Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy Spurs nie zgodzą się na Kuzma+Hart+Wagner+jakieś picki? Wiadomo, że ta paczka nie wygląda jakoś super, ale mogą zostać z niczym. Pytanie czy wolą ryzykować czy jednak coś miec za Kawhiego.

 

Gdyby nie przyjście Lebrona to Magic by pewnie poczekał ten rok jeśli Spurs nie zgodziliby się na powyższą paczkę, ale teraz pod naciskiem Lebrona może polecieć Ingram

 

Zależy co zrobią Sixers, jak będą skłonni dać Covingtona, Saricia i kilka first rounderów (w tym Miami '21), to Lakers raczej będą musieli oddać Ingrama (żeby Spurs zrobili super team na Zachodzie musieliby mocno to przelicytować), jak nie - to będzie typowe przeciąganie liny które skończy się bieda-tradem z Kawhim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Spurs zadowoliliby się jakimś cudem paczką np. z s'n't Randle'a, Kuzmą i Hartem + przeszłymi pickami to byłoby świetnie, ale nie sądzę by Pop dał się tak łatwo przekonać do wzmocnienia LAL swoim najlepszym grajkiem.

 

SlaKB, też mocno trzymam kciuki by Lopez się jakimś cudem ostał, bo to byłby imo na PO bardzo fajny grajek do Lebrona.

Edytowane przez Geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co LBJ? Emeryturka w pięknym słońcu? 34 lata, 154M USD. Jak się skończy będzie miał 38 lat. Cyborg z niego, ale Kobe też nim był. Moim zdaniem na 95% jest coś jeszcze klepnięte, pewnie jakiś DMC, czy Khawi bo podobno LBJ nie chciał być jedynym all-starem. Poszedł tam gdzie rodzina chciała. I w sumie on już nic nie musi a tylko może. GSW i tak nie klepniecie, forget about it, ale PO powinny być, choć LBJ może teraz zaznać uczucia 'które pół dnia dłuższe' jak mu się przyjdzie wypruwać co noc aby PO zrobić na zachodzie. Na wschodzie miał autostradę, tutaj to druga runda max. I nie, nie boli mnie dupa. Generalnie wyebane na to mam, ale staram się patrzeć obiektywnie. 

 

Wschód to zgliszcza teraz. Czekam znów na jakieś wyliczenia ile to z TOP20 graczy gra na zachodzie, a ilu na wschodzie. 19-1? 18-2?Philly zostało z ręką w nocniku i z cap space. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli KL zostanie w Spurs i nadal nie zmieni swojej narracji to pewnie duzo latwiej bedzie go wyrwac w trakcie sezonu. Wczoraj powoli zaczynałem się zastanawiać czy warto było się tak śpieszyć z oddaniem Russela za cap space, bo jednak byłem bliżej tego by sądzić, że nikogo nie podpiszą. 

 

Nie byłem zwolennikiem Lebrona w LAL, bo zabierze piłkę młodym, z drugiej strony to nadal najlepszy gracz ligi i to się pewnie przez sporą część jego kontraktu nie zmieni. Nie wydaje mi się żeby w tym momencie miały pójść jakieś ruchy na już, bardziej spodziewałbym się tego w trakcie sezonu jeśli nie będzie żarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przeczekanie" jako 3 siła na zachodzie z szansami na coś więcej to całkiem spoko opcja ;]

 

3 siła na zachodzie? Chyba na papierze i to bardzo życzliwym i u buków. Przyjście James polepsza Lakers, ale czy winduje ich jako 3 siłę na zachodzie? Nie wydaje mi się. Kto teraz jest 2 najlepszym graczem?

 

Na chwile obecną

1. Warriors

2. Rockets jeśli przedłużą Clinta

 

 

 

A za nimi ostra walka o 3 miejsce. OKC, Sota, Jazz.

 

Pojawienie Jamesa zwiększa szanse na PO. A co będzie w kolejnym sezonie to się okaże. Ale ruchy świadczą, że to raczej sezon przejściowy. Nie bardzo widzę deal Lakers - Spurs. Prędzej Spurs zrobią ruch ala Pacers niż będą wymieniać się z LA. A na pewno znajdzie się ktoś kto zaryzykuje.

 

Oczywiście sytuacja może się zmienić, ale na obecną chwile nie widzę Lakers jako 3 siłę na zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 siła na zachodzie? Chyba na papierze i to bardzo życzliwym i u buków. Przyjście James polepsza Lakers, ale czy winduje ich jako 3 siłę na zachodzie? Nie wydaje mi się. Kto teraz jest 2 najlepszym graczem?

 

Na chwile obecną

1. Warriors

2. Rockets jeśli przedłużą Clinta

 

 

 

A za nimi ostra walka o 3 miejsce. OKC, Sota, Jazz.

 

Pojawienie Jamesa zwiększa szanse na PO. A co będzie w kolejnym sezonie to się okaże. Ale ruchy świadczą, że to raczej sezon przejściowy. Nie bardzo widzę deal Lakers - Spurs. Prędzej Spurs zrobią ruch ala Pacers niż będą wymieniać się z LA. A na pewno znajdzie się ktoś kto zaryzykuje.

 

Oczywiście sytuacja może się zmienić, ale na obecną chwile nie widzę Lakers jako 3 siłę na zachodzie.

 

Mam podobnie, bardziej wygląda to jak 1. GSW 2. HOU, a dalej będzie walczyć kilka zespołów, w tym pewnie i Lakers. Daleki jestem od tego żeby mówić, że obecni Cavs+LBJ > obecni LAL z LBJ. 

Z drugiej strony jednka w zeszłym sezonie, jeśli idzie o PO to Cavs > OKC, Sota - nad Jazz się wacham bo to byli naprawdę świetni Jazz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. słychać coś o Lopezie? Mógłby w sumie teraz podpisać za jakieś śmieszne pieniądze bo na centrze trochę słabo to wygląda, chyba że Randle tam szykują.

Jest też info, że Lakers są wśród czterech zespołów, z którymi będzie rozmawiał Noel. I to mi pasuje, za rozsądne pieniądze. To chyba też człowiek ze stajni LeBrona? Więc wszystko możliwe. 

 

Oczywiście tylko w sytuacji, w której Randle nie zostaje w zespole. Z nim w składzie nie ma sensu. 

 

Ale już odpuszczając lub oddając Randle, Lakers mają duże pole działania do obsadzenia C. Nie chodzi mi już tylko o Noela, ale w sumie w takiej sytuacji (James pewnie głównie na czwórce) mogą iść w każdego centra - Favorsa, Capele... byle kasy starczyło. 

 

Jeśli Randle out, to chciałbym Favorsa, a z tańszych (chyba) opcji Noel. Ciekawe, co słychać u Lopeza?

 

Mam nadzieję, że w razie przyjścia Leonarda (obojętne jest mi to mocno), nie ucierpią minuty Ingrama (gdyby nadal był w LAL), bo może być ciężko to upchać. Ingram-Leonard-LeBron na 2-3-4 ok, ale nie widzę BI jako full-time dwójki, a taką musiałby się stać.

 

Co tam na ten moment jest w składzie? 

 

Ball/

KCP/Lance/Hart

Ingram/Deng

LeBron/Kuzma/Wagner

Zubac/McGee

 

Gołym okiem widać, że przydałby się obrońca na jedynkę i center. Ciężko też upchać mi tutaj Randle (bo serio nie widzę Ingrama na pełnym etacie na SG i chciałbym, żeby James grał na czwórce) i czuję, że coś jest kombinowane z nim mocno za kulisami. Szczerze mówiąc coraz bardziej przemawia do mnie opcja, żeby po prostu korzystnie go wymienili, niż zatrzymali na siłę, nie mówiąc o odpuszczeniu za free.

 

Niestety, poza nieosiągalnym Exumem, to na jedynkę z rynku już nie ma co brać. Lepiej jest na środku, ale po prostu czekam na rozwój wydarzeń, jak z Jamesem.

 

Jednak wychodzi, że dobrze byłoby gdzieś pchnąć Randle, bo z nim na środku Lakers daleko nie zajdą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wiernym kibicem Lakers od ponad dnia i przyszedłem Was tu poustawiać po kątach.

 

Fajnie, że LeBron przybył do LA. To oznacza play-offy, nawet jeśli skład już miałby się nie zmienić. Ale czy coś więcej? Warriors, Rockets czy nawet ci Thunder są raczej wciąż poza zasięgiem. W sumie Jazz chyba też. Bez kolejnych wzmocnień nie będzie sukcesów. Dziwi mnie ta decyzja LeBrona, bo teraz będzie się musiał jeszcze bardziej piłować w regular season, by coś więcej osiągnąć. No ale właśnie tu pojawia się pytanie - czy on na pewno chce się piłować? Od dawna podkreślał, że wybierze miasto ze względu na rodzinę. No i OK, LA to miasto idealne dla jego dzieci. Ma tam dom od dawna i spędza w nim każde lato. Czy to przypadkiem nie jego ostatnie podrygi w lidze? Tak mi się właśnie wydaje, że po przygodzie w Lakers zakończy karierę. Tylko, że kibice nie na tym się skupiają, dla nich liczy się sukces. Nie zdziwię się więc, jeśli James odejdzie z nie najlepszą sławą, bo bez pierścienia. Jeśli Magic teraz nie wyczaruje chociaż Kawhiego, a Ingram i Ball nie zanotują dużego progresu, to walka o pierścienie z Warriors będzie jednostronna. Oby teraz przypadkiem nie przyszło im do głowy ściągać Cousinsa, bo to nie tylko byłby tragiczny fit, ale także słaba umowa. Także teraz wszystko w rękach zarządu, tutaj James na pewno nie będzie się wtryniał w ich ruchy, nie będzie można na niego zwalić winy, jak Magic skopie wymiany. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wystarczy box-scora "przemielić" na poss... a ja się przecież nie znam, to policz proszę WS LBJ i Draya z tegorocznych finałów z GSW i podaj nam proszę - tak dla porównania. 

Na pewno pomogą Ci RappaR, Sratek, Ignazz, Tomek9248, Zdzich, Sefore, Agnelli czy BMF (wybaczcie jeśli kogoś pominąłem). Miło będzie jak pokażesz obliczenia, co by nikt nie pomyślał, że wujek google pomógł/strzelałeś.

Dobrej nocy i powodzenia!

 

XDDDDDDDD

 

Sorry zią, ale ja nie będę siedział parę godzin nad excelem żeby przeprowadzić cię przez stat z poprzedniej epoki, którego wzór można znaleźć w google na pierwszym miejscu pierwszej strony, szczególnie że byłby to najprawdopodobniej wasted effort, bo już nam wielokrotnie zaprezentowałeś, że nic do ciebie nie dociera.

 

Jest to tym bardziej bezcelowe (i dlatego też w googlach raczej tych statów nie znajdziesz), że obliczenia dla 4-meczowej próbki z 3 blowoutami dadzą z grubsza bezwartościowe wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.