Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2018/19


january

Rekomendowane odpowiedzi

Biedni Rockets - potrzebują najmocniejszego składu i kilku dni odpoczynku żeby wygrać z Cleveland.

No naprawdę wzruszyłem się.

Nie tylko biedni ale ŻAŁOŚNI

 

Biedni Lakersi, gdyby nie LeBron to nadal by żyli marzeniem o najlepszej młodzieży w lidze ;)

PORÓWNUJESZ DRUŻYNĘ Z ASPIRACJAMI DO PLAYOFFS  Z HOUSTON I  ASPIRACJAMI DO MISTRZOSTWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers wygrali po close games mecz z  Cavs którzy wygrali 4 z 18 spotkań w tym sezonie  a Ty jeszcze kontrujesz jak ktoś zwrócił uwagę że to nie jest żadne wyróżnienie nawet mimo tego że wygrali teraz 2 z rzędu 

 

Nie ma znaczenia ile wygrali spotkań do tej pory jeżeli w tym momencie są na fali i jest ich trudno pokonać.

Ja doceniam to zwycięstwo. Nie moge?

 

 

no pls xD

 

Lakers wygrali po close games mecz z  Cavs którzy wygrali 4 z 18 spotkań w tym sezonie  a Ty jeszcze kontrujesz jak ktoś zwrócił uwagę że to nie jest żadne wyróżnienie nawet mimo tego że wygrali teraz 2 z rzędu 

Nie ma znaczenia ile wygrali spotkań do tej pory jeżeli w tym momencie są na fali i jest ich trudno pokonać.

Ja doceniam to zwycięstwo. Nie moge?

 

no pls xD

Sorry, wmieszała mi się odpowiedź w Twój post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra.

 

Szkoda, bo jak już odrobili tę stratę, to byłem przekonany o wygranej. A guzik, jakiś dziwny LeBron i ogólnie dziwne decyzje w końcówce i finalnie w papę. 

 

Przykro to pisać, ale im szybciej James wypierdzieli Waltona, tym chyba lepiej. 

 

+ k****, co na boisku przez 9 minut robił jakiś Svi... to mnie rozłożyło, a teraz widzę, że Lakers byli +7 z nim na boisku, taki gość nie ma prawa wchodzić na plac jak trzeba gonić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ k****, co na boisku przez 9 minut robił jakiś Svi... to mnie rozłożyło, a teraz widzę, że Lakers byli +7 z nim na boisku, taki gość nie ma prawa wchodzić na plac jak trzeba gonić.

a czy jak trzeba gonić to właśnie nie lepiej mieć gości co mogą załadować kilka trójek w krótkim czasie?

(Ellington, CJ Miles)

 

Brakuje kogoś takiego w LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można było grać te akcje za dwa. Chociaż w jednej Lbj wjechał na kosz ale Vuc tam dobrze bronił to musiał oddać na obwód. Szkoda tego przestrzelonego alleya Mcgee ale z drugiej strony Gordon zrobił to samo, do tego Magicy dali nam prezent, gdzie Lebron wszedł na kosz jak na rozgrzewce. Trudno dostaliśmy dwa razy baty od Magików i trzeba grać dalej. Martwi ostatnio słaby Hart ale za to Kacap się ogarnął (oprócz dzisiaj). Ważne żeby z tej trójki Hart, KCP, Lance chociaż jeden odpalił w meczu tak jak dzisiaj Lance i nie będzie tragedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat w grze Lakers pojawił się pod koniec drugiej kwarty i tak trwał z małymi zrywami do końca meczu. Takich dziur w obronie to już dawno nie widziałem. LBJ przeszedł obok meczu, inni seryjnie nie trafiali. Lance trójami trochę nadgonił, jednak jak on tańczy z piłką to nie mogę na to patrzeć. Natomiast po drugiej stronie Vucevic w pojedynkę wygrał mecz, robił co chciał, spin move na Lebronie powiedział dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu jest nagonka na wlatona

 

walton nie trafi za nich rzutow wolnych i nie wejdzie na boisko by robic mniej strat. zabraklo dzis rondo, ktory z 2nd unitem by podgonil. generalnei magic nam nie leza. terence ross wyglada swietnie i z przyjemnoscia zobaczylbym go w rolu scorera z lawki u nas...

 

mecz zostal przegrany w 2q gdzie magic niewiele grali poza trafianiem trojek. lakers za to najebali strat i grali na pol gwizdka, co sie w koncu odwrocilo przeciwko nim. szkoda tej porazki, bo jesli szukac wygranych to te ze sredniakami trzeba zbierac regularnie. z lepszymi ekipami moze byc duzy problem o nie...

 

niestety mecze 50/50 maja to do siebie, ze raz sie je przegrywa a raz wygrywa. 3 niecelne trojki w 2 ostatnich minutach przewazyly szale. mozna bylo grac pod kosz, co bron w kolejnej akcji zrobil ale zoabczyl wolnego kcp i podjal dobra decyzje. tak czulem gdy bron trafial bb na koniec 1 polowy, ze limit celnych rzutow w crunch time moze sie wyczerpac...

 

teraz wyjazd do denver. jak lawka zagra tak ,ja kostatnio gra to bedzie ciezko. czy to nie jest statement game dla lakers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi lepiej powiedz dlaczego przy 104-104 Lakers pałują 3pt gdzie przeciwnik jest w penalty i dwóch gości ma 5 fauli :D Piękna pogoń zwieńczona frajerską porażką.

Luke Walton to jednak mem nie trener.

Lebron przy remisie zgubił gdzieś chyba swoje jaja. Zamiast odpalać trójkę powinien pakować pod kosz.

Zawodnik, który ma chyba najlepsze ku temu warunki fizyczne w całej nba decyduje się na rzut za 3 zamiast szukac łatwych punktów z pomalowanego.

 

Ale ok, był remis więc mogę na to przymknąć oko.

 

Ale że przy stanie 102:104 Lebron nie wziął tej piłki pod pachę i nie zaniósł do kosza to już nie mogę zrozumieć.

 

Przegraliśmy przez straty, przez rzuty wolne ale przede wszystkim przez te cholerne trójki na końcu.

nie wiem czemu jest nagonka na wlatona

 

walton nie trafi za nich rzutow wolnych i nie wejdzie na boisko by robic mniej strat. zabraklo dzis rondo, ktory z 2nd unitem by podgonil. generalnei magic nam nie leza. terence ross wyglada swietnie i z przyjemnoscia zobaczylbym go w rolu scorera z lawki u nas...

 

mecz zostal przegrany w 2q gdzie magic niewiele grali poza trafianiem trojek. lakers za to najebali strat i grali na pol gwizdka, co sie w koncu odwrocilo przeciwko nim. szkoda tej porazki, bo jesli szukac wygranych to te ze sredniakami trzeba zbierac regularnie. z lepszymi ekipami moze byc duzy problem o nie...

 

niestety mecze 50/50 maja to do siebie, ze raz sie je przegrywa a raz wygrywa. 3 niecelne trojki w 2 ostatnich minutach przewazyly szale. mozna bylo grac pod kosz, co bron w kolejnej akcji zrobil ale zoabczyl wolnego kcp i podjal dobra decyzje. tak czulem gdy bron trafial bb na koniec 1 polowy, ze limit celnych rzutow w crunch time moze sie wyczerpac...

 

teraz wyjazd do denver. jak lawka zagra tak ,ja kostatnio gra to bedzie ciezko. czy to nie jest statement game dla lakers?

W Denver od porażki może Nas uchronić jedynie super występ Lebrona. W przeciwnym wypadku nie ma szans.

 

*przy stanie 104:106 a nie 102:104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przydałby się jakiś upgrade ofensywny, ale to IMO nie powód do zwalniania głównego coacha.

 

Poza tym, powtórzę to co zawsze mówię w takich sytuacjach - zwolnienie trenera oznacza zatrudnienie innego. Przypomnę, jak swego czasu kibice cieszyli się z powodu odejścia D'Antoniego i co nastąpiło potem. ;)

 

A LeBron i tak będzie grał to co sam chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów.. Mam wrażenie, że najlepsze drużyny akademickie w Polsce mogłyby mieć lepszą skuteczność w ciągu roku.

 

Można prosić o całość rankingu?

 

https://stats.nba.com/teams/traditional/?sort=FT_PCT&dir=1

P.S. Thunder sa low 5 w fg%, ft% i 3pt%, a i tak sa w top4 druzyn ligi? WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://stats.nba.com/teams/traditional/?sort=FT_PCT&dir=1P.S. Thunder sa low 5 w fg%, ft% i 3pt%, a i tak sa w top4 druzyn ligi? WTF?

W tabeli jest tak ciasno że bardzo szybko możesz wylecieć z czołowej ósemki.

 

I nie są top4 ligi tylko konferencji zachodniej.

Na Wschodzie wyżej są Bucks i Raptors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.