po tym co zrobił James z magicem nie widać w nich woli walki

Żenada lebronku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joseph fritzl ma racje wszystko wina Lebrona..dodam  też że:

 

gdy truskawka obca, lepsza niż z polskiego pola - wina lebrona

 

gdy pedofil się kręci w pobliżu przedszkola - wina lebrona

 

gdy w sklepie z półek zeszła coca-cola   - wina lebrona

 

gdy na statku błędnie wskazuje busola - wina lebrona

 

gdy popsuła się Tobie video gier konsola - wina lebrona

 

i gdy pociąg nie zatrzymał się na stacji Tuchola - wina lebrona

 

i gdy przed twym samochodem wyrosła topola.. to też wina lebrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to chyba jedyny element, jaki poprawił (o ile można tu mówić o poprawie, a nie po prostu o zielonym świetle od trenera).

Nom, nie zauważyłem, że o tym wspomniałeś. Ale dla mnie Randle ani nie jest tak dobry, ani nie byłby dobrym fitem żeby rozpamiętywać jego brak. Za to oddanie Zubaca i O'Bryanta za free to już jakiś dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto uważa że tegoroczne zachowanie lebron nie wpływa na jego legacy jest żałosny!

Oczywiście że wpływa

Wychodzi że lata ukrywania faktów o zachowaniu jamesa zdały się na nic

Robił syf w cle w mia w cle i teraz w lal, olewał trenerów, wymuszał trady itp

Nie umniejsza to ośmiu finałów ani bycia top 5 all timer ale sorry to jak potraktował młodzież z Lakers, fanów to wstyd i bardzo mocno uderza w niego jako kreowanego na super kolesia

 

Ja się cieszę że Lakers nie wejdą do po, nie dlatego że nie lubię Lakers (nie głównie) ale dlatego że lebron nie zasłużył w tym roku żeby tam być

Dzięki niebiosom że to nie 2schod bo znowu byłaby śpiewka jaki to on jest niesamowity

Zjebał ten sezon lakersom aż przykro patrzeć, zjebał chemię, nadzieję i wiarę w swoje możliwości wśród młodych

Nie żebym jakoś specjalnie wysoko miał ich w rankingu potencjalnych gwiazd ligi ale widać było że dobrze im się razem gra, po tym co zrobił James z magicem nie widać w nich woli walki

Żenada lebronku

Trudno się nie zgodzić. Każdy lubi być chwalony, a nie krytykowany. Nie dziwne, że im nie zależy. Rozwalił ducha zespołu.

To tak jak z laskami. Dużo łatwiej zaciągać do łóżka ładne panny na pierwszej randce, gdy je chwalimy waląc ściemę niż krytykujemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, nie zauważyłem, że o tym wspomniałeś. Ale dla mnie Randle ani nie jest tak dobry, ani nie byłby dobrym fitem żeby rozpamiętywać jego brak. Za to oddanie Zubaca i O'Bryanta za free to już jakiś dramat.

 

Zubac był zawodnikiem, który tam najlepiej rzucał wolne, poza nim tylko KCP ma w tym sezonie skuteczność >80%

 

taka ciekawostka, o której może mało się mówi, ale trochę pokazuje jaka jest suma talentu tej drużyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joseph fritzl ma racje wszystko wina Lebrona..dodam też że:

 

gdy truskawka obca, lepsza niż z polskiego pola - wina lebrona

 

gdy pedofil się kręci w pobliżu przedszkola - wina lebrona

 

gdy w sklepie z półek zeszła coca-cola - wina lebrona

 

gdy na statku błędnie wskazuje busola - wina lebrona

 

gdy popsuła się Tobie video gier konsola - wina lebrona

 

i gdy pociąg nie zatrzymał się na stacji Tuchola - wina lebrona

 

i gdy przed twym samochodem wyrosła topola.. to też wina lebrona.

a ja myślałem że Tuska

 

 

Pisz co chcesz ale faktom zaprzeczyć swoim postem nie potrafiłeś

Ironizuj, wyśmiewają, rób z siebie większego Buffona niż jesteś

 

Ale fakty są takie

Lebron zniszczył mentalność tego zespołu, zasiał niewiarę w swoje możliwości wśród młodych, zmieszał ich z błotem i spuścił w trade deadlineowym kiblu a później oczekiwał że jak gdyby nigdy nic staną za nim murem i będą za niego umierać

A oni tym popchnieciem kuzmy pokazali mu gdzie mają jego przywództwo, gdzie mają wieczna krytykę ich gry i jego samego

Lebron wciąż winił ich, krytykował a sam olewał grę i niejako odcinał kupony

Winę ponosi on jako lider, jako zawodnik i poniekąd jako (cichy) gm

Lakers bez niego grali kupę i temu nikt nie przeczy

Z nim grali równie wielkie nic i to kolejny kamyczki,ej do tego zaśmieconego ogródka przed staples center

no i w sumie dobry pomysł

On i lonzo niech spokojnie zdrowieją, nie ma sensu spinać się w tej części sezonu

 

 

Nurtuje mnie jedno pytanie- lebron zostanie w Lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike BresnahanKonto zweryfikowane @Mike_Bresnahan

 

Brandon Ingram will miss the rest of the season because of deep venous thrombosis in his right arm, the Lakers just announced. DVT is typically associated with a blood clot in the affected area. His shoulder had been hurting him, causing him to miss two games.

 

Fuck, to z Ingramem wygląda groźnie.

 

eh kiedy myślisz, że nic już się bardziej nie może spierdzielić...

 

Nom, nie zauważyłem, że o tym wspomniałeś. Ale dla mnie Randle ani nie jest tak dobry, ani nie byłby dobrym fitem żeby rozpamiętywać jego brak. Za to oddanie Zubaca i O'Bryanta za free to już jakiś dramat.

 

Zgadzam się. Wypowiadałem się w kontekście narracji, że Randle z Russellem nagle poza Lakers wystrzelili.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ingramem jak źle pójdzie to koniec kariery.

Nie znam się, ale ogólnie jprdl.

Serio aż tak źle? Nie jestem fanem, ale brzmi to poważnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.