Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz lakers stracą matematyczne szanse na awans

Jest już cienka linia obecnie a gra nie napawa optymizmem.

 

Ciekawe czy Bron nie poświęci ostatniego miesiąca na rehab.

 

Niby goni cyfry ale z drugiej strony zdrowie które pozwoli mu przedłużyć karierę.

 

Może się taka rehab przydać gdy nastroje słabe.

Tylko żal mi wtedy kibiców którzy na marzec kwiecień szykowali się na mecze. Właściciele drogich karnetów tez mogą tylko stracić.

 

Porażka z clippers to minus dwa z marszu.

 

Clippers nie chcą swojego picku zachować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James popełnił błąd, gdyż nie wybrał najlepszego teamu pod względem sportowym. Pewnie rodzina, biznesy wszystko super, ale jeśli rezygnujesz z poważnego grania, z realnej szansy o mistrzostwa, to rozczarowanie pozostanie, bo z kariery można było wycisnąć więcej.

Najwyrazniej na tym etapie kariery dla lebrona najwazniejszy jest space jam 2.

 

Za dlugo trwa juz dolowanie lakers dla mnie, 7 lat od ostatniego wygranego meczu w playoffs mija w tym roku. Najgorsza dekada w historii organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fluber, problemy z ramieniem, choć zakładam, że już zapewne wiesz :)

 

Co by nie mówić - Lakers poza po z Jamesem u sterów to sporej rangi sensacja.

 

Luke do zwolnienia po sezonie - to pewne. Miło byłoby wziąć trenera z jakimś doświadczeniem w lidze - chętnie zobaczyłbym kogoś, komu Lebron nie wskoczyłby od razu na głowę. Pytanie jednak kto miałby to być? Thibo czy Vogel to nazwiska, które z racji braku angażu pierwsze przychodzą na myśl, ale oni nie sprawdzali się ostatnimi czasy w lidze, więc szukać powinni kogoś innego. Z trójki Lue, Kidd, Jackson, gdybym miał komuś powierzyć prowadzenie zespołu, to postawiłbym raczej na tego trzeciego, choć wiadomo, że i jemu do ideału bardzo daleko.

 

Z dobrych wieści - przy dobrych wiatrach są w stanie zrobić top10 w nadchodzącym drafcie :D (january, liczę na jakieś scoutingi :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba czas, w którym muszę zacząć odszczekiwać swoje przedsezonowe zachwyty nad pryzjściem LBJ i przepraszać Vana...

 

https://www.facebook.com/NBAMemes/videos/411427889660542/

 

Coraz bardziej przekonuję się, że gość przyszedł do LA tylko po to by świecić gębą w filmach i reklamach (tak, wiem, naiwny byłem myśląc, że ma większe ambicje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dużo fanów lakers.

 

7 lat to na prawdę kawał czasu aby starych fanów rozczarować i zniechęcić czasem na serio a nowym fanom którzy od paru lat kibicują lakers organizacja nie dała nic.

 

Tu nawet nie chodzi o rozczarowania w PO i przegrana seria bo było ich ostatnio nic czyli wcale. I raczej tulanie się w ogonach ligi.

 

Zdumiewa mnie w taki pozytywny sposób fenomen fanów lakers.

 

Od lat się bardzo złe dzieje wyniki marne a mimo wszystko fanów aktywności wpisów i szukanie pozytywów jest bardzo dużo.

 

To dobrze świadczy o kibicach akurat bo prawdziwa wartość oceniasz w biedzie a nie podczas mistrzowskiego runu.

 

Tylko obecnie ta miłość jest nieodwzajemniona.

 

Tu całkowicie nie widzę tych pozytywów których czytałem przez lata.

 

Chciałbym być dobrze zrozumiany.

 

Organizacja jeżeli chodzi o wyniki jakość gry i kulturę wokół klubu robi raczej Wam pod górkę.

 

A zapaleńców co roku wierzacym w klub choć niedawno przyjmowałem z mega zdziwieniem teraz powoli podziwiam.

 

Trzeba mieć sporo miłości w sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/NBAMemes/videos/411427889660542/

 

Coraz bardziej przekonuję się, że gość przyszedł do LA tylko po to by świecić gębą w filmach i reklamach (tak, wiem, naiwny byłem myśląc, że ma większe ambicje).

 

Tak mi się przypomniało:

Szkoda tylko Ingrama i LeBrona (od końcówki z Pels zaczął nawet dodatkowo zajebiście bronić, filmiki cisnące go na TT chyba pomogły ;>),

ehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w kontekście Lebrona obawiam się tylko o to, o czym napisał Kubbas. Mianowicie, czy z Królem na parkiecie nowy coach będzie miał szansę wprowadzić jakiekolwiek sensowne schematy w ataku, czy też nadal to Lebron będzie rządzić niepodzielnie ofensywą. Walton w zeszłym roku był w stanie usprawnić atak, w tym, mając teoretycznie lepszy skład, ofensywa funkcjonowała o wiele gorzej. Fizycznie, poza tą nieszczęsną kontuzją, Lebron pokazał się nieźle, więc o to, że skończy się przed upływem kontraktu nie obawiałbym się.

 

Fajne jest to, że potencjalnie paczka z top 10 pickiem + Kuzma + Hartem może stworzyć okazję do pozyskania 3 bardzo dobrego gracza (Lebron + FA jako podstawa), bez konieczności oddawania Ingrama i Lonzo :smile:

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę beka, ale najbardziej pozytywny dla Lakers moment sezonu to Demps nie biorący Ingrama podczas trade-deadline.

 

To latem zapewne do Ingrama dostanie dorzucony ten pick w loterii, więc oferta Lakers będzie jeszcze lepsza niż teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Ingram zostanie wycofany z oferty, a Pelicans skończą z jakimś przeciętniakiem typu Brown jako centerpiece wymiany.

Lebron potrafił oddać jedynkę draftu (w sumie nawet 2 jedynki )żeby pozyskać Love, więc myślę że dalej będzie próbował pozyskać Davisa i żadne Lonzo czy Ingramy nie mogą spać spokojnie, a ten pick w loterii to dużo lepszy asset niż był wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje miały wpływ na wynik drużyny, wątpię, żeby ktokolwiek z tym polemizował. Raczej polemizują z tezą, że kontuzje były główną przyczyną wyniku drużyny.

 

Ale taka teza nie padła, przynajmniej nie z mojej klawiatury. Ba, nawet napisałem osobnego posta, żeby nie było żadnych niejasności. Nie może być więc mowy o dwóch różnych perspektywach, jest tylko wyolbrzymiona reakcja na wypowiedź, która została przeinaczona i zinterpretowana jako próba zrzucenia całej winy za niepowodzenia drużyny na kontuzje (a jak wiemy, Lakers zawsze są winowajcami wszystkich swoich porażek, każda sugestia, że w grę mogły wchodzić czynniki niezależne powoduje u gawiedzi kociokwik). Trzeba naprawdę dużo złej woli, żeby tak to odczytać. Z mojej strony zero szacunku dla takich manipulatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie, który z wysokich w okolicach 10 picku najlepszy?
 

Lakers Raw@LakersRaw

According to @stephenasmith there is a possibility of Doc Rivers becoming the next Lakers head coach.

The possibility has also been confirmed by @ramonashelburne “Doc Rivers name has been heard in the wind” -Ramona Shelbourne

 
Ciekawe ile by to Lakers kosztowało, bo Rivers pod kontraktem. :smile:

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers dla FA nie są na moje super fajną opcją. Przyjść do zespołu z założeniem, że jest się w cieniu LeBrona, który dodatkowo wiek ma już słuszny i usprawiedliwiający indolencję w defensywie? Jak będzie sukces, to będą mówili, że dzięki LBJ, jak będzie źle, to będzie "wina supportu". No nie wiem, Clippers jacyś fajniejsi się wydają, też jest słońce, ciepło i plaża :)

 

Jeszcze może być tak, że za parę lat będzie się mówiło, że ten LBJ w Lakers to nie było dla organizacji nic dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.