Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Chytruz kiedy kolejnym razem pomyślisz:

9dc6ebf0d708ac45bc3e6e14424b727b.gif

I chcąc zabłysnać próbujesz kpić ze mnie, a inni Ci potwierdzą lajkami:

81873c478309e7a16577ca087f6b2758.gif

Poczytaj najpierw zasady:

https://www.basketball-reference.com/about/ws.html

5378ff7319c071d70666f832a37a60a2.jpg

 

Ja nie chcę zabłysnąć kpiąc z ciebie, po prostu jak szerzysz dezinformację, to prostuję. A że często szerzysz, to już nic nie poradzę.

 

Wygrane nie są używane do obliczania Win Shares. Jeśli ktoś uważa WS za dobry stat (ja nie uważam, ale to nie ma tutaj znaczenia), to niskie WS u zawodnika X będzie dla tego kogoś oznaczać, że zawodnik X "wyprodukował" mało wygranych, przez co zespół odniósł mniej wygranych, a nie że zespół odniósł mało wygranych, więc obniża to WS zawodnika.

 

Nie ma to jednak znaczenia, bo żeby mieć wysokie WS musisz grać w ekipie która wygrywa, grać istotną rolę w ofensywie i/lub defensywie oraz oczywiście zagrać w jak największej ilości meczów (najlepiej wygranych). Ingram nie spełnia praktycznie żadnego z w/w warunków więc co tu porównywać?

 

Przecież to porównanie było dla graczy w ich 2 pierwszych sezonach, więc jak najbardziej można porównywać. Ingram jako wysoki pick z dużymi minutami jest nawet w uprzywilejowanej pozycji żeby wypaść lepiej.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę zabłysnąć kpiąc z ciebie, po prostu jak szerzysz dezinformację, to prostuję. A że często szerzysz, to już nic nie poradzę.

Wygrane nie są używane do obliczania Win Shares.

Ja nic takiego nie szerzyłem, i nigdzie nie napisałem, że "wygrane są używane do obliczania WS". Napisałem, że dla jego wysokości kluczowe są zwycięstwa, bo grając w słabej ekipie nie masz szans na wysokie WS.

Więc jak coś chcesz prostować, to nie zaczynaj od przekłamywania czyjejś wypowiedzi i sugerowania wprowadzania w błąd.

Jeśli ktoś uważa WS za dobry stat (ja nie uważam, ale to nie ma tutaj znaczenia), to niskie WS u zawodnika X będzie dla tego kogoś oznaczać, że zawodnik X "wyprodukował" mało wygranych, przez co zespół odniósł mniej wygranych, a nie że zespół odniósł mało wygranych, więc obniża to WS zawodnika.

A jedno z drugim nie ma nic wspólnego? Zespół nie przegrywa przez 1 zawodnika, tylko jako całość. Tak samo jak samemu nie wygrasz (patrz LBJ w finałach z GSW i policz sobie WS zawodników).

Zobacz sobie na przykładzie M.Gasola, który mając podobne, a nawet lepsze statystyki grając w pełnym składzie miał prawie 2x większy WS rk temu niż grając w tym sezonie z loteryjną ekipą...

Stąd tak samo nie uważam, aby WS było jakiś super kluczowym wskaźnikiem, raczej jeden z wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP3 to wyobrażałem sobie w Lakers jak dupek Stern blokował transfer.

Teraz stary kaleka za dużą kasę nie jest nam potrzebny.

Poza tym LBJ i PG lub LBJ i zdrowy KL plus dobra ławka wystarczą na GSW, którzy jak pokazał mijający sezon są mocni na papierze. Wystarczyło że odpadł im Iguodala i ledwo uporali się z Houston bez CP3. A mają przecież taki skład. Tyle tylko, że te gwiazdy grają bardzo nie równo.

Motywacja też nie jest już tak silna jak u drużyn które chcą zdetronizować mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers_small.png

 

Mokry sen fanów Lakers

 

Wyobrażacie to sobie CP3 i LBJ w jednej drużynie ? Przecież mogli by potem uderzyć po George'a paczką Lonzo,Deng,Randle + picki i trio CP3-LBJ-PG over SC-KD-DG. A i znaleźli by się też zadaniowcy ,którzy dołączyli by do Lakers.

 

Uświadomię cię że pg13 skończył się kontrakt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że jako uczestnik zabawy beGM powinieneś mieć świadomość ,że istnieje takie coś jak s&t a jak nie wiesz to Cię o tym informuje ;)

 

 

Uważasz ,że Lonzo czy Kuznma są w stanie stawić się na pojedynki z GSW i grać jak równy z równym ? Motywacja okej ważna rzecz ale też ważne jest doświadczenie oraz wytrzymałość na presję ,która jest kluczowa w najważniejszych momentach.

Zgadzam się. Dlatego napisałem że musi być dobra ławka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi akurat ;>

Że nie wybrał właściwie niczego - ani kasy, ani najlepszego teamu pod względem walki o tytuł[sixers], ani hometown etc.

Po prostu wziął średni deal (2+1 było znacznie mądrzejsze pod względem finansowym) by się bujać z Westbrookiem.

+ ofk filmiki, którymi marketingowo sobie strzelił w stopę.

Ale tak to zabrzmiało ;)

 

Okc pewnie go po prostu kupili swoim produktem i tyle.

 

Ale sytuacja z PG13 może (ale nie musi) mieć również wpływ na sprawę z Kawhim. Skoro PG13 zmienił zdanie to czemu KL nie zmieni (mogą tacy Sixers pomyśleć przykładowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Zajebiste jest to, że Lakers nic nie robią.

...

:)

 

...ja bym poszedł nawet dalej, cokolwiek zrobią Lakers jest zajebiste :)

 

P.George miał pałać dozgonną miłością do LA a tu zonk, Kawhi niby tak samo, tymczasem może być podobnie, że Spurs opchną go tam, gdzie im się będzie podobało. A po roku Kawhi się odkocha i dupa.

 

W chwili gdy LBJ krąży nad LA i czeka na gwiazdy Lakers nic nie robią i jest zajebiście. Rozwijamy Ingrama, Lonzo, Kuzmę do 2025 wtedy będą wymiataczami. A, no i jeszcze Hart i Zubac. Le Bron poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno duzy cios dla organizacji.

nie bardzo widze SG, ktory jest do wziecia, nawet w jakims dealu, ktory bylby na podobnym poziomie. moze bradley beal?

trwa spotkanie brona z magiciem, zobaczymy co z niego wyniknie...

 

edit: co do randle'a poki co tysuacja bardzo fajnie sie rozwija, zaraz sie okaze, ze bedziemy mogli go miec za przyzwoite pieniadze, chyba, ze sie wqrwi, podejmie opcje i za rok bedzie UFA...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, że założenie jak to PG może chcieć grać z Lebronem może być z dupy? ;)

 

Szkoda bo najbardziej na niego liczyłem, pytanie jak długo tamten będzie się teraz zastanawiał i kto do tego czasu zostanie jeszcze na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG od poczatku byl zaskoczony organizavja i calym funkcjonowaniem OKC, takze jednak maja dobry produkt od strony marketingowo organizacyjnej.

 

Po za tym narazie LA nie ma ani Leo ani LeBrona, a w tym skladzie OKC>LA mimo, ze wg fanow macie najlepsza mlodzie w NBA ;) takze nie rozumiem o co chodzi z ta kasa.

 

Jak Durant przeszedl do Warriors to poszedl na latwizne, a jak PG zostaje w OKC i chce zbudowac cos na miejscu to jest kretynem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Więcej





New Orleans Pelicans All-Star free agent center DeMarcus Cousins received calls from the Pelicans and Los Angeles Lakers tonight once free agency began and is expected to have meetings scheduled with both teams soon, a source told ESPN's The Undefeated.







Więcej





New Orleans Pelicans All-Star free agent center DeMarcus Cousins received calls from the Pelicans and Los Angeles Lakers tonight once free agency began and is expected to have meetings scheduled with both teams soon, a source told ESPN's The Undefeated.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.