Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu mój ulubiony zawodnik wylądował w Lakers, cóż to będą za cudowne 4 lata <3.

Myślisz, że po tym ruchu są szanse, że Ingram i Randle zostaną w LA?

 

Bo jednak byłoby dziwne, gdyby Lakers zostali ze składem: Ball - KCP - Ingram - James - Randle.

 

Jedno jest pewne. Lakers będą w play-offs w przyszłym roku, nareszcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będą kolejne ruchy, bo Kawhi chce do LAL, a LAL z Bronkiem chcą jego. Spurs wg Woja życzą sobie dużą paczkę, zobaczymy co na to Magic.

Spurs to mlha sobie teraz życzyć czego tylko chcą. Plusem tak szybkiej decyzji Lebrona jest to, ze odbiera ona Spura przewage jaką mieli w negocjacjach.

 

Teraz tylko z Randle'm tego nie spieprzyc i moze jakos to będzie. Lance to nie wiem jako co ma byc wlasciwie, rezerwowy rozgrywający?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, ze LA moze sie zdecydowac na jakis inny ruch teraz lub w trakcje sezonu, ok dla LAjesli sie zdecyduja to pewnie nie bedzie to najgorszy ruch, ale wtedy juz nie bedzie miejsca dla Leo i to ten bedzie troche w D. jesli bedzie chciał mieć swój hometown to będzie mógł iść do Clippers ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, jaram się informacjami z tej nocy.

 

Stało się. LeBron w Lakers, cieszę się. Pomału oswajałem się z takim rozwojem wypadków od jakiegoś czasu, więc tak mocno nie szokuje. Teraz najważniejsze, żeby go dobrze obudowali. Jakiś weteran-dwóch powinien wpaść do towarzystwa za rozsądne pieniądze. 

 

Super, że zostaje KCP. Jakiegoś swojego człowieka James musiał widocznie mieć, dobrze że padło na Pope. Będzie pasował do LeBrona, dodatkowo już od roku jest w organizacji. Na plus, zdecydowanie. 

 

Chcę bardzo, żeby Randle został. 

 

JaVale - wisi mi jego przyjście. Jako rezerwowy center ok, za minimum nic nie znaczy. 

 

Oby teraz tylko podpisali Randle, który oczywiście full-time centrem nie będzie, więc spodziewam się jakiegoś ruchu w interesie jeszcze. 

 

No i ON. LANCE

 

Lance Stephenson, w końcu na właściwym miejscu można powiedzieć :) ależ morda mi się cieszy na to, że przyjdzie grać do Lakers. Uśmiech rano z miejsca, jak tylko zobaczyłem info. Prawdopodobnie będzie liderem 2nd unitu na obwodzie i dostanie piłkę w ręce, gdy obok nie będzie żadnego z pary Ball-James. Za takie pieniądze i na rok można tylko się cieszyć. 

 

tumblr_n6bj5iFCkE1rgx7ico1_400.gif

 

Oni już coś czuli :) będzie się działo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na mecz LAL - OKC w Staples :D i minę PG13

Ja mam nadzieję, że LAL nie przekombinują z wymianami i dadzą grać tej drużynie, bo pod koniec sezonu ładnie zapierdalali, miło się patrzyło. Oby szybki miś z Bronem nie przysłonił im oczy i nie rozwalił drużyny jak to się stalo w Cavs/Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy to nie Aaron Mintz ma jakiś problem do Lakers? Zemsta za wytransferowanie D'Angelo Russella? Teraz odwiódł Paula George'a od spotkania z Lakers i szczeka, że Randle nie chce być już w tej drużynie. Nie ma co prawda wiele do gadania, bo to Lakers w tej sytuacji decydują czy chcą Juliusa czy nie, niemniej jednak smród pozostanie jeśli go wyrównają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to oczywiste akurat. Spokojnie czekać na Kawhiego/ Spurs przyjmujących ofertę gdzie nie ma nawet mowy o poważnych assetach.

Ważne tylko co by doborem talentu zajęli się Magic/Pelinka a nie Bron, bo on akurat w tym nie jest najlepszy.

Nie jestem przekonany do KLa za max w tej drużynie. Niby by pasował za wzgledu na usposobienie defensywne, ale nie wiem. Trudny charakter, ten dziwny uraz. No jakoś nie mam przekonania. A już na pewno nie oddałbym (na to co o nim wiem, a wiem mało o nim) Ingrama.

 

Podpisać Randla za fajne pieniądze i jechać z tym co jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.