Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

A to inne drużyny nie miały kontuzji i problemów? W Houston na dłużej wypadali Paul czy Capela, w Denver Barton, Harris czy Millsap. W Minnesocie Butler drama, w New Orleans kontuzje i Davis drama.

 

Wiele klubów ma problemy, a nie tylko Lakersi.

 

W ilu drużynach najlepszy zawodnik wypadł na 1/5 sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię. Jendras ma absolutną rację.

Każdy kto stawiał na Lakers w playoffs liczył że Lebron rozegra pełny sezon a nie zaliczy najdłuższą przerwę w karierze.

 

Lakers z LBJ są .533 (24-21)

 

Te .533 dalej było by tylko 9 seed na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartujmy, przecież porównanie kontuzji Bartona czy Harrisa w Nuggets ma się nijak do absencji Lebrona w Lakers.

teraz gdy wiemy jak rozwinęli się rolsi Nuggets można tak mówić, ale gdyby przed sezonem ktoś powiedział, że Sap z Harrisem opuszczą 50+ spotkań, to mało kto by wierzył w wynik lepszy niż doczłapanie się do PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczyna usprawiedliwianie brakiem play-offów wypadnięciem Jamesa. Weźcie te kilkanaście spotkań bez niego na klatę.

Proszę, przyznajcie po prostu, że ten sezon wam totalnie nie wyszedł i jako organizacja niestety stajecie się największym rozczarowaniem sezonu.

ja tam nie czuje żadnego rozczarowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana

Toronto

Brooklyn (w momencie kontuzji to LeVert był tam najlepszym grajkiem)

 

Na zachodzie też w GSW Curry (arguably najlepszy zawodnik) miał sporą przerwę.

Jakby przyjąć jako kryterium 10+ meczów absencji najlepszego gracza na tym etapie sezonu, to nawet całkiem dużo tych drużyn:

Raptors, Celtics, Nets, Bulls, Knicks, Hawks, Pacers, Clippers, Lakers, 76ers, Thunder, Warriors, Cavaliers, Suns, Wizards Pół ligi wychodzi, 15 drużyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę Cię. Jendras ma absolutną rację.

Każdy kto stawiał na Lakers w playoffs liczył że Lebron rozegra pełny sezon a nie zaliczy najdłuższą przerwę w karierze.

A jaki mają bilans Lakers po All-Starze grając już z Lebronem na piekielnie ciężkim terminarzu?

 

Zresztą nawet z Jamesem mają bilans na pograniczy PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczyna usprawiedliwianie brakiem play-offów wypadnięciem Jamesa. Weźcie te kilkanaście spotkań bez niego na klatę.

Proszę, przyznajcie po prostu, że ten sezon wam totalnie nie wyszedł i jako organizacja niestety stajecie się największym rozczarowaniem sezonu.

Takie szczere pytanie - co fani LAL mają wziąć na klatę?

Czy oni odpowiadali w jakikolwiek sposób za kontuzję Jamesa? Za jego przygotowanie fizyczne? Za decyzje Magica o FA? Za wybory draftowe przez Pelinkę?

Ja wiem, że Ty o ostatnim ECF Bostonu mówisz jako o swoim największym życiowym osiągnięciu, ale mnie naprawdę szczerze ciekawi co takiego fani LAL mają wziąć na klatę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

 

- rolesi i przede wszystkim defensywa Nuggets

- PG13

- Griffin

- Kings (zwłaszcza Fox)

 

to takie najbardziej pozytywne zaskoczenia tego sezonu.

 

Chciałbym zwrócić uwagę też na pewnego gracza Nets, który z totalnego cancera zamienił się w dość widowiskowego gracza z bardzo dobrym, chociaż nie TOP15 ligi impactem ;)

 

Mnie jeszcze pozytywnie zaskoczył zdrowy Gallo, którego po prostu przyjemnie się zawsze ogląda i w ofensywie jest kapitalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana

Toronto

Brooklyn (w momencie kontuzji to LeVert był tam najlepszym grajkiem)

 

Na zachodzie też w GSW Curry (arguably najlepszy zawodnik) miał sporą przerwę.

 

Ja mówię o 1/5 w skali całych rozgrywek, a nie na dziś. W takiej sytuacji 1/5 w przypadku LeBrona zamieniłaby się na prawie 30% rozegranych meczów. :)

 

No i trochę na siłę wstawiasz ten Brooklyn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczyna usprawiedliwianie brakiem play-offów wypadnięciem Jamesa. Weźcie te kilkanaście spotkań bez niego na klatę.

Proszę, przyznajcie po prostu, że ten sezon wam totalnie nie wyszedł i jako organizacja niestety stajecie się największym rozczarowaniem sezonu.

Usprawiedliwiać to moglibyśmy brakiem Lonzo.

W przypadku Lebrona sprawa jest oczywista.

Brak Lebrona = brak Playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozpętała się mała burza, ale Wy trochę nie rozumiecie, o chodzi. 

 

Intencją komentarza dotyczącego kontuzji Jamesa było odniesienie się bezpośrednio do przytoczonych tu prognoz przedsezonowych. Zresztą nawet wtedy pojawiały się głowy, że jeśli LeBron wypadnie z jakąś kontuzją to Lakers mają przesrane itp. 

 

To nie jest kwestia usprawiedliwiania kogokolwiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szczere pytanie - co fani LAL mają wziąć na klatę?

Czy oni odpowiadali w jakikolwiek sposób za kontuzję Jamesa? Za jego przygotowanie fizyczne? Za decyzje Magica o FA? Za wybory draftowe przez Pelinkę?

Ja wiem, że Ty o ostatnim ECF Bostonu mówisz jako o swoim największym życiowym osiągnięciu, ale mnie naprawdę szczerze ciekawi co takiego fani LAL mają wziąć na klatę. 

Niech nie płaczą po prostu, bo Lebron nie wypadł na cały sezon, by tak lamentować. Poza tym inne drużyny też musiały radzić sobie z problemami.

Te teksty o największym życiowym osiągnięciu to daruj sobie, bo nie wiesz, kto jest po drugiej stronie monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.