Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli trafienie 7 rzutów w decydującym meczu sezonu to jest braniem ciężaru gry na siebie?

Oj RappaR. Branie ciężaru gry na siebie nie zawsze oznacza że się ten ciężar udźwignie.

I też nie oczekuję tego od Lebrona. Ale za to oczekuję że nasz najlepszy, najbardziej doświadczony zawodnik, lider, od którego najwięcej zależy będzie chociaż próbował. A On tego po prostu nie robi.

Oglądam mecze i brakuje mi strasznie Lebrona w końcówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz przegapilem pierwsze salwy, kobowcy ustawili dyskusje tak, ze w najgorszym wypadku kobe by tez nie wszedl z takim skladem czyli w najgorszym wypadku, kobe >= lbj

Już mi się nie chce po raz kolejny przeglądać postów ale to jakiś Twój wymysł.

Chyba że coś przegapiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę to co memento napisał, niż to co Ty, że Ingrama wychowacie na drugiego Kobiego.

A ja bym wolał żeby dyskusje nie były manipulowane.

 

Przez Ciebie również.

 

Ja tam użyłem słowa "może".

Nie wiem czy wiesz ale każde słowo ma znaczenie, dlatego się ich używa.

Pomijanie takich słów to celowe przeinaczanie pierwotnej wypowiedzi.

A na to nie ma zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nic zaskakującego nie powiedział, ot kolejny kamyk do ogródka Waltona.

 

Niebawem mecze z Clippers, a Lakers wciąż nie uzupełnili ostatniego miejsca w rosterze. Dodatkowo słychać cos o jakimś zainteresowaniu Gortatem ze strony Raptors natomiast o podchodach Magica cisza.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Raptors Gortat tak naprawdę?

 

ciekawa ankieta:

 

https://twitter.com/DuncanSmithNBA/status/1102472545603907586?s=19

 

proporcje mogą zaskakiwać

 

Ujiri ma łeb na karku - pewnie chce się zabezpieczyć w razie starć z Sixers. Gasol i Ibaka to dobre plastry na Joela, ale obaj miewają kontuzje, trzeba się też liczyć z tym, że w PO jeszcze więcej ataku Philly pójdzie przez Embiida, a to może oznaczać szybkie wyfaulowanie Marca lub Serge'a.

 

Zresztą wystarczy spojrzeć na dzisiejszy boxscore z meczu z Pistons - przeciwko duetowi Blake, Drummond Marc zaliczył 6 fauli, Siakam 5.

 

Chyba wywołałem - Lakers, Raptors i Spurs wg Przeglądu Sportowego rozmawiają z Gortatem

https://www.przegladsportowy.pl/koszykowka/nba/marcin-gortat-zostanie-graczem-los-angeles-lakers/70v1m4t

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piszesz to do mnie, bo?

Pisalem wczesniej do innych a Ty zaczales (sam z siebie!) bronic ich stanowiska/rozwijac temat.

 

Aha no i zebysmy byli w pelni dokladni to piszac na otwartym forum (a nie przez PM) to pisze do (potencjalnie) calego swiata a nie do "Ciebie". Ot tylko Cie cytuje.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujiri ma łeb na karku - pewnie chce się zabezpieczyć w razie starć z Sixers. Gasol i Ibaka to dobre plastry na Joela, ale obaj miewają kontuzje, trzeba się też liczyć z tym, że w PO jeszcze więcej ataku Philly pójdzie przez Embiida, a to może oznaczać szybkie wyfaulowanie Marca lub Serge'a.

no dobrze, ale Janusz tam nie pójdzie by być 3 centrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem wczesniej do innych a Ty zaczales (sam z siebie!) bronic ich stanowiska/rozwijac temat.

 

To jest początek mojego pierwszego posta skierowanego do Ciebie w omawianym temacie:

 

"Nie żebym uważał, że Kobe by coś tutaj zmienił".

 

Nie broniłem niczyjego stanowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.