Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Boję się tego ścięgna Cuza po historii Kobe, ale z drugiej strony jarałbym się mocno, gdyby trafił do Lakers. Chyba nawet mocniej, niż ewentualnym przyjściem Jamesa. 

 

Ale priorytet to LeBron. W sumie ciekawe, jak Cuz wyglądałby razem z nim w zespole... nigdy z kimś takim nie grał. A szybkie porozumienie lub nie z LJ może wpłynąć i na decyzje takiego Cousinsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins przy wszystkich swoich wadach i tak byłby dla mnie wart ryzyka gdyby nie ten achilles... Ma jakiś tam rzut więc tak bardzo z Lebronem by się nie gryzł

A tam LeBronem. Cousins przede wszystkim mógłby dobrze parować się z Randle. 

Tylko te ścięgno... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam LeBronem. Cousins przede wszystkim mógłby dobrze parować się z Randle. Tylko te ścięgno...

 

oczywiście cały czas mam nadzieję, że Julius zostaje :) jeśli się na Cousinsa zdecydują to mam nadzieje,ze na krótkiej umowie, poza pelikanami innych opcji i tak nie będzie miał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jeśli się na Cousinsa zdecydują to mam nadzieje,ze na krótkiej umowie, poza pelikanami innych opcji i tak nie będzie miał.

 

Cousins byłby spoko, ale gdyby podpisał kontrakt na rok, ewentualnie 1+1.

Gdzieś widziałem info, że Cuz może wejść w Short-Term Max Contract.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o opcji LJ+Cousins

Ja myślałem o samym Cousinsie, bo dalej nie wierzę w LBJ w Lakers, ale ogólnie wolę Randle od Cousinsa po kontuzji achillesa. Więc w opcji LJ+Cousins ten drugi mogły podpisać dłuższy, ale za to niższy kontrakt tak żeby Randle się zmieścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o opcji LJ+Cousins

Lakers zakładam mieli jakiś plan jak zatrzymać Randle'a podpisując PG i LBJ więc myślę , że z Cousinsem powinno być podobnie, a może łatwiej bo może roczny kontrakt za mniej niż 30mln.

 

Wszystko zależy od tego czy mają faktycznie jakiś pomysł na Denga, oddanie go do jakiś Hawks opakowanego pickami na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie bardzo cieszę z braku Georga, jesli miałby on byc główna gwiazda w LA, ale tez bardzo nie cieszę jeśli jego brak oznacza brak Lebrona :]

 

miękki, bez pasji, anty clutch najbardziej overated allstar w nba wprost po kompromitacji vs Joe Ingles to kiepska opcja na lidera.

 

natomiast 3 opcja przy Lebronie i Leonardzie juz brzmi fajnie.

 

czekamy na ruch Lebrona, ale trochę Magicowi pali się dupa.Ciekawe, czy nie rusza all in po Leonarda teraz, bo przypadek Georga pokazuje ze nie ma co liczyć na obietnice podpisania kontraktu jako FA za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezka noc/poranek.

 

od jakiegos czasu dochodzily informacje, ze otoczenie brona nie jest pewne pg13 stad nacisk na kawhaia...

dobrze, ze nie oddalismy rok temu lonzo i ingrama, bo to by nas dopiero udupilo. zaluje pg13 bo to byl najlepszy sg dostepny na rynku. swietny, kto wie czy nie najlepszy 2way sg w tej lidze obecnie. niestety wyszlo jak wyszlo.

 

teraz jestesmy troche w dupie, bo nie widze zadnego SG, ktory nadawalby sie do tej roboty. klaya za rok tez sie nie wyciagnie z warriors. moze bradley beal zarzada wymiany kiedys?

 

bedzie trzeba kogos znalezc za mle, nie wiem samart? redick? jeszcze bedzie czas by sie nad tym glebiej zastanowic.

 

DMC, czemu nie. problem w tym, ze pelicans wiedza, ze moga go stracic, wiec pewnei go przeplaca a gdy nie wyjdzie beda szukac dealu. jesli wyjdzie, beda dealowac balastem, ktory zapycha im salary. 1+1? zaponijcie.

niemniej na miejscu lakers uderzylbym all in w demarcusa. dal 3+1. wtedy przychodzi bron, zatrzymalbym randle'a i zobaczyl jak to sie rozwinie. jak wypali dmc, sprobowalbym sciagnac kawhaia. jak nie wypali, jest randle...

 

randle, sytuacja dla niego mocno sie skomplikowala. niewiele ekip moze dac mu kase, wiec albo sie dogada z lakers i znajda jakis kompromis (12/15 baniek za sezon) albo... podejmie oferte i za rok przetestuje rynek. plus taki, ze za rok lakers wciaz beda mogli dac mu dluzszy o rok kontrakt i nieco wyzszy. niemniej moze sie wqrwic...

 

tak sobie mysle, ze bron wiedzial juz od jakiegos czasu, ze pg13 nie przyjdzie. wczoraj, podczas spotkania z magiciem w okc trwala juz impreza. wiec skoro do tego momentu lebron nie skreslil lakers, to chyba naprawde ma w planach przyjscie tutaj i decyduja przede wszystkim sprawy pozaboiskowe. plus tez taki, ze mysle, ze jest kilku grajkow, ktorzy sa ugadani z bronem i pojda za nim gdziekolwiek pojdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.